Show Cesur Yürek - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,652
Puanı
1,060
2.bölüm yorumum birazdanda 3.bölümü inşallah sorun olmazsa 4.izlicem
bölümü beğendim izledikçe Ömer karakterine dahada bağlanıyorum mahallesi ailesi için
gözünü kırpmadan devam ediyor yoluna bu bölümde yaptıkları süperdi o silahları tek tek
denize atması falan çok iyiydi çay ocağını yakmalarına sinir oldum o çocuk adını unuttum
ölecek diye üzülüyordum ki Ömer kurtardı birşey olmadı çocuğa
Ömerin annesine gittikçe sinir olmaya başlıyorum Arzu denen kıza daha oğlu ile konuşmadan ümit vermiş söz kesmiş bir dur bakalım oğlun isteyecekmi Arzu bu konuda çok üzülecek anlaşılan zira Ömer Berrinden hoşlanmaya başladı Berrin isminide bir türlü alışamıyorum sevemedm bu ismi başka isim koysalardı gerçi Ömerin annesi kendi kızına demediğii bırakmıyo el kızınımı düşünecek bölüm sonunda ali vuruldu bakalım ne olacak ölmez inşallah;)
@EFE UYSAL @batuhankaralar

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,683
Puanı
1,061
2.bölüm yorumum birazdanda 3.bölümü inşallah sorun olmazsa 4.izlicem
bölümü beğendim izledikçe Ömer karakterine dahada bağlanıyorum mahallesi ailesi için
gözünü kırpmadan devam ediyor yoluna bu bölümde yaptıkları süperdi o silahları tek tek
denize atması falan çok iyiydi çay ocağını yakmalarına sinir oldum o çocuk adını unuttum
ölecek diye üzülüyordum ki Ömer kurtardı birşey olmadı çocuğa
Ömerin annesine gittikçe sinir olmaya başlıyorum Arzu denen kıza daha oğlu ile konuşmadan ümit vermiş söz kesmiş bir dur bakalım oğlun isteyecekmi Arzu bu konuda çok üzülecek anlaşılan zira Ömer Berrinden hoşlanmaya başladı Berrin isminide bir türlü alışamıyorum sevemedm bu ismi başka isim koysalardı gerçi Ömerin annesi kendi kızına demediğii bırakmıyo el kızınımı düşünecek bölüm sonunda ali vuruldu bakalım ne olacak ölmez inşallah;)
@EFE UYSAL @batuhankaralar
Bu bölümleri beğendiysen haftaya kesin yeni bölümü izlersin :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,652
Puanı
1,060
Abla sen daha ilk bölümleri izlemişsin Bozdoğanlar gelsin o zaman şok olacaksın :A

Evet cnm daha ilk 2 bölüm izledim daha bu iki bölümde bile şok olduğum sahneler oldu
Tatar ahmet beni her sahnesinde şok ediyor bölümde o gazeteciye yaptığını görünce :eek:
ahada böyle kaldım he :F

Forum İstatistikleri

Konular
170,491
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin