Show Cesur Yürek - Dizi Yorumları

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Son iki bölümü indirdim birazdan izlerim. 11.Bölüm fragmanına bakımda Enver'in vurulması düzmece. Sonuçta Enver'in orada her mafya babasının yanında adamı var üstelik silahı aldığı kişi Ömerin eski komutanı.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Bölümleri şimdi bitirdim. Dizi her bölüm üstüne koyarak ilerliyor. Sonunda bölümler ve konu arasındaki bağlantı kurulabilindi. Ferhat ve ekibinin girmesiyle konu anlamında çok işler yapmaya başlamışlardı şimdi bunlara ek olarak Rus ve Amerikalılar girince dizi yeni bir ivme kazandı.

Kurtlar Vadisinin ilk sezonları gibi bir şey yapmaya çalışıyorlar önce masa, mit ve kötü karakterler derken şimdi de ABD ve Ruslar... Yakında dizi yeni bir boyuta bölünür.

Bölümlere gelirsek Ömer Reis hiçbir bölüm bu kadar fevri hareketler yapmamıştı ama bu bölüm bu yönden beni hayal kırıklığına uğrattı. Harbinin bazı işler peşinde olduğunu az çok herkes gibi tahmin etmiştim ama bu kadar ustaca hareket etmesi beni bile şaşırttı.

Bu hafta reytinglerimiz yeterince iyi değil ama haftaya totalde en az 5 bekliyorum. Fragman resmen ateş ediyor.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
İkinci fragmanda anladığımız kadarıyla Ali ve Ferhat mevta olmuş.

Enver kesinlikle ölmez. Amerikalı gelince Berinin amca dediği adam plan yapıp Enver'i ona vermiş gibi yaptı sonrada kuru sıkı ile öldü süsü verecekler. Ömer de belki onu vurarak kendini haklayabilir.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,695
Puanı
1,061
@Çiğdem- kız kurusu sen reytingler ile ilgili bir daha yorum yapma bölümü fragmanda verdikleri için sağlam düşmüşüz :A

Bu arada Hakan Boyav girecekmiş galiba, umarım biraz hareketlendirir de dizi final yapmaz :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- kız kurusu sen reytingler ile ilgili bir daha yorum yapma bölümü fragmanda verdikleri için sağlam düşmüşüz :A

Bu arada Hakan Boyav girecekmiş galiba, umarım biraz hareketlendirir de dizi final yapmaz :(
hahah aa ne olmus 1 defa 3 e düştüyse maç varmıs azıcık etkisi olmustur bölüm çok iyi bitti haftaya 4 olur tekrar show 4 ortalamalı dizisiyi bitirmez :F hem ferhatlar bile diziyi 4 ortalamaya çıkardıysa hakan bey 5 e çıkarır yeterki düşman olsun :Z:Z:Z
@EFE UYSAL

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Bölümü bu gün izleyebildim. Şuana kadar ki en iyi bölümdü bence hatta son sahne olmasa sezonun bile en iyi bölümü olabilirdi.

Bölüm genel olarak çok iyiydi. Ali'nin ölmesi Murat'ın önünü açacak belki yeni bir aşk doğar :) Ferhat'ın ise öldüğünü düşünmüyorum kesin yeniden ortaya çıkacaktır.

İskender'in bu bölüm aktif olup babasını ekarte etmesi bana başka bir olay olacağını düşündürdü. Özellikle Tatarın en sağlam adamının buna ses çıkarmaması bu şüphemi daha da artırdı.

Son olarak bölümün belki ana konusu olan Enver'in yani Rauf'un öldürülmesi olayının düzmece olması en azından bu kadar belli etmeselerdi hem daha iyi olacaktı hemde gelecek bölümler açısından daha meraklı olacaktı . Eğer bu sahneyi güzel çekebilseydiler bence sezonun bile en iyi bölümü bu olurdu.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,695
Puanı
1,061
Bölümü bu gün izleyebildim. Şuana kadar ki en iyi bölümdü bence hatta son sahne olmasa sezonun bile en iyi bölümü olabilirdi.

Bölüm genel olarak çok iyiydi. Ali'nin ölmesi Murat'ın önünü açacak belki yeni bir aşk doğar :) Ferhat'ın ise öldüğünü düşünmüyorum kesin yeniden ortaya çıkacaktır.

İskender'in bu bölüm aktif olup babasını ekarte etmesi bana başka bir olay olacağını düşündürdü. Özellikle Tatarın en sağlam adamının buna ses çıkarmaması bu şüphemi daha da artırdı.

Son olarak bölümün belki ana konusu olan Enver'in yani Rauf'un öldürülmesi olayının düzmece olması en azından bu kadar belli etmeselerdi hem daha iyi olacaktı hemde gelecek bölümler açısından daha meraklı olacaktı . Eğer bu sahneyi güzel çekebilseydiler bence sezonun bile en iyi bölümü bu olurdu.
Ferhat kaç kurşun yedi oradan kurtulması mucize olur, ama Hüsrev geri dönebilir ondan son bir manyaklık bekliyorum.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Ferhat kaç kurşun yedi oradan kurtulması mucize olur, ama Hüsrev geri dönebilir ondan son bir manyaklık bekliyorum.
Haklısın aga birçok yerinden vuruldu ama çoğuda öldürücü yerlerine isabet etmedi hatta Hamza'nın son iki kurşunu dışında hepsi omuza isabet etti. Hamza'nın ise göstermediler. Zaten diziden çıkarılsaydı bence bu kadar kolay ölmezdi üstelik Hamza'nın sıkma anını gösterirlerdi diye düşünüyorum.