Zey TV Cevapsız Sorular-4.Bölüm Konuğu-Sherlock

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Foruma 2007'de giriş yapmış olsan sence şu anda Ozan'la beraber adminlik mi yapardın yoksa 2007 jenerasyonu gibi çoktan gitmiş miydin? :A @Sherlock

• İlginç
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Foruma 2007'de giriş yapmış olsan sence şu anda Ozan'la beraber adminlik mi yapardın yoksa 2007 jenerasyonu gibi çoktan gitmiş miydin? :A @Sherlock

Soruya bak. :A

Muhtemelen gitmiştim ya, sonuçta o jenerasyondan insanlarla arkadaşlıklar ve dostluklar kurmuş olacaktım ve sonucunda hemen hemen hepsi gitmiş olacaktı. :A He tabii şu var, bırakmış olurum ve geri dönerim mesela. O dönemde de yöneticilik yaptıysam, ihtiyaç olursa girerdim yönetime güncel dönemde. :D

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Soruya bak. :A

Muhtemelen gitmiştim ya, sonuçta o jenerasyondan insanlarla arkadaşlıklar ve dostluklar kurmuş olacaktım ve sonucunda hemen hemen hepsi gitmiş olacaktı. :A He tabii şu var, bırakmış olurum ve geri dönerim mesela. O dönemde de yöneticilik yaptıysam, ihtiyaç olursa girerdim yönetime güncel dönemde. :D
O dönemden Ozan dışında kimse niye kalmamış sence? :A

• Güldürdün

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sana sori o zaman Enes hocam :A
Issız bir adaya gideceksin. Yanına 3 erkek ve 3 kız alacaksın ünlüler arasından. Bunlar kimler olur ve sebepleri? @Sherlock

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Para, kanaldan hisse ve Dark izleme sözü. :A @Dosi @Tolstoyevski @xdragxx
asli-bekiroglu_1971643.jpg

Sonra detaylı bakarım yorumlara :A
Dünden kalma bildirimlerde var :A
@xdragxx @Tolstoyevski

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Sana sori o zaman Enes hocam :A
Issız bir adaya gideceksin. Yanına 3 erkek ve 3 kız alacaksın ünlüler arasından. Bunlar kimler olur ve sebepleri? @Sherlock

Margot Robbie'yi alırdım öncelikle. Güzelliğiyle, oyunculuğu ile akşama kadar onu izlesek bile vakit geçirmemizi sağlar zaten.

Natalie Portman'ı alırım, dil bilgisi falan da yüksekmiş. Yeni bir dil oluşturup, kendi medeniyetimizi kurmamız konusunda yardımcı olurken aynı zamanda güzelliği ile de büyüler. :A

Bir de Maria Sharapova'yı alırım. Hem sporcu bir kişilik, hem de güzel. Onunla spor yapar, formda kalırız. Acun'un kuracağı parkurlara hazırlar bizi. :A

Bear Grylls isimli abimizi alırım o bizim orada hayatta kalmamızı sağlar zaten. Medeniyet falan kurmama yardımcı olurdu, karnımızın doymasını da sağlar.

Acun'u alırdım, oyun falan bulur ne bileyim parkur kurar eğlendirir bizi ama yetkiyi asla ona vermezdim. Sözümden çıkmayacak. :A

Bir de Nikola Tesla'yı alırdım, elektrik falan bulurdu o bir şekilde. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Yok yahu, Çarşamba ve Perşembe yoğun oluyorum ve foruma 2 dakika bakıp 5 dakika çıkıyorum derken bildirimler havada uçuşuyor :A
Dünden kalma baya var. Birazdan start vereceğim :A

Şaka yapıyorum zaten ortağım, ben genelde görmediğim bildirimlerin sonuçlarından kaçınmak amacıyla bu taktiği uyguluyorum zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060