Cervantes 1.000'ler Kulübüne Hoşgeldin🧨🎉

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Screenshot_20210722-124559_Free Adblocker Browser.jpg

Forumun ben gibi yeni yeni aktifliği arttıran @Cervantes 1.000 mesajını yazdı. Beni 1000'ler kulübünde yalnız bırakmak istemediğini söyleyen Fatih hızlıca mesaj yazıp yanıma geldi. Kayserili arkadaşımı tebrik ediyorum. Var mısın Yok musun yarışmasında artık 6 haneli rakamlar kaznamayı diliyorum.:Z

Sana Rüyanda görebileceğin bir hediye vereceğim demiştim. İşte o hediye:A
images (12).jpeg
@Dosi @Tolstoyevski @12.Adam @Angelica @slhttnmtl @serhatt @xdragxx @EmreCan (Var mısın Yok musun Ekininden aklıma gelenleri yazdım.)(Bu konu açma işini baya benimsedim yalnız:F)

999 mesaj yazdığı an...1000. Mesaj yükleniyor...:A )
Screenshot_20210721-234807_Free Adblocker Browser.jpg

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Öncelikle hediyen için teşekkür ederim @cehennet :A Evet anca rüyamda görebilirdim. :D Seni 1000' ler kulübünde yalnız bırakmak istemediğimi hiç hatırlamıyorum. :A VMYM 'da sen, @BARON男爵 ve @12.Adam olduğunuz sürece ben düşük rakamlarla ayrılmaya mahkumum. O yüzden yarışıp gidin, bir an önce yarışmadan. :F

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Öncelikle hediyen için teşekkür ederim @cehennet :A Evet anca rüyamda görebilirdim. :D Seni 1000' ler kulübünde yalnız bırakmak istemediğimi hiç hatırlamıyorum. :A VMYM 'da sen, @BARON男爵 ve @12.Adam olduğunuz sürece ben düşük rakamlarla ayrılmaya mahkumum. O yüzden yarışıp gidin, bir an önce yarışmadan. :F

Baya bir teşekkür etmen lazım bana. Saatlerdir bekliyor konu.:A
Ben hep Mavi açtırıyorum ama kutum yüksek çıkıyor. Ne yapayım.:(

Etiket geldi mi bu arada? Dün akşam hazırlamıştım. Konu senin keyfini bekledi. Bu sebeple etiket iptal olmuş olabilir :A @Dosi @EmreCan bilgi verir misiniz:D

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710

Etiket geldi mi bu arada? Dün akşam hazırlamıştım. Konu senin keyfini bekledi. Bu sebeple etiket iptal olmuş olabilir :A @Dosi @EmreCan bilgi verir misiniz:D
Etiket geldi cnm

• Harika
Reactions: cehennet

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
@Cervantes tebrik ediyorum nice kulüplere inşallah tekrardan hoş geldin ortama :Z

Klasik bir hediye olsun az ama öz olsun dedim :A

Ekli dosyayı görüntüle 105873
Vay yeni Nimbus 2000. En sevdiğim. :A Teşekkür ederim @Tolstoyevski, hoş buldum. Hediyeni quidditch elemelerinde kullanmak için sabırsızlanıyorum. :Z
------

Biraz daha bekleyebilirdi konu, benim acelem yoktu. :A Sen aceleci davranmışsın konuyu açmak için. :D

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
  • Harika
Reactions: EmreCan

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Vay yeni Nimbus 2000. En sevdiğim. :A Teşekkür ederim @Tolstoyevski, hoş buldum. Hediyeni quidditch elemelerinde kullanmak için sabırsızlanıyorum. :Z
------

Biraz daha bekleyebilirdi konu, benim acelem yoktu. :A Sen aceleci davranmışsın konuyu açmak için. :D

Farkedince açmak istedim ama destek olacağına, teşekkür edeceğin yerde köstek oluyorsun hala.:A
------

Teşekkürler bilgi için papatyam:A

• Harika
Reactions: EmreCan

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
En başta teşekkür ettim ya, daha kaç kez teşekkür etmem lazım acaba? :A
Bu arada mesaj yazdığım halde mesaj sayım hala 1000. Benim hesap bugda kalıyor bazen. :A

Benim konumda da mesaj sayım artmıyordu. Bu bölümde mesaj sayısı çalışmıyor galiba. Boş muhabbet ediyorsunuz, gereksiz mesaj bunlar diyerek devre dışı bırakılmış olabilir.(b) @Tolstoyevski açıklayınız.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Benim konumda da mesaj sayım artmıyordu. Bu bölümde mesaj sayısı çalışmıyor galiba. Boş muhabbet ediyorsunuz, gereksiz mesaj bunlar diyerek devre dışı bırakılmış olabilir.(b) @Tolstoyevski açıklayınız.
Evet kutlama bölümleri, forum oyunları gibi bölümlerde mesaj sayacı işlemiyor :A @Dosi

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
@Cervantes tebrik ederim :Z
Kapak foton çok güzelmiş. Ben de sana manzara hediye edeyim kendi çekimlerimden :A
Bir göl kenarı:

Ekli dosyayı görüntüle 105876

Bu da limanımız :Z
Ekli dosyayı görüntüle 105878
Çok teşekkür ederim @Dosi, foruma ilk alışma sürecimde bana çok destek oldun. O yüzden yerin bende ayrı. :bhr: Ben de amatörce doğa fotoğrafı çekmeyi severim ve kapak fotoğrafım da kendi çekimim. :A Hediyerine bayıldım bu yüzden, ikisi de harika. Teşekkürler tekrardan. :Z Bunlarda benden sana gelsin. :Z
IMG_20210722_132830.jpg
IMG_20210722_132846.jpg

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Evet kutlama bölümleri, forum oyunları gibi bölümlerde mesaj sayacı işlemiyor :A @Dosi
Ben de bugda kaldım sanıyorum kaç gündür. :A Forumla ilgili yeni detaylar öğreniyoruz her geçen gün. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Çok teşekkür ederim @Dosi, foruma ilk alışma sürecimde bana çok destek oldun. O yüzden yerin bende ayrı. :bhr: Ben de amatörce doğa fotoğrafı çekmeyi severim ve kapak fotoğrafım da kendi çekimim. :A Hediyerine bayıldım bu yüzden, ikisi de harika. Teşekkürler tekrardan. :Z Bunlarda benden sana gelsin. :ZEkli dosyayı görüntüle 105879 Ekli dosyayı görüntüle 105880
Gökyüzü mükemmel görünüyor 😍

Öncelikle güzel sözler için teşekkürler :bhr: Rica ederim, forumda yeni üyeler görmek herzaman sevindiriyor beni ve ilk geldiğimde çok aktif değildim, yeni bir ortamdı burası benim için ve çekiniyordum. Yenilere oyüzden ayrı bir yardım etmeyi seviyorum :A

• Harika
Reactions: Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Gökyüzü mükemmel görünüyor 😍

Öncelikle güzel sözler için teşekkürler :bhr: Rica ederim, forumda yeni üyeler görmek herzaman sevindiriyor beni ve ilk geldiğimde çok aktif değildim, yeni bir ortamdı burası benim için ve çekiniyordum. Yenilere oyüzden ayrı bir yardım etmeyi seviyorum :A
O çekinme süreci yenilerin kaderi sanırım. :A Ancak insan adapte olunca ve ortamın aile sıcaklığını hissedince çabucak alışıyor. Benim foruma adapte olmamı ve çenemin açılmasını da en çok VMYM sağladı. :Z Az dizi izlediğim için diğer konulara yazacak çok bir şey bulamıyordum. :A O yüzden ZeyTV ekibinin payı büyük forumda daha fazla vakit geçirmem de. :D @xdragxx @Tolstoyevski