CW Containment 1. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Forumdash 'ta bir CW fanı ne bekliyorsun. :A Bizim gibi Tarafsız olamaz bu konuda hiçbir zaman. :A

özellikle tarafsız kelimesini koyu harfle yazman iyi olmuş :) çünkü bu cümleye karşı çok alışkın değiliz bizede farklı ve yabancı bir kelime gibi geldi :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
kai kimdi bir fotosunu koysan tanırım sanırım sadece dominion dizisinden michaeli tanıdım bu dizide :A:A:A
ayy ayrıca @Forumdash cw fanı olarak senin sevmemen cw düşmanı olarakta @destere @Harunnn60 gibilerin sevmesi çok normal çünkü dizi cwlik değil buda cw e kötü gözle bakanların takip etmesi yönünden bir avantaj sağlıyor aslında ama cw fanlarınında biraz eleştirisinede maruz kalıyorlar ben diğer kanallardaki çoğu fantastik dizileride izlediğim için özellikle the walking dead falan virüslü zombili diziler oyüzden bu dizi beni rahatsız etmedi senin sevmemenden daha çok destere harunların sevmesi daha önemli bence cw bu diziyle kanala fobisi olanların fobisini biraz azartacak bence iyi birşey yani:A:A

Aslında @destere ile bizim demek isteyipte diyeyemediklerimizi sen özetlemişsin . :X Hani memnun olmassın ya ama dersin ''amann neyse sonra düzelir filan'' heh işte biraz biz öyle yaptık. Sen ama pat diye açık açık dizide olmamışlıkları demişsin. :A

Fear TWD'de çok atarlı ergen var. Bu dizi iyi yine yahu. Öyle ağlayıp sızlayanlar yok herkes bi ciddi böyle.

CW fanı oluyormuşuz yakında. :A CW'im canım CW'im! :love1::Z

:A

yalnız arada çarpıcı bir fark var :) bizim beğenmemizin sebebi CW dizilerine göre kaliteli olması :) yani vasat durumda ama cw ye göre güzel demiştik ama @Forumdash cw ye laf gelmesin diye sözn dönüp dolaştırıp farklı adreslere hatta syfy kadar götürmüş:) bir türlü cw den kaliteli ama diğer kanal dizilerine göre kalitesiz diyememiş :)

@Forumdash 'ta bir CW fanı ne bekliyorsun. :A Bizim gibi Tarafsız olamaz bu konuda hiçbir zaman. :A

CW'de yayınlanmalık bir konu değil. Kanala uydurmak için hemen bölüme hemen aşk katmişlar.
Kanalın türüne karşilaştırma yapın ama amc ile cw aynı mı? Cw ile syfy aynı ama. @destere @Harunnn60

@Çiğdem- Kai bunu nasıl unutursun yaa diziden cıkmasaydı sırf bunun entrikaları var diye devam ederdim dizşye:F entrika daha çuk oturuyor buna:A
rs_560x415-141028161401-1024.tvd-kai-chris-wood3.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
CW'de yayınlanmalık bir konu değil. Kanala uydurmak için hemen bölüme hemen aşk katmişlar.
Kanalın türüne karşilaştırma yapın ama amc ile cw aynı mı? Cw ile syfy aynı ama. @destere @Harunnn60

@Çiğdem- Kai bunu nasıl unutursun yaa diziden cıkmasaydı sırf bunun entrikaları var diye devam ederdim dizşye:F entrika daha çuk oturuyor buna:A
rs_560x415-141028161401-1024.tvd-kai-chris-wood3.jpg
hahah ayy vampir günlüklerinden kai desene cnm hatırladım ama dizide tanıyamadım yeni haline tekrar bakıcma :A:A:A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x2

Atlanta'ya acıyorum şu şehir salgınlardan ne çekti. :A Neden bütün salgınlar bu şehirde başlıyor. :A

Dünyanın en güçlü ülkesi ABD, 4000 kişi ile baş edemedi. :A Birde bir sürü konteynırları koymuşlar oraya. :F Güzel fikir ama sağlıklı insanları da gözden çıkarmışlar şimdiden o yüzden yanlış hamle.

Hamile kıza virüs bulaştığını düşünmüyorum ama insan biraz dikkatli olur ya. Hamilesin sonuçta niye kendini öptürüyorsun. Neyseki ananesine gidince orada ellediği şeyleri yıkadı temizledi. Onu akıl etti hayret :D

İşte bundan sonra ne olacağını kestirmek zor değil. Under The Dome dizisinde ki gibi kargaşa başlayacak vs vs işte. :))))

7.7- 7.8

:mouth: @destere @xemrexxx @Çiğdem- @Forumdash :mouth:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
buna bakarım zaten devam ediyorum bu diziye @Harunnn60 :) ilk fırsatta yani lucifer den sonra bu bölümü izlerim :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x2

Atlanta'ya acıyorum şu şehir salgınlardan ne çekti. :A Neden bütün salgınlar bu şehirde başlıyor. :A

Dünyanın en güçlü ülkesi ABD, 4000 kişi ile baş edemedi. :A Birde bir sürü konteynırları koymuşlar oraya. :F Güzel fikir ama sağlıklı insanları da gözden çıkarmışlar şimdiden o yüzden yanlış hamle.

Hamile kıza virüs bulaştığını düşünmüyorum ama insan biraz dikkatli olur ya. Hamilesin sonuçta niye kendini öptürüyorsun. Neyseki ananesine gidince orada ellediği şeyleri yıkadı temizledi. Onu akıl etti hayret :D

İşte bundan sonra ne olacağını kestirmek zor değil. Under The Dome dizisinde ki gibi kargaşa başlayacak vs vs işte. :))))

7.7- 7.8

:mouth: @destere @xemrexxx @Çiğdem- @Forumdash :mouth:
2.bölümü dün izlemiştim bugün yine bölüm çıktı onuda izlerim yakında:F
çok birşey kalmadı aklımda ayy ama senaryo ciddiliğini koruyor tabi arada iğrenc bir kaç sahnede gelmese iyi olucak :F:F:F
bakalım reytingi ne gelicek bu akşam 0.6 ortalamasını korur umarım :Z:Z:Z

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x3

Yani aynı tempoda gidiyor işte. İyi sayılır. :D Konu dediğim gibi ciddiyetini koruyor.

Yalnız çıldıracağım artık. :F 4000 kişi ile mücadele edemediler. :F Senaristler beni dinleyin.
1- Yiyecek ve ilaç sıkıntısı var dimi? Madem içeri giremiyorsun havadan destek ver sende? Helikopter ile havadan at aşağıya ilaçları yiyecekleri
Bunu nasıl düşünemiyorlar? Artık günümüzde bile savaşlarda böyle destek veriliyor.

2- 4000 kişi içinde sağlıklı olan insanlarda var. Bunlar konteynırlarla her yeri kapattılar. Resmen adamları canlı canlı gömdüler.
Benim fikrim bir kordon daha açıp burada sağlık insanları karantina altına alabilirlerdi. 48 saat içinde belli oluyormuş zaten.

Yani şimdi olay ABD'de geçtiği için bu kadar şaşırıyorum. Hani afrikada filan geçse neyse. :D

8.0
@Çiğdem-

@destere @Forumdash @xemrexxx bıraktıysanız diziyi bıraktım deyin. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
1x3

Yani aynı tempoda gidiyor işte. İyi sayılır. :D Konu dediğim gibi ciddiyetini koruyor.

Yalnız çıldıracağım artık. :F 4000 kişi ile mücadele edemediler. :F Senaristler beni dinleyin.
1- Yiyecek ve ilaç sıkıntısı var dimi? Madem içeri giremiyorsun havadan destek ver sende? Helikopter ile havadan at aşağıya ilaçları yiyecekleri
Bunu nasıl düşünemiyorlar? Artık günümüzde bile savaşlarda böyle destek veriliyor.

2- 4000 kişi içinde sağlıklı olan insanlarda var. Bunlar konteynırlarla her yeri kapattılar. Resmen adamları canlı canlı gömdüler.
Benim fikrim bir kordon daha açıp burada sağlık insanları karantina altına alabilirlerdi. 48 saat içinde belli oluyormuş zaten.

Yani şimdi olay ABD'de geçtiği için bu kadar şaşırıyorum. Hani afrikada filan geçse neyse. :D

8.0
@Çiğdem-

@destere @Forumdash @xemrexxx bıraktıysanız diziyi bıraktım deyin. :D
dün gece 1x2 ve 1x3 ü izledim ay çok sıkıcı ben bırakıyorum.ss

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Harunnn60 bildirmişti ayy vlla bu 0.5 0.6 alan bir diziyi cw asla bitirmezdi 0.4 03 alanlarda onay vermiştik ama bu dizi reytingten bitmedi bence kanala uygun değildi üzüldüm:(
Aynen reyting ile ilgili değil bencede. :) Valla bende şok oldum ne yalan söyleyeyim.
Reign 0.2 reyting bu dizi 0.5 reyting. Haliyle insan onay alır diyordu. Sezonun en şaşırtan haberi oldu bence.