Cervantes 1.000'ler Kulübüne Hoşgeldin🧨🎉

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Var mısın yok musun yarışmasının en aktif üyelerinden biri olan @Cervantes başarını tebrik ederim :A Tanışalı kısa zaman oldu ama çok çabuk birbirimize ısındık nice 1.000'lere :A

• Harika
Reactions: Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Var mısın yok musun yarışmasının en aktif üyelerinden biri olan @Cervantes başarını tebrik ederim :A Tanışalı kısa zaman oldu ama çok çabuk birbirimize ısındık nice 1.000'lere :A
Teşekkür ederim formumuzun Acun Bey'i @xdragxx . :A Bu arada senden bir ricam var. Sende @BARON男爵, @cehennet ve @12.Adam 'ın kutularına ve yüzlerine sanal reklam uygulaması uygulayabilirsin. Müstahak onlara. :A
------

Tebrik ederim @Cervantes nice binlere.
Umarım Vmym da 500.000 i kazandığın günleri de görürüz. @cehennet :-)
Teşekkür ederim @Mircan Saye . Benim 500.000 kazanmam pek mümkün görünmüyor. :A

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Ekli dosyayı görüntüle 105871

Forumun ben gibi yeni yeni aktifliği arttıran @Cervantes 1.000 mesajını yazdı. Beni 1000'ler kulübünde yalnız bırakmak istemediğini söyleyen Fatih hızlıca mesaj yazıp yanıma geldi. Kayserili arkadaşımı tebrik ediyorum. Var mısın Yok musun yarışmasında artık 6 haneli rakamlar kaznamayı diliyorum.:Z

Sana Rüyanda görebileceğin bir hediye vereceğim demiştim. İşte o hediye:A
@Dosi @Tolstoyevski @12.Adam @Angelica @slhttnmtl @serhatt @xdragxx @EmreCan (Var mısın Yok musun Ekininden aklıma gelenleri yazdım.)(Bu konu açma işini baya benimsedim yalnız:F)

999 mesaj yazdığı an...1000. Mesaj yükleniyor...:A )Ekli dosyayı görüntüle 105828
Ben niye yokum o listede acaba

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Bu akşam bana mavi açmayı unutma:A
Ben kutu açanlardan değilim ki. Ama sana kutu önerisinde bulunabilirim.:-)
------

Teşekkür ederim formumuzun Acun Bey'i @xdragxx . :A Bu arada senden bir ricam var. Sende @BARON男爵, @cehennet ve @12.Adam 'ın kutularına ve yüzlerine sanal reklam uygulaması uygulayabilirsin. Müstahak onlara. :A
------

Teşekkür ederim @Mircan Saye . Benim 500.000 kazanmam pek mümkün görünmüyor. :A
Rica ederim. @Cervantes

Sen , ben ve @cehennet in toplamı 500.000 etmeyecek gibi görünüyor.:-)

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
  • Beğendim
Reactions: STAR

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Amerikan filmlerinde ilk ölen gözlüklü şişman çocuk oldum resmen. Hemen harcanıyorum.:(
Ee konu açıyorsan herkesi etiketlemen lazımdı, yoksa etiketlenmeyen sorar ben niye yokum diye. :A Bir spoiler kısmı var oradan herkesi etiketliyorlar konu açarken normalde ama ben de tam nasıl yapıldığını bilmiyorum. :D

• İlginç
Reactions: cehennet

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Ee konu açıyorsan herkesi etiketlemen lazımdı, yoksa etiketlenmeyen sorar ben niye yokum diye. :A Bir spoiler kısmı var oradan herkesi etiketliyorlar konu açarken normalde ama ben de tam nasıl yapıldığını bilmiyorum. :D

Herkesi etiketlemek yanlış olur diye düşünmüştüm. Şimdi beni tanımayan var. Beni tanımayanlarıseni tam tanımayanı etiketlersem rahatsız ederim diye düşündüm. Bazı konularda "Etiketlenmek istemiyorum" tarzı yorumlar gördüm. Bu sebeple yapmadım.:(

• Güldürdün

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Herkesi etiketlemek yanlış olur diye düşünmüştüm. Şimdi beni tanımayan var. Beni tanımayanlarıseni tam tanımayanı etiketlersem rahatsız ederim diye düşündüm. Bazı konularda "Etiketlenmek istemiyorum" tarzı yorumlar gördüm. Bu sebeple yapmadım.:(
Şaka yapıyorum. :A Dediğin gibi herkesi etiketlersen rahatsız olanlar olabilir. O yüzden aslında kimseyi etiket etmeden konu açmak daha mantıklı. :D İlgilenen bir şekilde bulur zaten, diğer kişilerde rahatsız olmazlar etiketten. Ben zaten benim için açılmış bir konuda kimseyi rahatsız etmek istemem. :A

• Güldürdün
Reactions: cehennet

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Şaka yapıyorum. :A Dediğin gibi herkesi etiketlersen rahatsız olanlar olabilir. O yüzden aslında kimseyi etiket etmeden konu açmak daha mantıklı. :D İlgilenen bir şekilde bulur zaten, diğer kişilerde rahatsız olmazlar etiketten. Ben zaten benim için açılmış bir konuda kimseyi rahatsız etmek istemem. :A

Kesinlikle. Sana yeterince katlanıyoruz zaten. Daha fazla rahatsızlık verme:A (Beni sattığın için böyle konuşmama hakkım var:A )

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060
@Cervantes Fatihcim nice mesajlara inşAllah tebrikler ediyorumm daha çok mesajlarını görürüz inşAllah :D
efenim sana düşündüm ki uzun zamandır yememiş olabilirsin diye kayseri mantımızdan hediye ediyorum :A

kayseri-mantisi-mini.jpg

Birde odana asarsın diye Harry Potter afişi :D
58608.jpg

• Harika