Can Yaman, Özge Gürel ve Eski Partneri Demet Özdemir İle İlgili Konuştu!

Sneze

Yeni Üye
Katılım
22 Mayıs 2020
Mesajlar
4
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
zdra nie sme на OD Makedonia i fanovi мириса ma Can dali e tocno da se zaedno do bunch taka kazuvaat sajtovive i medive pa ke and molime na odgovor ako moze pobrzo poz i dali ova serija so ozge ke ja I'ma vo Makedonia i kako ke moze da ja gledame foxs tv ja nemame
 
Son düzenleme:
  • İlginç
Reactions: Emre Ozansoy

Sneze

Yeni Üye
Katılım
22 Mayıs 2020
Mesajlar
4
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
[QUOTE = "Sneze, post: 3849924, член: 90441"]
zdra nie sme OD Makedonia i fanovi Can dali e tocno da se zaedno do bunch taka kazuvaat sajtovive i medive pa ke и molime ns во контакт ako moze pobrzo poz i dali vo Makedonia ova serija Nova so ozge ke ja Ima i kako moze nie da ja gledame ova serija koga foxs nie oak nas ne ja fakame poz



[/ QUOTE]:стрелка:: Кул:
[QUOTE = "Sneze, post: 3849924, член: 90441"]
zdra nie мириса на OD Makedonia i fanovi мириса ma Can dali e tocno da se zaedno do bunch taka kazuvaat sajtovive i medive pa ke and molime ns momently ako moze pobrzo pose.
[/ QUOTE]
 

sokak sanati

Favori Üye
Katılım
23 Şubat 2013
Mesajlar
86,599
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

sokak sanati

Favori Üye
Katılım
23 Şubat 2013
Mesajlar
86,599
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Translate bile işe yaramadı. (b) Forumda tercüman yok mu? :F

@xemrexxx bilir oralarında dillerini. Az dilbaz değildir o:A

Makedonya'dan geldiğini anladım bende. Forum iyice global oldu @bazinga :A

zdra nie sme на OD Makedonia i fanovi мириса ma Can dali e tocno da se zaedno do bunch taka kazuvaat sajtovive i medive pa ke and molime na odgovor ako moze pobrzo poz i dali ova serija so ozge ke ja I'ma vo Makedonia i kako ke moze da ja gledame foxs tv ja nemame
 

Sneze

Yeni Üye
Katılım
22 Mayıs 2020
Mesajlar
4
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
[QUOTE = "Sneze, post: 3849924, член: 90441"]
zdra nie sme OD Makedonia i fanovi Can dali e tocno da se zaedno do bunch taka kazuvaat sajtovive i medive pa ke и molime ns во моментов ako moze pobrzo poz i dali vo Makedonia ova serija Nova so ozge ke ja Ima i kako moze nie da ja game телевизија на лисицата, Кај нас, но и нема.


[/ QUOTE]:стрелка:: Кул:
 

sokak sanati

Favori Üye
Katılım
23 Şubat 2013
Mesajlar
86,599
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
[QUOTE = "Sneze, post: 3849924, член: 90441"]
zdra nie sme OD Makedonia i fanovi Can dali e tocno da se zaedno do bunch taka kazuvaat sajtovive i medive pa ke и molime ns во моментов ako moze pobrzo poz i dali vo Makedonia ova serija Nova so ozge ke ja Ima i kako moze nie da ja game телевизија на лисицата, Кај нас, но и нема.


[/ QUOTE]:стрелка:: Кул:

Bi konuşabilsen çok şey anlatacaksında. Ahhh aahhh:F
 
  • Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Katılım
26 Ağustos 2017
Mesajlar
71,560
Reaksiyon puanı
56,800
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
[QUOTE = "Sneze, post: 3849924, член: 90441"]
zdra nie sme OD Makedonia i fanovi Can dali e tocno da se zaedno do bunch taka kazuvaat sajtovive i medive pa ke и molime ns во моментов ako moze pobrzo poz i dali vo Makedonia ova serija Nova so ozge ke ja Ima i kako moze nie da ja game телевизија на лисицата, Кај нас, но и нема.


[/ QUOTE]:стрелка:: Кул:
Please write in Turkish. :A
 

sokak sanati

Favori Üye
Katılım
23 Şubat 2013
Mesajlar
86,599
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ayol ne cahilsin :A Can Yaman'ın Makendoya'da çok sevildiğini, yeni dizisini heyecanla beklediklerini, hakkında çıkan haberlere çok üzüldüklerini vs. faln söylüyor :A

Biz senin gibi her milletin erlerine gözümüzü dikmediğimiz için bilmememiz normal. Kim bilir hangi rus erkekleri ile dil dile değip öğrendin :A @alperuz @xemrexxx
 
  • İlginç
  • Güldürdün
Reactions: alperuz and serhatt