Zey TV Cevapsız Sorular-3.Bölüm Konuğu-Tolstoyevski

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
O sayılmaz artık enler listesinde, pazartesi bugün diye.
@xdragxx aylıkta da üstlere olur artık

Neyse, ben onu sana belirttim defalarca ama sen güldürü atıp boş geçmiştin
Aylık listede yüksek yer alır @xdragxx, sorun olmaz.

Ben bu aralar detaylara dikkat etmediğimi söylemiştim, es geçebiliyorum yani fark etmeden de olsa.

Reactions: Dosi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Boş yapmak bir sanattır. Boşun kalitelisi tabiki ve sadece soru cevap olsa ne anlamı kalıyor? @Araf çok ciddi. Sanki o konukken hepsi sadece soruydu
En azından konu sahibi en çok yazan olmalı da, şu anda bu mümkün olmayacak sanırım.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bu da, soru sayısı çok az, ondan bahsediyorum. En azından %20 soru olmalıydı. @Tolstoyevski soru arayacak, bulamayacak doğru dürüst. Sonra konudan kopup gidecek ya da geyiklere dahil olacak.
Olsun olsun, geyik iyidir. Soru meselesi ise arayan bulur merak etme... Arayan belasını da buluuur mevlasını da...

Reactions: Araf

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,293
Puanı
1,060
Aaah ah bize sanatımızı yapma diyorlar, bunun mümkün olmadığını onlar da biliyor aslında...
Size ayak uyduramadığından dolayıdır. Kendisi erkenden uyumaya kaçıyor ve en sanatsal sohbet zamanlarını kaçırıyor

Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Size ayak uyduramadığından dolayıdır. Kendisi erkenden uyumaya kaçıyor ve en sanatsal sohbet zamananını kaçırıyor
Öyle öyle, kolay değildir zaten bize ayak uydurmak... Bir başladık mı ve o sırada eğer online değilsen tüm goygoyu kaçırmış oluyorsun...

Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860