Diğer Colony 1. Sezon Yorumları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x7

Biraz ara vermiştim diziye sınavlar filan işte başka dizilerde çıktı tabi öyle kalmıştı. Neyse işte verdiğim aradan sonra geri döndüm diziye.
Bu bölüm sakin geçti pek bir şeyde olmadı. Son 3 bölüm iyi diyorlar. Bu gece 8.bölümü izlerim.

7.0

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,186
Puanı
1,060
1x7

Biraz ara vermiştim diziye sınavlar filan işte başka dizilerde çıktı tabi öyle kalmıştı. Neyse işte verdiğim aradan sonra geri döndüm diziye.
Bu bölüm sakin geçti pek bir şeyde olmadı. Son 3 bölüm iyi diyorlar. Bu gece 8.bölümü izlerim.

7.0
evet son 3 bölüm çok iyiydi mutlaka izle:)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x8

Geçen bölüm göre bir tık daha iyiydi. Biraz daha tempo şart diziye.

Direnişin en başından beri başarılı olamayacağını biliyordum hatta yazdım buraya boş hayaller diye. Bu bölüm direnişin başkanı yaşlı adam bile boş hayaller dedi. Haklı çıktım. :A

Katie yanlış yapıyor cidden. Nasıl göremiyor anlamıyorum. Bir insan kocasının yanında olur. Üstelilk kocası ona hata filanda yapmadı hiç. Bir taraf seçsin artık.

Will için acaba adamı öldürürmü diye düşündüm :D Öldürdü cidden. Hiç acımadı. :D

7.5

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x9

Bölüm durgun geçti ama son 5 dakika iyiydi. :D

Katie ve ekibin planı başarılı oldu gibi. En azında yakalanmadılar.

Will'in kaçma teklifi iyi ama uzaylılar yakalayabilirler sonradan.

Sezon finalinde şehirde isyan çıkacak gibi gözüküyor.

7.7

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x10 (Sezon Finali)

Sezon finali bölümü iyiydi..

Katie ve ekibi az kalsın sehri yok edeceklerdi. Aslında planları tuttu ama şehir yok olabilirdi.
Will kurtardı gene karısını. :D

Katie'nin kardeşi 2.sezonda daha aktif olur. Artık sevgilisinide yönetmeye başlar iyice.

Bizim başkan gitti bakalım ne olacak. :D Yazık oldu adama. :D

Şu yakaladıkları uzaylıyı daha detaylı gösterseler güzel olurdu. Son sahnede kamera vadı. Bende bölümü izlerken diyordum hatta ulan hiçim kamera yok diye neyse ki varmış.

8.5
@vadikızı

Şimde genel olarak baktığımızda dizi kötü değil kesinlikle. Bence en başta beri dizi bunu ortaya koymuştu. Sadece benim ve diğer insanların beklediği sırf oyuncu kadrosu ve reklam tanıtımlarında daha böyle aksiyonluk daha uzaylı filan bekliyorduk.

2.sezonda daha çok uzaylı göreceğimizi düşünüyorum. Zaten senaryo ve oyuncular gayet iyi. Tek sıkıntı sanırım dizinin bütçesi biraz az. Bütçe durumu da aşılırsa 2.sezon ve gelecek sezonlar daha iyi olur. Çünkü dizide potansiyal var.

Genel olarak sezondan memnun kaldım ama biraz daha bazı şeyler iyi olabilirdi çünkü dizide bir gelecek var. 2.sezonda görüşmek üzere...:v0: