Show Cesur Yürek - Dizi Yorumları

yayınlanır sanırım cnm aa yoksa diğer yapımlar gibi haberi gelirdi ama şu umuta kelepçe vurulmaz canımı sıkıyor onlarda yayın yaparsa ve geçilirsek rezil olruruz işte ayoll :A :A :A
Geçilmeyiz diye düşünüyorum yayınlanırsa şansı olmaz karşımızda diğer yapımlardan bize daha çok seyirci gelir :A

Geçilmeyiz diye düşünüyorum yayınlanırsa şansı olmaz karşımızda diğer yapımlardan bize daha çok seyirci gelir :A
vatanım sensin kitlesi cesur yüreğe gelir cesur güzelde umuta kelepçe vurulmaza gider ve kazanan biz oluruz vatanım sensin kitlesini alsak yeter ayoll :A :A :A

ayy hadi bakalım yarın fragman süpriziyle güne başlarız inş :A

vatanım sensin kitlesi cesur yüreğe gelir cesur güzelde umuta kelepçe vurulmaza gider ve kazanan biz oluruz vatanım sensin kitlesini alsak yeter ayoll :A :A :A

ayy hadi bakalım yarın fragman süpriziyle güne başlarız inş :A
Fragman yayınlanırsa müthiş olur bir haftamız boş geçmez malum Dirilişte yok :A

Fragman yayınlanırsa müthiş olur bir haftamız boş geçmez malum Dirilişte yok :A
Şuan izlediğim dizilerden sadece cesur yürek ve Murat belirsiz cnm aa diğerlerinin hiçbiri yok ayoll inş o 2 dizide yayınlanır yoksa full dizisiz geçecek vlla bu hafta :F

2 dizi içinde büyük fırsat tabi yayın olursa @xemrexxx :A :A :A

Diziyi ha gayret izliyorum 5.bölüme geldim ama yetişmeye çalışacam 2,5 saat
azmış gibi 4.bölümü 3 saat yapmışlar anca izleyebildim gerçekten çok güzel bölümler
efsane olacak bir dizi izliyorum bölümler uzun olmasına rağmen sıkılmadan izliyorum
ben devam edeyim umarım yetişirim yarın akşama:D:D

Son düzenleme:
azmış gibi 4.bölümü 3 saat yapmışlar anca izleyebildim gerçekten çok güzel bölümler
efsane olacak bir dizi izliyorum bölümler uzun olmasına rağmen sıkılmadan izliyorum
Bekliyoruz yetisirsin :A

Yarın yeni bölüm yok rahat rahat izleyebilirsin :A

Yarınn yeni bölüm yokmu ay bende yarın yeni bölüm var nasıl yetişeceğim diye
telaşlanıyordum valla oh iyi rahatca yetişirim ben:D

Yetişecem inşallah keyifle izliyorum iiyki başlamışım diziye uzun olmasına rağmen
bölümler hiç sıkmıyor beni bölüm sonuna kadar heyecanla izliyorum valla :D
Bekliyoruz :A