Zey TV Cevapsız Sorular-4.Bölüm Konuğu-Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ya en başta net birisi yoktu gibi hatırlıyorum ama o dönem izlediğim dizilerden dolayı falan @sürgünüm, @Bully, @MEnes ve @Doğu derim herhalde. İçerde yayınlanıyordu o zamanlar, onun konularında çok konuşurduk. Ezel’le kıyaslardık falan. :D
...

the-irishman-robert-deniro-funeral.jpg

• İlginç
Reactions: Sherlock

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 88856

Zey TV basın açıklaması:
Kanal sadece benimdir. Hisse vermem söz konusu değildir ama kanala fazla para getirdiği için @xdragxx 'a
Kanalın reklam ve afiş işlerinde sorumluluk alan @Sherlock 'a
Ve normalde yorum pek yapmayan ama kanalımızda gösterdiği kadrolu yorumcu başarısında ötürü @Tolstoyevski
Bu 3lüye her ay sonrası belli miktarda ikramiye verilmesine karar verilmiştir.

@xdragxx 10 bin TL
@Sherlock 5 bin TL
@Tolstoyevski ise 3.5 bin TL alacaktır 😊
@Tolstoyevski Buçuğunu birlikte yiyelim , senin için İstanbula katlanırım :D :D :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Çok şükür bugün de açlıktan ağzımız kokuyor... Kapitalist düzen yüzünden aç kaldık... @Tolstoyevski gel ekmek kemirelim, dün kebapları falan tekte gömünce bugüne bir şey kalmadı. :(
🤫🤫🤫🤫
Reytingimizi düşüreceksiniz. Ağzınızı kapalı tutun ve konuk olduğun sürece yanına 1 arkadaşını alıp sana 3 öğün doya doya yemek vereceğiz. Bundan sonra keleklik yaparsan tazminatla para verecek kişi sen olursun. İmzalarken kuralları iyi okumadın galiba 😡 @Tolstoyevski

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
🤫🤫🤫🤫
Reytingimizi düşüreceksiniz. Ağzınızı kapalı tutun ve konuk olduğun sürece yanına 1 arkadaşını alıp sana 3 öğün doya doya yemek vereceğiz. Bundan sonra keleklik yaparsan tazminatla para verecek kişi sen olursun. İmzalarken kuralları iyi okumadın galiba 😡 @Tolstoyevski

@Tolstoyevski tehdite bak, neyse en azından artık karnımız doyacak. Yaptığımız isyanlar sonucunda bunu elde ettik, ekmek kap gel yoksa senin yemeğini de gömerim. :A

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Piknik yapmayı mı seversin yoksa kebapçıda gidip hazır bir şekilde yemeyi mi?
Tek başına vakit geçirir misin yoksa arkadaş olmazsa olmaz mıdır?
En çok parayı neye harcarsın?
@Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Piknik yapmayı mı seversin yoksa kebapçıda gidip hazır bir şekilde yemeyi mi?
Tek başına vakit geçirir misin yoksa arkadaş olmazsa olmaz mıdır?
En çok parayı neye harcarsın?
@Sherlock

1. İkisinin arasında kebapçıya gidip hazır bir şekilde yemek.
  2. Olmazsa olmazım değil, tek başıma vakit geçirmeyi de severim. Yürüyüş yapmak gibi.
  3. Yemeye içmeye herhalde. Spesifik bir şey söylemem gerekirse ise oldukça uzun bir zamandır Spotify alıyorum aylık, totaline baktığımız zaman o da baya olmuştur. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
  1. İkisinin arasında kebapçıya gidip hazır bir şekilde yemek.
  2. Olmazsa olmazım değil, tek başıma vakit geçirmeyi de severim. Yürüyüş yapmak gibi.
  3. Yemeye içmeye herhalde. Spesifik bir şey söylemem gerekirse ise oldukça uzun bir zamandır Spotify alıyorum aylık, totaline baktığımız zaman o da baya olmuştur. :A
Yutupta dinlemek varken niye spotify peki :A

• İlginç
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yutupta dinlemek varken niye spotify peki :A

Çok daha rahat bence Aykut hocam her şeyden önce, arayüz olarak falan en sevdiğim uygulamalardan. :A İçerisindeki listeler falan çok hoşuma gidiyor benim, ses kalitesi de fark ediyor. Bir de ben Podcast dinliyorum oradan oraya giderken falan. :A

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Çok daha rahat bence Aykut hocam her şeyden önce, arayüz olarak falan en sevdiğim uygulamalardan. :A İçerisindeki listeler falan çok hoşuma gidiyor benim, ses kalitesi de fark ediyor. Bir de ben Podcast dinliyorum oradan oraya giderken falan. :A
Aferin size Enes hocam :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock