Canın Ne Çekiyor? 🍽

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
O krema değil mi :A Pastacı kreaması gibi:A
Yok ya, bildiğimiz fındıklı beyaz çikolata aroması. Bir ısırıktan sonra içini hüpletmeni veya dilinle emmenin verdiği his tarif edilemez. İnşallah migrosta falan vardır. :A
------

karnıbahar(b) :A En azından beşamel soslusu güzel gidiyordur:A
Beşamel sosunu patatese döküyorlar. :A

Evet karnabahar. Patatesle kaynatılıp sosisin yanında servis ediliyor genelde. :A Türkiye'de göbekli bir amcanın önüne yemek diye verirsen, küfreder herhalde. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yok ya, bildiğimiz fındıklı beyaz çikolata aroması. Bir ısırıktan sonra içini hüpletmeni veya dilinle emmenin verdiği his tarif edilemez. İnşallah migrosta falan vardır. :A
------

Evet karnabahar.Patatesle kaynatılıp sosisin yanında servis ediliyor genelde. :A Türkiye'de göbekli bir amcanın önüne yemek diye verirsen, küfreder herhalde. :A
Yedim be ondan:F Köşe başindaki bakkalrda bile satılıyor:F Sevmediğimi söyluyorum çok boş geliyor bana:A

• İlginç
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Zamanında bana kaliteli çikolatadan anlamazsın demiştin ama sevdiğim şeyle geldin bu sefer. :A Gerçi aramadığım için içim rahat, en son kim bilir ne zaman yedim. :A
Nerede satılıyor bu çikolata? @Forumdash'a aldıracağım, denemeli kesinlikle. :A
------

Yedim be ondan:F Köşe başindaki bakkalrda bile satılıyor:F Sevmediğimi söyluyorum çok boş geliyor bana:A
Sahtesinden bahsediyorsun herhalde. :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
------

Evet karnabahar. Patatesle kaynatılıp sosisin yanında servis ediliyor genelde. :A Türkiye'de göbekli bir amcanın önüne yemek diye verirsen, küfreder herhalde. :A
Bir de karnı bahara deneyin:A Karnıbahar yemeği sevmem onu severim:A Peyniri ve beşameli bol olsun ama:A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Bir de karnı bahara deneyin:A Karnıbahar yemeği sevmem onu severim:A Peyniri ve beşameli bol olsun ama:A
Afiyet olsun, yiyebilirsen tabii. :A

kohlrabi-mit-bechamelsauce-rezept.jpg

• Üzücü
Reactions: Forumdash