CW Containment 1. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben de bir ara görmüştüm oradaki güzel kızları. :) Ama başlamama yetmedi. 5 sezon olmuş üşendim yani. :D
konuya dalamamışsın bir dalsaydın kızlarla yakın temasa geçebilseydin bırakamazdın :))

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
konuya dalamamışsın bir dalsaydın kızlarla yakın temasa geçebilseydin bırakamazdın :))
Sevdiğim, bildiğim bir kaç güzel kız var, sinemalarda falan gördüğüm. :) Ama işte 5 6 sezonluk bir diziye 0'dan başlamak benim için zor olur genelde. :D Tek yaptığım iş o değildir çünkü. Filmdi, oyundu, diğer dizilerdi derken zaman kalmaz. :D Çok sağlam bir iş olması lazım tüm vaktimi vermem için. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sevdiğim, bildiğim bir kaç güzel kız var, sinemalarda falan gördüğüm. :) Ama işte 5 6 sezonluk bir diziye 0'dan başlamak benim için zor olur genelde. :D Tek yaptığım iş o değildir çünkü. Filmdi, oyundu, diğer dizilerdi derken zaman kalmaz. :D Çok sağlam bir iş olması lazım tüm vaktimi vermem için. :A
zaten başla diyemem ben başladığıma pişmanım bırakamıyorum :) konu olarak hiçbirşey vaad etmiyor öylesine bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1. Bölüm

ilk bölüm fena sayılmaz hatta vasatın üstü gibiydi yani izlenir durumda :) yukarda @Çiğdem- inde dediği gibi aslında cw nin ergenleri yok daha çok ABC kanalı kıvamında bu arada çiğdem AMC kanalı demiş te aslı ABC kanalı olacak çünkü dizi CW ye göre biraz daha kaliteli AMC ye göre çok daha kalitesiz yani tam ABC kanalına uygun :)
konusu bilindik bir konu ABD nin atlanta şehrinde komple bir bölgede başlayan virüs salgınını o bölgenin karantina altına alınışını falan konu ediniyor konuda çok böyle orjinal bişey yok ama oyuncuların oyunculuğu daha bir ciddi daha bir inandırıcı duruyor yani CW ye göre daha kaliteli dememin sebebi bu :)
özellikle öğretmen katie yi sevdim sempatik kadın :) ama o da @Çiğdem- in parlağı jake le oynaşacak büyük ihtimal :)
teresa da güzel bir kız @Harunnn60 onada dikkat et izlerken :) en azından bakılacak bişey:) ama onuda zenci veledin biri hamile bırakmış kaçırdık gül gibi kızı :)
onun haricinde FBI ın başındaki at gibi sabine isimli kadını orange is the new black den cezaevi müdiresi olarak hatırlıyorum tam bir attır :)

boş zamanım olursa arada bir göz atabileceğim bir dizi :)

@Harunnn60 @Forumdash @xemrexxx @Çiğdem- @MEnes @vadikızı @cookies

yazdım bile :)

sözkonusu CW olunca önce övüp sonra izliyor :)
aman beğenmişsin işte ayoll başka kanalda olsa övgüler dizerdin :F
40 yılın başı bir cw dizisi hoşuna gitmiş kesinlikle devam et sana söylemiştim 2015 yılında fantastik diziye alıştırdım 2016 yılındada cw dizisine başlatıcam diye :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x1

Evet izledim sonunda. :A Sanki bu dizi baştan başka bir kanal için tasarlanmış ama son anda CW ile anlaşmı gibi duruyor. :A
Yani bölümde pek spoilerlık bir olay olmadı 2.bölümü beklemek lazım ama oyuncuların ciddi oluşu ve konunun ciddi oluşu filan iyiydi. Yani öyle herkes ''dünyanın sonu geliyor ahahah' havası yoktu sevdim bunu. Atarlı ergen karakteri de yok.

İşte benim için en önemli şey bu kaos ortamını iyi işlemeleri umarım becerirler onuda. Birde biraz güzel kızlar koysalardı şöyle. Bütün kadınlar çok ciddi yahu. :D

7.9

@destere @xemrexxx @Çiğdem- @Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x1

Evet izledim sonunda. :A Sanki bu dizi baştan başka bir kanal için tasarlanmış ama son anda CW ile anlaşmı gibi duruyor. :A
Yani bölümde pek spoilerlık bir olay olmadı 2.bölümü beklemek lazım ama oyuncuların ciddi oluşu ve konunun ciddi oluşu filan iyiydi. Yani öyle herkes ''dünyanın sonu geliyor ahahah' havası yoktu sevdim bunu. Atarlı ergen karakteri de yok.

İşte benim için en önemli şey bu kaos ortamını iyi işlemeleri umarım becerirler onuda. Birde biraz güzel kızlar koysalardı şöyle. Bütün kadınlar çok ciddi yahu. :D

7.9

hahaha genelde her dizisinde cadolozlar olurdu cw in ama bu oyuncu kadrosu hiç cw cast benzemiyor oyuncular cwlik değil erkek oyuncular özellikle:F:F:F

senin özellikle beğeniceğini düşünüyordum 1.bölümün sonuna baktıysan eğer 2.bölüm harika olucak :F:F:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
hahaha genelde her dizisinde cadolozlar olurdu cw in ama bu oyuncu kadrosu hiç cw cast benzemiyor oyuncular cwlik değil erkek oyuncular özellikle:F:F:F

senin özellikle beğeniceğini düşünüyordum 1.bölümün sonuna baktıysan eğer 2.bölüm harika olucak :F:F:F
Beğendim beğendim. :D Konunun salgınlı olması ve Atlanta'da geçmesi filan iyi düşünülmüş.
Devam edeceğim. ;)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Beğendim beğendim. :D Konunun salgınlı olması ve Atlanta'da geçmesi filan iyi düşünülmüş.
Devam edeceğim. ;)
bu bölüm biraz geçiş bölümü gibiydi yanı bölüm başında insanları öldürdükleri duruma nasıl geldiler onu gösterdiler son sahneyle tekrar o ana döndüler zombi yok dizide ama insanlar sanırım viruse yakalanınca saldırgan olmuşlar askerler onlara saldıran insanları öldürüyordu :F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1

7.9

söylediğin çok mantıklı geldi bencede başta başka kanalla anlaşmışlar son anda adresi CW ye çevirmiş :)
sende beğendiysen birkaç bölüm takip ederzi gittiği yere kadar artık ama durumlar kötüleşmeye başlayınca terkedebilirim diziyi şimdiden söyleyeyim sonra niye yraı yolda bıraktın deme :)
izlenir durumda ama daha ayakları sağlam yere basmıyor :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
söylediğin çok mantıklı geldi bencede başta başka kanalla anlaşmışlar son anda adresi CW ye çevirmiş :)
sende beğendiysen birkaç bölüm takip ederzi gittiği yere kadar artık ama durumlar kötüleşmeye başlayınca terkedebilirim diziyi şimdiden söyleyeyim sonra niye yraı yolda bıraktın deme :)
izlenir durumda ama daha ayakları sağlam yere basmıyor :)
Tamam. :)
Yok bu diziye bir şey demem zaten bakalım artık inş güzel olur. :)

CW dizisi izliyoruz şaka gibi. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

iyikide cast cw ye benzemiyor ergenik zıpırların olduğu dizilerde ciddiyet sorunu var o yüzden konuya kendimi veremiyorum :)

Tamam. :)
Yok bu diziye bir şey demem zaten bakalım artık inş güzel olur. :)

CW dizisi izliyoruz şaka gibi. :A

oyuncular yaş itibariyle daha inandırıcı :) CW olsa 18 yaşında parlak oğlanlardan doktorlar savcılar hakimler veya cillop gibi 18 lik kızlardan yine öyle meslek sahibi karakterler görürdük ve inandırıcılık kalmazdı :)
mesela sadece CW dizileride değil pll de izlediğimiz bazı meslek sahibi karakterler tip olarak 18 lik oğlanlara benziyor ve tüm inandırıcılık sıfıra iniyor :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
iyikide cast cw ye benzemiyor ergenik zıpırların olduğu dizilerde ciddiyet sorunu var o yüzden konuya kendimi veremiyorum :)

oyuncular yaş itibariyle daha inandırıcı :) CW olsa 18 yaşında parlak oğlanlardan doktorlar savcılar hakimler veya cillop gibi 18 lik kızlardan yine öyle meslek sahibi karakterler görürdük ve inandırıcılık kalmazdı :)
mesela sadece CW dizileride değil pll de izlediğimiz bazı meslek sahibi karakterler tip olarak 18 lik oğlanlara benziyor ve tüm inandırıcılık sıfıra iniyor :)
Şey destere sen dizide kİ sarışın kadını, Orange is new black'tan tanıyorum demişsin ama o kadın o kadın değil yani. :X Bu başka kadın. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B01

İnanın 2.kere cw de bir diziyi beğenmedim.

Bunu nasıl öve öve bitiremedin @Çiğdem- ? Kai'yi nasıl tanımazsın Çiğdem-? Cw ergen castından:X

Nasıl atarlımergen yoktu @Harunnn60 ergennpolisi görmedin heralde:X hele aileden habersiz yapılan bebek ve evlatlık verilme, polisin öğretmenle olan 5dk tanişmadan sonra birbirleriyle hoşlaşmaları:( yazarken yoruluyorum. Böyle konuda böyle saçma ergenik olaylar.
@destere Allah seninle ve yardımcı olsun bu diziyi izlerken. Hele o peruklu sarişın sahnelerinde. Bu sahteliğe ne kadar dayanabilecen?

Evet spoilik birşey!
Dizinin tek iyi yanı konusu ve hastaların makyajının iyi yapılması. Herşey cok kötü..
4/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
S01B01

Bunu nasıl öve öve bitiremedin @Çiğdem- ? Kai'yi nasıl tanımazsın Çiğdem-? Cw ergen castından:X

Nasıl atarlımergen yoktu @Harunnn60 ergennpolisi görmedin heralde:X hele aileden habersiz yapılan bebek ve evlatlık verilme, polisin öğretmenle olan 5dk tanişmadan sonra birbirleriyle hoşlaşmaları:( yazarken yoruluyorum. Böyle konuda böyle saçma ergenik olaylar.
@destere Allah seninle ve yardımcı olsun bu diziyi izlerken. Hele o peruklu sarişın sahnelerinde. Bu sahteliğe ne kadar dayanabilecen?

Evet spoilik birşey!
Dizinin tek iyi yanı konusu ve hastaların makyajının iyi yapılması. Herşey cok kötü..
4/10

yani kalaylamalara bakılırsa konuyu sevmedin sanırım :) devam edecekmisin diye soralımmı peki yoksa hiç bu soruya gerek yokmu ? :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
yani kalaylamalara bakılırsa konuyu sevmedin sanırım :) devam edecekmisin diye soralımmı peki yoksa hiç bu soruya gerek yokmu ? :)
Konu iyi ama oyunculukları senaryoyu sevmedim. Sizin yorumlarınıza göre 2.bölümede böyle boş zamanda bakarım. Ama çok kötü oldugunu bir dizi cw ye hiç yakişmadi. Bu arada diziyi alsa alsa syfy alır ama cwye kakalamişlar:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S01B01

Evet spoilik birşey!
4/10

kai kimdi bir fotosunu koysan tanırım sanırım sadece dominion dizisinden michaeli tanıdım bu dizide :A:A:A
ayy ayrıca @Forumdash cw fanı olarak senin sevmemen cw düşmanı olarakta @destere @Harunnn60 gibilerin sevmesi çok normal çünkü dizi cwlik değil buda cw e kötü gözle bakanların takip etmesi yönünden bir avantaj sağlıyor aslında ama cw fanlarınında biraz eleştirisinede maruz kalıyorlar ben diğer kanallardaki çoğu fantastik dizileride izlediğim için özellikle the walking dead falan virüslü zombili diziler oyüzden bu dizi beni rahatsız etmedi senin sevmemenden daha çok destere harunların sevmesi daha önemli bence cw bu diziyle kanala fobisi olanların fobisini biraz azartacak bence iyi birşey yani:A:A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
S01B01

Evet spoilik birşey!
4/10
Aslında @destere ile bizim demek isteyipte diyeyemediklerimizi sen özetlemişsin . :X Hani memnun olmassın ya ama dersin ''amann neyse sonra düzelir filan'' heh işte biraz biz öyle yaptık. Sen ama pat diye açık açık dizide olmamışlıkları demişsin. :A

Fear TWD'de çok atarlı ergen var. Bu dizi iyi yine yahu. Öyle ağlayıp sızlayanlar yok herkes bi ciddi böyle.

kai kimdi bir fotosunu koysan tanırım sanırım sadece dominion dizisinden michaeli tanıdım bu dizide :A:A:A
ayy ayrıca @Forumdash cw fanı olarak senin sevmemen cw düşmanı olarakta @destere @Harunnn60 gibilerin sevmesi çok normal çünkü dizi cwlik değil buda cw e kötü gözle bakanların takip etmesi yönünden bir avantaj sağlıyor aslında ama cw fanlarınında biraz eleştirisinede maruz kalıyorlar ben diğer kanallardaki çoğu fantastik dizileride izlediğim için özellikle the walking dead falan virüslü zombili diziler oyüzden bu dizi beni rahatsız etmedi senin sevmemenden daha çok destere harunların sevmesi daha önemli bence cw bu diziyle kanala fobisi olanların fobisini biraz azartacak bence iyi birşey yani:A:A

CW fanı oluyormuşuz yakında. :A CW'im canım CW'im! :love1::Z

:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aslında @destere ile bizim demek isteyipte diyeyemediklerimizi sen özetlemişsin . :X Hani memnun olmassın ya ama dersin ''amann neyse sonra düzelir filan'' heh işte biraz biz öyle yaptık. Sen ama pat diye açık açık dizide olmamışlıkları demişsin. :A

Fear TWD'de çok atarlı ergen var. Bu dizi iyi yine yahu. Öyle ağlayıp sızlayanlar yok herkes bi ciddi böyle.

CW fanı oluyormuşuz yakında. :A CW'im canım CW'im! :love1::Z

:A

yalnız arada çarpıcı bir fark var :) bizim beğenmemizin sebebi CW dizilerine göre kaliteli olması :) yani vasat durumda ama cw ye göre güzel demiştik ama @Forumdash cw ye laf gelmesin diye sözn dönüp dolaştırıp farklı adreslere hatta syfy kadar götürmüş:) bir türlü cw den kaliteli ama diğer kanal dizilerine göre kalitesiz diyememiş :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
yalnız arada çarpıcı bir fark var :) bizim beğenmemizin sebebi CW dizilerine göre kaliteli olması :) yani vasat durumda ama cw ye göre güzel demiştik ama @Forumdash cw ye laf gelmesin diye sözn dönüp dolaştırıp farklı adreslere hatta syfy kadar götürmüş:) bir türlü cw den kaliteli ama diğer kanal dizilerine göre kalitesiz diyememiş :)
@Forumdash 'ta bir CW fanı ne bekliyorsun. :A Bizim gibi Tarafsız olamaz bu konuda hiçbir zaman. :A