Zey TV Cevapsız Sorular-4.Bölüm Konuğu-Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Sherlock

Forumda ilk muhabett ettiğin kimdi? 2016'a üye olmuşsun.İlk aylarından bugüne hâlâ iletişimin olan forum üyeleri var mı?
Misal ben 2015'te üye oldum ama 2016'dan bu yana muhabettim olanlarla dostluğum devam etmekte.

Konuna olan ilgi seni şaşırttımı? Yoksa her türlü zaten 500 olur dedin mi?

Okey oynamayı nezaman öğreceksin? :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
@Sherlock

Forumda ilk muhabett ettiğin kimdi? 2016'a üye olmuşsun.İlk aylarından bugüne hâlâ iletişimin olan forum üyeleri var mı?
Misal ben 2015'te üye oldum ama 2016'dan bu yana muhabettim olanlarla dostluğum devam etmekte.

Konuna olan ilgi seni şaşırttımı? Yoksa her türlü zaten 500 olur dedin mi?

Okey oynamayı nezaman öğreceksin? :A
  1. Tanışma amacıyla açtığım konuya ilk mesajı @xemrexxx atmıştı, ben de ona cevap vermiştim. Sanırım o oluyor. :A Hemen hemen herkes burada sayılır ya... Daha çok gidenler oldu.
  2. Boşumuz kuvvetli olduğu için çok şaşırmadım açıkçası. :A
  3. Çok yakında... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
2021'de hayatında neler olacak?
Ne zaman öleceğini mi bilmek istersin yoksa nasıl öleceğini mi?
Mavi hap mı kırmızı hap mı?
Geçmiş mi daha ilgi çekici gelecek mi merak uyandırıcı?
Doğru bildiğin sonrasında gerçeğini öğrendiğinde şaşırdığın 3 şey?
@Sherlock
  1. Her şey olabilir, müneccim miyim ben Aykut hocam. :A
  2. Mavi olsun.
  3. Gelecek daha çok merak uyandırıcı, sonuçta bilmiyoruz ne olacağını.
  4. Hiç gelmedi şu an aklıma ya. Gelirse alıntılar yazarım. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
  1. Tanışma amacıyla açtığım konuya ilk mesajı @xemrexxx atmıştı, ben de ona cevap vermiştim. Sanırım o oluyor. :A Hemen hemen herkes burada sayılır ya... Daha çok gidenler oldu.
  2. Boşumuz kuvvetli olduğu için çok şaşırmadım açıkçası. :A
  3. Çok yakında... :A
Aslında ilk soru ilk yazıştığın kişiyi sormadım. İlk zamanlarda sık sık düzenli muhabbet edip devam ettiklerin. Misal benimki sürgünüm dü. O tarz sordum :A
2016'da sonbaharda artık Suvivor dışına çıkınca @MEnes ile başlamıştı ve konularda düzenli goygoylarımız oluyordu. Yıl 2020 ve hâlâ var iletişim :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Aslında ilk soru ilk yazıştığın kişiyi sormadım. İlk zamanlarda sık sık düzenli muhabbet edip devam ettiklerin. Misal benimki sürgünüm dü. O tarz sordum :A
2016'da sonbaharda artık Suvivor dışına çıkınca @MEnes ile başlamıştı ve konularda düzenli goygoylarımız oluyordu. Yıl 2020 ve hâlâ var iletişim :A

Ya en başta net birisi yoktu gibi hatırlıyorum ama o dönem izlediğim dizilerden dolayı falan @sürgünüm, @Bully, @MEnes ve @Doğu derim herhalde. İçerde yayınlanıyordu o zamanlar, onun konularında çok konuşurduk. Ezel’le kıyaslardık falan. :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Heey gidi günler heey... :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ya en başta net birisi yoktu gibi hatırlıyorum ama o dönem izlediğim dizilerden dolayı falan @sürgünüm, @Bully, @MEnes ve @Doğu derim herhalde. İçerde yayınlanıyordu o zamanlar, onun konularında çok konuşurduk. Ezel’le kıyaslardık falan. :D
Hep anın doğasına kapılmak işte... Neymiş Ezel'le İçerde'yi kıyaslamakmış... Ki yaptık hepimiz bunu ama fazla masumduk ve anın büyüsüne kapılmıştık... :A