Diğer Colony 1. Sezon Yorumları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
konu hiçç sarmadı beni cnm böyle insanlar arası giderse hiç şansları yok ben taamen uzaylılar olucak sanıyordum dünyayı ele geçrmişler uzaylıların ne yaptığını görücez sanıyordum bu adamlar için beklemedim ben bu diziyi :F:F:F
Ya bende uzaylılar olur zannettim ama izleyince bende şaşırdım tabi. Ama ileride uzaylılar gözükür kesin. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1

Evet öncelikle dün gece izleyecektim ama internet yavaşladı bende en iyisi bölümü indireyim yarın rahat rahat izlerim dedim. :D

Diziyi öncelikle beğendim başroller çok yakışmış birbirine.:rolleyes::bhr: Mekanlar filanda iyiydi yani. Oyuncularda da sıkıntı yok. Dizide ilk sahneler gayet iyiydi sonradan biraz heyecan azaldı. Ama bölüm sonuna çok şaşırdım.

10.bölümünde sezon finali yapacak yani konu çok uzamayacak tam tadımlık yani. O yüzden devam edin diziye. @Çiğdem-

Bölüm yorumumum;
Katie'nin bölüm sonunda direnişçilere yardım etmesine şaşırdım. :confused:

8.0

@Çiğdem- @xemrexxx @destere @DarkLeqenD @OzaN @turkuazz @Castei @vadikızı başlayın diziye. :):)

Onun dışında bu dizi bence büyük ihtimal Half Life 2'den esinlenmiş gibi. O oyunu çok sevdiğim için konusunu biliyorum. Zamanında bir çok yapımcı oyunun filmini yapmak için Valve'ye başvurmuştu ama izin alamamıştı. Ama esinlenmeleri güzel olmuş. :)

Oyunda

Bu uçan şeyler. :D İnsanları gözetliyor ışık filan tutuyor.
Scanner_light1.jpg

Direnişçiler. :)
1580648049_6b2f1d01e7.jpg

Dizide şehrin duvarlarıv düz ama oyunda tel tel . Burası biraz farklı :D
original.png

Oyunda ki şehrin yöneticisi. Uzaylılar tarafından başa getirilmiş. Bizim dizide ki valinin görevini yapıyor işte. Uzaylılar iyidir onlar barış için geldi vs. yalanlarla halkı kandırıyor. :D
dr-wallace-breen-video-propaganda.jpg

ben başlamıştım hemde @Çiğdem- le ışık hızıyla diziye başladık ama devamını daha getiremedik:) şu filmler aradan çıksın geniş bir zaman devam edeceğim :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B01 izledim ve son kez

Josh yüzünden hiç içime sinmemişti dizi. Sarah hatrına bakayım dedim. Bu kadının seçtiği diziler genelde harika oluyor (PS ve TWD) ama bu dizide çuvallamiş. Onun kadar ben de üzgünüm(eminim o da üzülmüştür)

Dizi hakkında yorum yaptıracak kadar iyi değildi. Herkes gibi ben de sonuna şaşirdim. Diziye bunun için devam edeceğimi sanmıyorum. Yazın yayınlansaydı UTD ve Skies Falling gibi en azından bir sezon götürürdüm. @Harunnn60'ın paylaştiği oyunun senaryosu daha cazip geldi.

@destere'nin tabiriyle fırıldak vali sezon sonuna ezik bi karakter olacaktır. O adamın her rolü öyle. M.D'de ezikti ezik! (Karısıyla sorunu vardı)

Neyse Josh ve hikaye yavaşliğindan dolayı 6/10'yı zor aldı benden. Sarah'cıgım TWD'ye yine flashbacklerle halisünasyonlarla geri dönse:bhr:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
S01B01 izledim ve son kez

Josh yüzünden hiç içime sinmemişti dizi. Sarah hatrına bakayım dedim. Bu kadının seçtiği diziler genelde harika oluyor (PS ve TWD) ama bu dizide çuvallamiş. Onun kadar ben de üzgünüm(eminim o da üzülmüştür)

Dizi hakkında yorum yaptıracak kadar iyi değildi. Herkes gibi ben de sonuna şaşirdim. Diziye bunun için devam edeceğimi sanmıyorum. Yazın yayınlansaydı UTD ve Skies Falling gibi en azından bir sezon götürürdüm. @Harunnn60'ın paylaştiği oyunun senaryosu daha cazip geldi.

@destere'nin tabiriyle fırıldak vali sezon sonuna ezik bi karakter olacaktır. O adamın her rolü öyle. M.D'de ezikti ezik! (Karısıyla sorunu vardı)

Neyse Josh ve hikaye yavaşliğindan dolayı 6/10'yı zor aldı benden. Sarah'cıgım TWD'ye yine flashbacklerle halisünasyonlarla geri dönse:bhr:
Prison Break yeniden çekilecek onda oynayacak Sarah. :hearteyes:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,182
Puanı
1,060
Selamlar
sonunda izleyebildim diziyi ve çok beğendim
will karakterini çok sevdim eşine şaşırdım direnişcilerden çıktı kadın yahu konusunu çok sevdim

@Harunnn60

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Çok uzun zamandır yeni bir yabancı diziye başlamıyordum. En azından başladıysam da hatırlayamadım son birkaç ayda. :)

İzleme sebebim başrolleriydi elbette Sarah Wayne Callies çok sevdiğim bir oyuncu, burada da çok iyi. Josh Halloway de aynı şekilde başarılı ve Lost'tan sonra nihayet iyi sayılabilecek bir rol kapabildi.

Şunu bir kez daha anladım ki artık komedi dışındaki diziler çok çok iyi olmadıkça beni sarmıyor. Bu dizi de bilmiyorum sevdiğim oyunculara rağmen çok zayıf geldi. Sonu herkes gibi beni de şaşırttı ama devam etmeye değer görmüyorum. :)

5/10

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x1

Çok uzun zamandır yeni bir yabancı diziye başlamıyordum. En azından başladıysam da hatırlayamadım son birkaç ayda. :)

İzleme sebebim başrolleriydi elbette Sarah Wayne Callies çok sevdiğim bir oyuncu, burada da çok iyi. Josh Halloway de aynı şekilde başarılı ve Lost'tan sonra nihayet iyi sayılabilecek bir rol kapabildi.

Şunu bir kez daha anladım ki artık komedi dışındaki diziler çok çok iyi olmadıkça beni sarmıyor. Bu dizi de bilmiyorum sevdiğim oyunculara rağmen çok zayıf geldi. Sonu herkes gibi beni de şaşırttı ama devam etmeye değer görmüyorum. :)

5/10
Neyse Prison Break'ı izleriz admin. :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x2

Güzeldi bölüm. :)

Katie bence yanlış yapıyor. Kocası ile aynı amaçtalar aslında? İkiside çocuğunu görmek için tüm bunları yapıyor? Eee o zaman neden anlaşmıyorsunuz ortak noktada?

Zaten direnişçiler başarılı olsalar bile yine masum insanlar ölecek. Üstelik kazanamama ihtimalleri var. Onun dışında fabrikaya getirilen insanların soyundurulması filan çok tuhaftı. :D Herhalde beyinlerine ve vücutlarına bir şey yaptılar. :D

8.0

@destere @Çiğdem- @vadikızı @DarkLeqenD

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x2

Güzeldi bölüm. :)

Katie bence yanlış yapıyor. Kocası ile aynı amaçtalar aslında? İkiside çocuğunu görmek için tüm bunları yapıyor? Eee o zaman neden anlaşmıyorsunuz ortak noktada?

Zaten direnişçiler başarılı olsalar bile yine masum insanlar ölecek. Üstelik kazanamama ihtimalleri var. Onun dışında fabrikaya getirilen insanların soyundurulması filan çok tuhaftı. :D Herhalde beyinlerine ve vücutlarına bir şey yaptılar. :D

8.0

@destere @Çiğdem- @vadikızı @DarkLeqenD
bir şans daha vericem senin hatrına ama uzaylılar yoksa şanslarını kaybederler
:A:A:A