2017 Call Me by Your Name / Beni Adınla Çağır - Film Yorumları

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Filmin Oscar'dan eli boş döneceğini sanmıyorum. Mystery of Love gibi bir şaheserle en iyi orijinal şarkı ödülünü alacaktır. En iyi erkek oyuncuda şansı yüksek. En iyi filmde favorim CMBYN.

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sanırım bi süre şeftali yiyemeyeceğim:( Ögggg o neydi abi yaa kustum. Rahat 2 puan kırarım ben o sahneden:(

Erkek oyunculardan Elio 10 numara oynamış. Diziyi o taşımış. Harika oynamış. Ben özellikle filmin sonunda ki sahnede çok hissettim oyunculuğunu. Bir çok sahnede iyi iş çıkartmış.

Yönetmeni çok sevdim. Tek açıdan harika sahneler çekmiş. Güzel bi yönetmenlik işi vardı. Filmin en iyi yanı birde görseller. Doğaya atasım geldim kendimi. Into the Wild'den sonra en etkileyen diyebilirim.:D

Müzikler iyi. Özellikle sonda ki müzik on numara. Hemen araştırıyorum ve Listeme ekliyorum müziği.:bhr:

Senaryo biraz boştu. Hatta baya boştu. Ama yönetmen onu daha duru hale getirip görsek ile harmanlayınca iyi iş çıkartmış. Bence yönetmen cidden iyi.:X

6/10
7 olabilirdi kusmasam:T:

yorumunda puanında harika hogatha biz bu tarz konulara aslında sense8 den talimliyiz @Forumdash la birlikte :) ama o dizide estetiği öldürmemişlerdi harikaydı dizi :) burdaysa işin cılkı çıkmış gibi ...birde sense8 deki diğer kaderdaşımız @sokak sanati nı davet edelim bu filme bakalım o nasıl bir bakış açısı sergileyecek :)

bundan sonra fazla puan kasıldığını düşündüğüm filmlere özellikle @Çiğdem- i çağıracağım :) yerin dibine batırıp asıl ortalamayı bulmamıza yardımcı olur :)

Şeftali sahnesi aklımdan çıkmıyor.:(

@Çiğdem- @Forumdash

Son düzenleme:

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Bugüne kadar izlediğim fimler/diziler içinde kıskandığım tek karakter buradaki Elio'ydu. Çok güzel bir hayat yaşıyorsun Elio;(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sanırım bi süre şeftali yiyemeyeceğim:( Ögggg o neydi abi yaa kustum. Rahat 2 puan kırarım ben o sahneden:(

Erkek oyunculardan Elio 10 numara oynamış. Diziyi o taşımış. Harika oynamış. Ben özellikle filmin sonunda ki sahnede çok hissettim oyunculuğunu. Bir çok sahnede iyi iş çıkartmış.

Yönetmeni çok sevdim. Tek açıdan harika sahneler çekmiş. Güzel bi yönetmenlik işi vardı. Filmin en iyi yanı birde görseller. Doğaya atasım geldim kendimi. Into the Wild'den sonra en etkileyen diyebilirim.:D

Müzikler iyi. Özellikle sonda ki müzik on numara. Hemen araştırıyorum ve Listeme ekliyorum müziği.:bhr:

Senaryo biraz boştu. Hatta baya boştu. Ama yönetmen onu daha duru hale getirip görsek ile harmanlayınca iyi iş çıkartmış. Bence yönetmen cidden iyi.:X

6/10

@Çiğdem- @Forumdash
bayağıda övmüşsün filmi ama verdiğin puan biraz normal hale getiriyor durumu nerdeyse onca övgüden sonra dokuz falan vereceksin sandım :)
şeftali sahnesi berbattı ya hiç hatırlatma :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bayağıda övmüşsün filmi ama verdiğin puan biraz normal hale getiriyor durumu nerdeyse onca övgüden sonra dokuz falan vereceksin sandım :)

6/10

@Çiğdem- @Forumdash
1 Vermiştim filme ama Şeftali sahnesi şuan hafızamda yoku bile kalmamış herşeyiyle unutmuşum darısı başına sokak sanati :A :A :A @Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bizimi kandırıyorsun şeftali sahnesini unutmuş olman imkansız hogatha :) sen o bir puanıda sırf oğlanlar şeftaliyle oynaştığı için vermiştin :)
Hahahah ben aşırı şey sahneler vardı ama şeftali falan şuan hafızamda yok gerçekten hatırlamayada gerek yok sanırım :A :A :A @sokak sanati @Forumdash

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bugüne kadar izlediğim fimler/diziler içinde kıskandığım tek karakter buradaki Elio'ydu. Çok güzel bir hayat yaşıyorsun Elio;(

Eşcinsel olması dolayısıyla mı hayatı harika yoksa şatafatlı ve sıkıcı bir hayatı olduğu için mi? Bu filmin bu kadar abartılmasıno anlamadım, dünya sinema Tarihinde binlerce daha gıpta edilesi gerçek karakterler vardır. Ama tabi bu sadece benim yorumum, herkesin yorumu kendisine sonuçta.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Eşcinsel olması dolayısıyla mı hayatı harika yoksa şatafatlı ve sıkıcı bir hayatı olduğu için mi? Bu filmin bu kadar abartılmasıno anlamadım, dünya sinema Tarihinde binlerce daha gıpta edilesi gerçek karakterler vardır. Ama tabi bu sadece benim yorumum, herkesin yorumu kendisine sonuçta.
Şatafatlı, modern ve geniş görüşlü bi aile yapısı oldugundan heralde :X @yatutarsa ?

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

7 puan verilebilecek bi film. Baya övülür bence:D Şimdi 6 verdin deme onun sebebi o sahne:F