Zey TV Cevapsız Sorular-4.Bölüm Konuğu-Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ya artık böyle şeylere şaşırmıyor olman lazım senin adaşım. Ortada ben varsam ve Hainlik dolu Fedai varsa buradan her şey çıkabilir... Ama her şey...
Aslında bu haine yapılacak en iyi şey budur. Kalsın burada kendi kendine hainlik yapıp dursun...

Mantıklı aslında Utku beyciğim, baksana adaşımı bile almış yanına... Hainler ittifakı kurmuşlar resmen, bunlardan rahatsızım...

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
1 hafta boyunca İstanbul'da üstün çıplak bir halde gündüz 12 akşam 8 arası gezeceksin 1 hafta sonunda 10.000 TL verecekler kabul eder misin? @Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
1-) Hiç dejavuya benzer bir şey yaşadın, hissettin mi?
2-) İlk alkolü kaç yaşında tükettin? ( :A )
3-)
4-) Son senelerde yaşadığın en stresli an neydi çok özel değilse?
5-) Lisede en başarılı olduğun ders neydi?

1. Yaşadığımı hissettiğim anlar elbette oldu ama şu an spesifik olarak bir şey gelmedi aklıma.
  2. Tüketmedim, ne alkolü... :A
  3. Bu gerçekten çok zor soru olmuş, cevabını baya bir düşündüm. Muhtemelen bebeği kurtarırdım çünkü vicdan azabı meselesi var. O bebeğin ailesinin çekeceği acıyı falan görüce vicdan azabından yaşayamazdım zaten herhalde.
  4. 3-4 seneyi düşündüm çünkü baya oluyor ehliyet almak için arabayı sürdüğüm aşamaydı sanırım. Arabada benim dışında üç tane gözlemci vardı ve ister istemez çok stres olmuştum.
  5. Eşit ağırlık olduğum için net öne çıkan bir ders vardı diyemem ama İngilizce ve Tarih sanırım. O dönemler ezberim kuvvetliydi...

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Her şeyden önce sizlerle tanışmama vesile olduğu için seviyorum elbette. Bana kattığı da birçok şey vardır muhtemelen. En basitinden katıldığım film etkinlikleri sayesinde erteleyip durduğum filmleri izleme fırsatım oldu, veya burada yaza yaza Türkçe konusunda geliştim, veya ne bileyim çok eğlendiğimiz an oldu. Dönem dönem çok sinirlendiğim de oldu tabii forum yüzünden, en iyi sen biliyorsun. Bırakma noktasına geldim, bıraktım ama hep bir şekilde geri döndüm. Buranın da olayı bu sanırım. Kopamıyoruz, bir şekilde geri geliyoruz. Olumlu düşüncelerim daha fazladır yani. :A

• Harika
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ooooo kimler varmış kimler burda :A Bhnd? :A @Sherlock

Dur ciddi cevaplamaya çalışacağım, buranın olayı bu. :A

Foruma baktığım zaman ortak nokta açısından kendime en yakın hissettiğim ve gördüğüm kişilerden birisin, zaten uzun süredir birbirimize "dostum" diye hitap ediyoruz. Ötesi yok bunun. Konuşurken, sohbet ederken gerçekten çok eğleniyorum. Ara ara dur durak bilmeden boş yaptığımız oluyor işte, hepsi de eğlenceli. Tabii sadece goygoy yapmıyoruz neticede, ciddi konularda da her zaman ve ne olursa olsun konuşabildiğim insanlardan birisin. Biraz da benim olmadığım taraftan değerlendirmeye çalışayım... Aranın kötü olduğu veya kavga ettiğin gerçekten kimseyi hatırlamıyorum, olaylara her zaman olumlu ve eğlenceli tarafından bakmayı başarabiliyorsun ve bu gerçekten güzel bir şey. Umarım yıllar boyunca bu durum, dostluğumuz, sohbetimiz ve muhabbetimiz devam eder sayın Gs'li dostum...

Bizi bırakıp gitme bir daha aman diyeyim... :A

• Harika
Reactions: Maskeli Fedai