Diğer Colony 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Amerika'da yayın yapan USA kanalından 2016'nın ilk iddialı dizilerinden biri geldi...

Bir döneme damgasını vuran iki dizi Lost ve Prison Break'in yıldızları Josh Holloway ve Sarah Wayne Callies'i buluşturan dizinin ilk bölümü dizinin esas yayın tarihi olan 14 Ocak'tan önce yayınlandı.

İlk bölümü 10 bölümden oluşacak diziyle ilgili yorumları sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

colonycastkeyartjpg-1b4044_1280w.jpg

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
bu arada dizimag sitesinde bölüm var izlicem inşallah

Yok ilk bölümü erken nete düştü abla. Yeni bölümler 14 Ocaktan itibaren her hafta yayınlanacak. :) Dizibox'tan izleyebilirsin. :

bende dizimag da buldum ordan açtım izlicem merak ediyorum valla

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bu diziyi bende merak ediyorum ama sanırım şimdilik izleyemeyeceğim derslerden dolayı ama ilk fırsatta izlemek istiyorum

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Şurdaki yorumumu taşıdım.

Colony 1x1

İlk bölüm fena değildi. Başroller Josh Holloway ve Sarah Wayne Callies'i çok yakıştırdım birbilerine, oyunculukları mükemmel zaten. Ray Donovan'daki avukat da Vali rolünde gayet iyiydi. Ancak, ilk bölümün günahı olmaz ama senayoya hareket katmaları şart.

Bölümün sonu ben şok:

Katie direnişçilerden biriymiş. :eek: Vali'nin Will Bowman'a yaptığı teklife baştan karşı çıkmıştı. Demek ki içlerine sızmak için bu kararından vazgeçmiş. :)

Yalnız o duvar oraya ne için çekildi olayların başı ne? Bodozlama daldık konuya, umarım ona da bir açıklama getirirler.
7.5/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1. Bölüm
konu olarak bilimkurgu ama tanıdık bir konu sanki aynı konuyu hitler almanyasının fransayı işgalini temel alarak rahatlıkla senaryolaştırabilirlerdi, bilindik bir konunun bilimkurgu şeklini izliyormuş gibiydim? kısaca baskıcı sistem ona karşı çıkan direnişçiler ve otorite tarafından sıradan bir aileye yapılan ajanlık teklifi falan filan ?
katie yi çok sevdim bir kere o konuda @Harunnn60 u da haberdar etmek lazım sarah wayne callies oynuyor o rolde her türlü izleyecektir :) başroldeki josh holloway (will) de iyi oyuncu yani oyuncularda herhangi bir sıkıntı yok sıkıntı kendi açımdan olayın bilimkurgu şekline dönüştürülmüş olması ?

vekil tarafından will e ajanlık teklif edildi buna karşılık katie de direnişçiler adına ajanlık yapacak bakalım bu işten kim karlı çıkacak:)
@sürgünüm ray donovan ın fırıldak avukatını burdada vekil olarak izledik? ama adamın karakteri aynı değişmemiş sanki ordan alıp buraya koymuşlar :)

Son düzenleme:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x1. Bölüm
konu olarak bilimkurgu ama tanıdık bir konu sanki aynı konuyu hitler almanyasının fransayı işgalini temel alarak rahatlıkla senaryolaştırabilirlerdi, bilindik bir konunun bilimkurgu şeklini izliyormuş gibiydim? kısaca baskıcı sistem ona karşı çıkan direnişçiler ve otorite tarafından sıradan bir aileye yapılan ajanlık teklifi falan filan ?
katie yi çok sevdim bir kere o konuda @Harunnn60 u da haberdar etmek lazım sarah wayne callies oynuyor o rolde her türlü izleyecektir :) başroldeki josh holloway (will) de iyi oyuncu yani oyuncularda herhangi bir sıkıntı yok sıkıntı kendi açımdan olayın bilimkurgu şekline dönüştürülmüş olması ?

vekil tarafından will e ajanlık teklif edildi buna karşılık katie de direnişçiler adına ajanlık yapacak bakalım bu işten kim karlı çıkacak:)
@sürgünüm ray donovan ın fırıldak avukatını burdada vekil olarak izledik? ama adamın karakteri aynı değişmemiş sanki ordan alıp buraya koymuşlar :)
Beğenmene sevindim. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1.bölüm izledim ve benim için büyük hayal kırıklığı oldu uzaylı dizisinde uzaylı yok ayoll zaten fragmanları izleyince bundan korkmuştum bende içinde gram fantastik barındırmayan normal bir ava aksiyon dizisi gibi birşey olmuş uzaylılardan eser yok @xemrexxx e ilk defa katılıyorum beğenmemişti :F:F:F beğenen izleyecek olanlara iyi seyirler diyip kaçıyorum :A:A:A @sürgünüm @destere @Harunnn60

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1.bölüm izledim ve benim için büyük hayal kırıklığı oldu uzaylı dizisinde uzaylı yok ayoll zaten fragmanları izleyince bundan korkmuştum bende içinde gram fantastik barındırmayan normal bir ava aksiyon dizisi gibi birşey olmuş uzaylılardan eser yok @xemrexxx e ilk defa katılıyorum beğenmemişti :F:F:F beğenen izleyecek olanlara iyi seyirler diyip kaçıyorum :A:A:A @sürgünüm @destere @Harunnn60

başroldeki will parlağı tam senlikti konu olmasada onun hatrına izlersin sandım :)
mesela bende pek sevmedim (tabi sevmeme gerekçem senden farklı ben bilimkurgu karıştığı için soğuk baktım konuya :) )
harika bir konuya sahip olmasada ilerde açılacak gibi bir iki bölüm daha devam ederim katie nin hatrına :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
başroldeki will parlağı tam senlikti konu olmasada onun hatrına izlersin sandım :)
mesela bende pek sevmedim (tabi sevmeme gerekçem senden farklı ben bilimkurgu karıştığı için soğuk baktım konuya :) )
harika bir konuya sahip olmasada ilerde açılacak gibi bir iki bölüm daha devam ederim katie nin hatrına :)
ben içinde fantastik yaratık olmayan yabancı dizi izleyemiyorum mesala fantastik dışı sanırım 3 dizim var birisi phil diğeri empire diğerie blac sails bunlar harici hep fantastik gidiyorum bu dizien ben uzaylılar olucak diye bekliyordum inan görmek istemiyordum ben mesala uzaylı görmek istiyordum ama bu konudan dizi beni büyük hayal kırıklığına uğrattı :F