Canın Ne Çekiyor? 🍽

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
26,750
Puanı
1,060
İşte böyle görseller gördükçe söyleyemiyorum ondan veganlığa acilen başvurmam lazım, nereden oluyor o nüfus müdürlüğüne falan mı gideceğim?
------

Yok yok olmazsam. :A Eridim şu fotoğrafa vegan olursam canım çekmez. :Z
Vegan olunca damak zevkin değişmiyor ki. :A

Neyse doğru yola dönmüşün:A Vejetaryanliğa okeyim de veganlık nedir ya:F
Hayvanlara işkence eden kapitalist firmaları protesto etmek için vegan olmuştum. Halen de nutella, Gutfried gibi markaları satın almıyorum mesela. :A

Soya sütü, peyniri falan var. Vegan olmak sanıldığı kadar zor değil. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,701
Puanı
1,050

Hayvanlara işkence eden kapitalist firmaları protesto etmek için vegan olmuştum. Halen de nutella, Gutfried gibi markaları satın almıyorum mesela. :A

Kendimi döve döve değiştiririm. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
26,750
Puanı
1,060
Cep yakıyor biraz ama bazen değiyor işte. Yedikçe beni hatırlayın. :A @Forumdash @12.Adam @slhttnmtl

kinder-bueno-6er-no1-1249.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36,315
Puanı
1,060

Veganliğa geçmek için dünyayı yeniden inşa etmek gerekli :A Şu zamanda abes meşguliyet:A
------

Cep yakıyor biraz ama bazen değiyor işte. Yedikçe beni hatırlayın. :A @Forumdash @12.Adam @slhttnmtl

kinder-bueno-6er-no1-1249.jpg
Ben kinderci değilim sanırım:A Bu çok boş geliyor bana:F

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
26,750
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36,315
Puanı
1,060
Ortadoğu için evet ama Avrupa'da ciddiye alınmayacak şey değil. :A
Onların etle olan ilşkisi barbeküden öteye geçmiyor çünkü:A Bizim gibi yemek kültürü olsa veganlık diye bişey geçermiydi:A BÜyük resmi görmuyonuztabiasfasghsajkl:F
------

Akışkan çikolata seversin bence, hemde beyaz çikolatadan bahsediyorsak. :A
------

Yok bizim burada da ucuz değil. :A
O krema değil mi :A Pastacı kreaması gibi:A

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
26,750
Puanı
1,060
Onların etle olan ilşkisi barbeküden öteye geçmiyor çünkü:A Bizim gibi yemek kültürü olsa veganlık diye bişey geçermiydi:A BÜyük resmi görmuyonuztabiasfasghsajkl:F
------

O konuda haklısın işte. Bak Alman mutfağına. Sadece jambon, patates ve karnabahardan ibaret. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
26,750
Puanı
1,060
Yok ya, bildiğimiz fındıklı beyaz çikolata aroması. Bir ısırıktan sonra içini hüpletmeni veya dilinle emmenin verdiği his tarif edilemez. İnşallah migrosta falan vardır. :A
------

karnıbahar(b) :A En azından beşamel soslusu güzel gidiyordur:A
Beşamel sosunu patatese döküyorlar. :A

Evet karnabahar. Patatesle kaynatılıp sosisin yanında servis ediliyor genelde. :A Türkiye'de göbekli bir amcanın önüne yemek diye verirsen, küfreder herhalde. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36,315
Puanı
1,060
Yok ya, bildiğimiz fındıklı beyaz çikolata aroması. Bir ısırıktan sonra içini hüpletmeni veya dilinle emmenin verdiği his tarif edilemez. İnşallah migrosta falan vardır. :A
------

Evet karnabahar.Patatesle kaynatılıp sosisin yanında servis ediliyor genelde. :A Türkiye'de göbekli bir amcanın önüne yemek diye verirsen, küfreder herhalde. :A
Yedim be ondan:F Köşe başindaki bakkalrda bile satılıyor:F Sevmediğimi söyluyorum çok boş geliyor bana:A

• İlginç

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
26,750
Puanı
1,060
Zamanında bana kaliteli çikolatadan anlamazsın demiştin ama sevdiğim şeyle geldin bu sefer. :A Gerçi aramadığım için içim rahat, en son kim bilir ne zaman yedim. :A
Nerede satılıyor bu çikolata? @Forumdash'a aldıracağım, denemeli kesinlikle. :A
------

Yedim be ondan:F Köşe başindaki bakkalrda bile satılıyor:F Sevmediğimi söyluyorum çok boş geliyor bana:A
Sahtesinden bahsediyorsun herhalde. :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36,315
Puanı
1,060
------

Evet karnabahar. Patatesle kaynatılıp sosisin yanında servis ediliyor genelde. :A Türkiye'de göbekli bir amcanın önüne yemek diye verirsen, küfreder herhalde. :A
Bir de karnı bahara deneyin:A Karnıbahar yemeği sevmem onu severim:A Peyniri ve beşameli bol olsun ama:A

• Güldürdün