Zey TV Cevapsız Sorular-4.Bölüm Konuğu-Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kanalımız Zey TV 🍒 1 Aylık olmuştur.Buyrunuz efendim
Gören nasiplenir :A görmeyen şansına küssün.
312.jpg
4c86c423-0d89-4d86-b6ef-aeb8e9db905a.jpg

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
En yakın arkadaşın savunulmayacak bir hata yaptı. Yine de yanında olur musun yoksa karşısında mı?
Yemek yapmayı bilir misin?
İlkokulda hiç hocandan dayak yedin mi?
Bildiğin bir sır var mı varsa sırrın yükü ağır mı?
Ömür boyu hiç çalışmadan ortalama bir para mı kazanmak istersin yoksa çalışayım ortalama üstü bir hayatım olsun mu?
Hayatında hiç hileye başvurdun mu küçük de olsa başvurduysan ne?
Lisede ya da başka bir yerde hiçbir kıza rezil oldun mu?
Hayatında ettiğin en büyük kavga?
@Sherlock

• İlginç
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bizi takmıyor bile adam baksana kütük dostum. Ben de yaktım seninle beraber... @Sherlock
Senin mesajına geri dönmeyip başkalarıyla goygoy yapmaya devam etmiş kütük dostum.. Hainlok çok değişmiş.. @Sherlock
Ortağım dönem dönem bunu yapmakta. Yürütüğümüz etkinlik için önemli detaylara deyindim ama ona bile geri dönüş yapmamış.
Kişisel algılamayın. Vardır bir bildiği. Sinir oluyorum çok kez ama yapacak bir şey yok :T: @Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
En yakın arkadaşın savunulmayacak bir hata yaptı. Yine de yanında olur musun yoksa karşısında mı?
Yemek yapmayı bilir misin?
İlkokulda hiç hocandan dayak yedin mi?
Bildiğin bir sır var mı varsa sırrın yükü ağır mı?
Ömür boyu hiç çalışmadan ortalama bir para mı kazanmak istersin yoksa çalışayım ortalama üstü bir hayatım olsun mu?
Hayatında hiç hileye başvurdun mu küçük de olsa başvurduysan ne?
Lisede ya da başka bir yerde hiçbir kıza rezil oldun mu?
Hayatında ettiğin en büyük kavga?
@Sherlock

1. Hataya bağlı ama muhtemelen satmam ne olursa olsun. Ancak gerçekten çok çok büyük bir şey olması gerekir.
  2. Bilirim ama her şeyi de değil elbette.
  3. Yok, yemedim. Azar falan çok işittim ama. :A
  4. O ağırlıkta bir sır yok.
  5. Ortalamadan kasıt önemli, özellikle söz konusu Türkiye ise ama evlenmeden falan yaşayacaksam kabul edebilirim aslında. :A
  6. Başvurdum. Monopoly falan oynarken yapmışlığım vardır en basitinden, şu an aklıma gelmeyen ama yaptığım başka hileler de vardır muhakkak ama hep oyunlarda falandır. Küçük çaplı yani.
  7. Oldum da burada anlatamam. :A
  8. Mahalleden çocukluk arkadaşım var, hala da görüşüyorum ediyorum. Onunla çok büyük çaplı kavga etmiştik, aileler falan araya girmişti hatta. Tabii sonra barıştık. Ama cidden büyük çaplıydı. Aklıma o geldi ama buna benzer mevcut, özellikle ilk ve orta okulda.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
  1. Hataya bağlı ama muhtemelen satmam ne olursa olsun. Ancak gerçekten çok çok büyük bir şey olması gerekir.
  2. Bilirim ama her şeyi de değil elbette.
  3. Yok, yemedim. Azar falan çok işittim ama. :A
  4. O ağırlıkta bir sır yok.
  5. Ortalamadan kasıt önemli, özellikle söz konusu Türkiye ise ama evlenmeden falan yaşayacaksam kabul edebilirim aslında. :A
  6. Başvurdum. Monopoly falan oynarken yapmışlığım vardır en basitinden, şu an aklıma gelmeyen ama yaptığım başka hileler de vardır muhakkak ama hep oyunlarda falandır. Küçük çaplı yani.
  7. Oldum da burada anlatamam. :A
  8. Mahalleden çocukluk arkadaşım var, hala da görüşüyorum ediyorum. Onunla çok büyük çaplı kavga etmiştik, aileler falan araya girmişti hatta. Tabii sonra barıştık. Ama cidden büyük çaplıydı. Aklıma o geldi ama buna benzer mevcut, özellikle ilk ve orta okulda.
7'yi anlat ya nolacak sanki :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock