CW'den Yeni Sezon Haberleri Gelmeye Başladı. Hangi Diziler İptal Oldu?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Legacies tek sezon dıye konuşuluyordu ama 2.sezın onayı almış dizi :A @Çiğdem @mrt-06 @xemrexxx @DarkLegenD @Forumdash
Legacies tek sezon dıye konuşuluyordu ama 2.sezın onayı almış dizi :A @Çiğdem @mrt-06 @xemrexxx @DarkLegenD @Forumdash
Klausun kızıydı değilmi o :A O diziye nedense bakamadım ?A:A @mrt-06
Harbi ben de bakcam bakcam unutuyorum o diziye. :eek:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Neden? @Çiğdem birlikte izleriz diyordu. :eek:
@Çiğdem diziye bakmayacak ikna et sen onu ikinizde izleyin :Z
Harbi ben de bakcam bakcam unutuyorum o diziye. :eek:
Aaa nedense bende başlayamadım sanırım originalsı bitiremedim için henüz :F 6.bölümdemi ne kaldım finali henüz yapamamıştım şunu bitireyimde bu diziyede bir göz atarız turkuazz dısında izleyen henüz olmadı sanırım
:A :A :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06 and Turkuazz

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Aaa nedense bende başlayamadım sanırım originalsı bitiremedim için henüz :F 6.bölümdemi ne kaldım finali henüz yapamamıştım şunu bitireyimde bu diziyede bir göz atarız turkuazz dısında izleyen henüz olmadı sanırım
:A :A :A
Aslında dizi için tek sezonluk söyleniyordu oyuncu kadroları açısından tek sezon oynar haberleri çıkmıştı. Ama 2.sezon onayını alınca umarım originals tarzında izleyiciyi izlettirir :D

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aslında dizi için tek sezonluk söyleniyordu oyuncu kadroları açısından tek sezon oynar haberleri çıkmıştı. Ama 2.sezon onayını alınca umarım originals tarzında izleyiciyi izlettirir :D
Bu diziye asıl 2.sezon seyirci koşacak gibi bunun sebebide biraz oyuncu kadrosu yüzünden sanırım soğuk davranıyoruz ama ısınırız :A :A :A @mrt-06

• Harika
Reactions: Turkuazz

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Bu diziye asıl 2.sezon seyirci koşacak gibi bunun sebebide biraz oyuncu kadrosu yüzünden sanırım soğuk davranıyoruz ama ısınırız :A :A :A @mrt-06
8 bölümü izledim dizi biraz daha iyi sanki ama sanki halada yetersiz kalıyor dizi sayfalarının çoğunda oyuncu kadrosunun yetersiz kaldığı konuşuluyor.. Originalsın alt yapı dizisidir diye başladık ama aslında karşılayamadı hiç.işin özü oyuncu kadroları yetersiz umarım daha iyi kadro sunarlar :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
8 bölümü izledim dizi biraz daha iyi sanki ama sanki halada yetersiz kalıyor dizi sayfalarının çoğunda oyuncu kadrosunun yetersiz kaldığı konuşuluyor.. Originalsın alt yapı dizisidir diye başladık ama aslında karşılayamadı hiç.işin özü oyuncu kadroları yetersiz umarım daha iyi kadro sunarlar ?A:A
Aaa zaten benim başlama hevesimide kadro yetersiz yorumları düşürüyor :F Ama şu originalsı bir bitireyim bunada girişiriz :A :A :A @mrt-06

• Harika
Reactions: Turkuazz