CW Containment 1. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1.bölümü izledim ayy vlla dizi amc kanalından fırlamış gibi ayoll ne oyuncuların fizikleri ne dizinin konusu hiçbiri cw e uygun değil amc kanalında yer kalmadıda onların dizisinimi yayınlıyoruz anlamadım hahaha @Forumdash :F:F:F
@Harunnn60 ve @destere bile sevecek bu diziyi ilk bölüme mutlaka bak @destere :F
dizinin ağır bir konusu var ve bölümde gayet ciddi ve az ağır bir bölümdü ilk bölüm zaman atmaları biraz kafa karıştırabilir ama olay anlatımları geçiş bölümleri geçsin 2.bölümle birlikte dizi açılır diye düşünüyorum ilk bölümüde genel olarak beğendim ve çok iyi bir konusu var dizinin oyuncularda gayet iyi dominion dizisinden michael bu dizide doktor olmuş @xemrexxx tanıdınmı :F:F:F
Kız sen bu diziyi onca kere övdün önerdin daha bugun mu izledin:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1. Bölüm

ilk bölüm fena sayılmaz hatta vasatın üstü gibiydi yani izlenir durumda :) yukarda @Çiğdem- inde dediği gibi aslında cw nin ergenleri yok daha çok ABC kanalı kıvamında bu arada çiğdem AMC kanalı demiş te aslı ABC kanalı olacak çünkü dizi CW ye göre biraz daha kaliteli AMC ye göre çok daha kalitesiz yani tam ABC kanalına uygun :)
konusu bilindik bir konu ABD nin atlanta şehrinde komple bir bölgede başlayan virüs salgınını o bölgenin karantina altına alınışını falan konu ediniyor konuda çok böyle orjinal bişey yok ama oyuncuların oyunculuğu daha bir ciddi daha bir inandırıcı duruyor yani CW ye göre daha kaliteli dememin sebebi bu :)
özellikle öğretmen katie yi sevdim sempatik kadın :) ama o da @Çiğdem- in parlağı jake le oynaşacak büyük ihtimal :)
teresa da güzel bir kız @Harunnn60 onada dikkat et izlerken :) en azından bakılacak bişey:) ama onuda zenci veledin biri hamile bırakmış kaçırdık gül gibi kızı :)
onun haricinde FBI ın başındaki at gibi sabine isimli kadını orange is the new black den cezaevi müdiresi olarak hatırlıyorum tam bir attır :)

boş zamanım olursa arada bir göz atabileceğim bir dizi :)

@Harunnn60 @Forumdash @xemrexxx @Çiğdem- @MEnes @vadikızı @cookies

@destere destan yazıyorsun galiba şuan. :D
yazdım bile :)

Kız sen bu diziyi onca kere övdün önerdin daha bugun mu izledin:F
sözkonusu CW olunca önce övüp sonra izliyor :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1. Bölüm

ilk bölüm fena sayılmaz hatta vasatın üstü gibiydi yani izlenir durumda :) yukarda @Çiğdem- inde dediği gibi aslında cw nin ergenleri yok daha çok ABC kanalı kıvamında bu arada çiğdem AMC kanalı demiş te aslı ABC kanalı olacak çünkü dizi CW ye göre biraz daha kaliteli AMC ye göre çok daha kalitesiz yani tam ABC kanalına uygun :)
konusu bilindik bir konu ABD nin atlanta şehrinde komple bir bölgede başlayan virüs salgınını o bölgenin karantina altına alınışını falan konu ediniyor konuda çok böyle orjinal bişey yok ama oyuncuların oyunculuğu daha bir ciddi daha bir inandırıcı duruyor yani CW ye göre daha kaliteli dememin sebebi bu :)
özellikle öğretmen katie yi sevdim sempatik kadın :) ama o da @Çiğdem- in parlağı jake le oynaşacak büyük ihtimal :)
teresa da güzel bir kız @Harunnn60 onada dikkat et izlerken :) en azından bakılacak bişey:) ama onuda zenci veledin biri hamile bırakmış kaçırdık gül gibi kızı :)
onun haricinde FBI ın başındaki at gibi sabine isimli kadını orange is the new black den cezaevi müdiresi olarak hatırlıyorum tam bir attır :)

boş zamanım olursa arada bir göz atabileceğim bir dizi :)

@Harunnn60 @Forumdash @xemrexxx @Çiğdem- @MEnes @vadikızı @cookies

yazdım bile :)

sözkonusu CW olunca önce övüp sonra izliyor :)
Sen bile övdüysen bunu izleme takvimimi öne çekme zamanı gelmiştir. İyi ve kötü yorumlar havada ucusuyor. Gerçek cw izleyicisi olarak mudahale etme vaktim geldi:F forumun kahramanı bu gece iş başında :J

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sen bile övdüysen bunu izleme takvimimi öne çekme zamanı gelmiştir. İyi ve kötü yorumlar havada ucusuyor. Gerçek cw izleyicisi olarak mudahale etme vaktim geldi:F forumun kahramanı bu gece iş başında :J
tam bir övgü değildi :)
hatta övermiş gibi yaparken sizin CW kanalını ardarda yerden yere çaldım dikkat edersen:) yani sırf işin o kısmı bile heyecan vericiydi yorum yaparken :)))

@Çiğdem- @xemrexxx Evet bu AMC'ye uygun lafı çok mantıksız bence. AMC'nin sanki full zombili dizileri varmış gibi. :D @destere 'ye katılıyorum ABC daha uygun. :D
CW de zombili dizi yokmu peki @Çiğdem- e bunu sormak lazım :) bayılarak izlediği izombie dizisi CW de değilmi :))

evet AMC genel anlamda çok kaliteli diziler yayınlıyor ama arada bir bu kalitesini bozuyor mesela fear li dizi AMC ye yakışmayan bir dizi :)
TWD ve Breaking bad gibi kaliteleri yayınlayan kanalın fearr kolking li dizilerle işi olmaması lazım :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
hatta övermiş gibi yaparken sizin CW kanalını ardarda yerden yere çaldım dikkat edersen:) yani sırf işin o kısmı bile heyecan vericiydi yorum yaparken :)))

CW de zombili dizi yokmu peki @Çiğdem- e bunu sormak lazım :) bayılarak izlediği izombie dizisi CW de değilmi :))

evet AMC genel anlamda çok kaliteli diziler yayınlıyor ama arada bir bu kalitesini bozuyor mesela fer li dizi AMC ye yakışmayan bir dizi :)
TWD ve Breakin bad gibi kaliteleri yayınlayan kanalın ferr kolking li dizilerle işi olmaması lazım :)
Nedir bunun günahı. :) Neciymiş, neyin fesiymiş. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

evet AMC genel anlamda çok kaliteli diziler yayınlıyor ama arada bir bu kalitesini bozuyor mesela fer li dizi AMC ye yakışmayan bir dizi :)
TWD ve Breakin bad gibi kaliteleri yayınlayan kanalın ferr kolking li dizilerle işi olmaması lazım :)
Mad Men'i unuttun. Ayrıca sen en çok dizilerini izlediğin kanal AMC'ydi hatırlarsan. :D Fear konusunda düşüncemi biliyorsun. :)

AMC'm canım AMC'm. :Z:bhr: @Forumdash :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Nedir bunun günahı. :) Neciymiş, neyin fesiymiş. :D
kimin günahı fearli diziyimi diyorsun yoksa @Çiğdem- in günahlarındanmı bahsediyorsun :))

Mad Men'i unuttun. Ayrıca sen en çok dizilerini izlediğin kanal AMC'ydi hatırlarsan. :D Fear konusunda düşüncemi biliyorsun. :)

AMC'm canım AMC'm. :Z:bhr: @Forumdash :A
unutmadım sadece örnek verirken forumca bilinenleri saydım :) mad men forumda nerdeyse sadece bana ait olan bir diziydi:) harikaydı ama forum tarafından sevilecek bir dizi olmadı o bana özel :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
kimin günahı fearli diziyimi diyorsun yoksa @Çiğdem- in günahlarındanmı bahsediyorsun :))

unutmadım sadece örnek verirken forumca bilinenleri saydım :) mad men forumda nerdeyse sadece bana ait olan bir diziydi:) harikaydı ama forum tarafından sevilecek bir dizi olmadı o bana özel :)
Genel olarak diziden bahsettim, alıntıyı yanlış yerde yapmışım. :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Fear'ı neden bu kadar gıcık oldun anlamadım. :D Sen o zaman forumda da yoktun. :D Hayır seni biliyorum birisinin düşüncesi ile hareket etmezsin. Hani birisi diziyi kötülese diyeceğim ama sen öyle değilsin.
Cidden anlam veremedim. :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Genel olarak diziden bahsettim, alıntıyı yanlış yerde yapmışım. :A

aniden günahtan olaya girince dedim kimin günahı çok olabilir olsa olsa @Çiğdem- dir:) sabahtan akşama kadar oklavasını milletin başında patlatıyor onların hepsi günah hanesine yazılıyor :)

Fear'ı neden bu kadar gıcık oldun anlamadım. :D Sen o zaman forumda da yoktun. :D Hayır seni biliyorum birisinin düşüncesi ile hareket etmezsin. Hani birisi diziyi kötülese diyeceğim ama sen öyle değilsin.
Cidden anlam veremedim. :F

izombie den pratik yaptım çakmalardan bir taneyi zor kaldırıyorum:) aynı dizinin iki tane çakmasını kaldıracak durumda değilim :))

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
aniden günahtan olaya girince dedim kimin günahı çok olabilir olsa olsa @Çiğdem- dir:) sabahtan akşama kadar oklavasını milletin başında patlatıyor onların hepsi günah hanesine yazılıyor :)

izombie den pratik yaptım çakmalardan bir taneyi zor kaldırıyorum:) aynı dizinin iki tane çakmasını kaldıracak durumda değilim :))
Peki :D Düşüncelere saygılıyız. :)
Bu diziyi izleyeceğim ama konusu çok ilgimi çekti. :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Tabi dediğin şeyin olabilitesi var şimdi düşününce. :) Ama lafın gelişi kullanılır ya nedir günahımız diye o bağlamdaydı. :D Diziyi inceledim de tarzıma uymuyor gibi. Hele ki şu ara çok yoğun program bekliyor beni. Hem filmler hem Vikings bir de diğer diziler derken gündem çok kalabalık. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Peki :D Düşüncelere saygılıyız. :)
Bu diziyi izleyeceğim ama konusu çok ilgimi çekti. :)

ben seni izledin diye biliyorum oysa aceleci olan @xemrexxx ymiş o da kalaylayıp kaçmış regl ına :)
senle çiğdemse izlemeden kırk kişiyi davet ettiniz konu açtırdınız ama kendiniz tenezül edip yanaşmamışsınız diziye :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Tabi dediğin şeyin olabilitesi var şimdi düşününce. :) Ama lafın gelişi kullanılır ya nedir günahımız diye o bağlamdaydı. :D Diziyi inceledim de tarzıma uymuyor gibi. Hele ki şu ara çok yoğun program bekliyor beni. Hem filmler hem Vikings bir de diğer diziler derken gündem çok kalabalık. :A
tarzlar bazen deliniyor:) bende zamanında bu bana uzak bu uymuyor diyordumda bazen yokluktan bazense gerçekten tarzına aykırı dahi olsa bir yerden yakalıyor dizi ve bırakamıyorsun :))