Burcu Bakdur

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Aşırı itici bir kadın. Bu kanal önceki sunucusuyla daha iyi işler yapıyordu. Şimdi içerik de çok bozdu.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Çok itici bir kadın ya. hatta Ekşi sözlükte şuan kadını fena kötülüyorlar.
Yapmacık yapmacık haraketler hiçte böyle tipleri sevmem. :D

Önceki kadın daha iyiydi. En azından bir asaleti vardı. :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Çok itici bir kadın ya. hatta Ekşi sözlükte şuan kadını fena kötülüyorlar.
Yapmacık yapmacık haraketler hiçte böyle tipleri sevmem. :D

Önceki kadın daha iyiydi. En azından bir asaleti vardı. :)
Zaten o ayrılınca hem içerik hem de espri kalitesi düştü. :)

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bence bu kadın Billur 'dan daha iyi, bu geldikten sonra hit sayısı nasıl arttı. Bir de hatırlıyorum, Billur döneminde de Billur'u sevmeyenler çoktu, yani illa birileri birileri tarafından sevilmeyecek bu doğanın kanunu olmuş resmen. Yine de Burcu bana daha sempatik, çekici ve tatlı geliyor. :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bence bu kadın Billur 'dan daha iyi, bu geldikten sonra hit sayısı nasıl arttı. Bir de hatırlıyorum, Billur döneminde de Billur'u sevmeyenler çoktu, yani illa birileri birileri tarafından sevilmeyecek bu doğanın kanunu olmuş resmen. Yine de Burcu bana daha sempatik, çekici ve tatlı geliyor. :)
Sayının artması Burcu'nun zamanında Youtube'ye gelmiş olmaları. Önceden Billur'lu zamanda Dailymontion'da videolara yayınlıyorlarmış. Hatta Billur'un videolarına bak hepsi 31 Ağustos'ta Youtube yüklenmiş. :)

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
Nedir?'i nedir yapar bu kızdır bence eskiden olduğundan çok çok daha tanınır hale getirdi bu yapımı. Ben seviyorum bazı durumları abartıyorlar yastık atma vs. ama güzel hepsini izlemeye çalışıyorum. :)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Nedir?'i nedir yapar bu kızdır bence eskiden olduğundan çok çok daha tanınır hale getirdi bu yapımı. Ben seviyorum bazı durumları abartıyorlar yastık atma vs. ama güzel hepsini izlemeye çalışıyorum. :)
Cem Yılmaz'ı getirdiği için olabilir mesela? :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Burcu Nedir Ne degildiri tanıtan ve sempatik hale getiren kişidir bence de. Hiç yapayda durmuyor.:X

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
bana sormayın sadece sözlüklerden fazla etkilenmeyin diyorum adam okuyor geliyor aynısını yazıyor buraya fikirlerinizi esir almasın bunu diyorum yoksa bu bayanla ilgili bi sıkıntım yok ismini duymuşluğumuz var okan bayülgenin programında görmüştüm o kadar
Sözlük yorumlarını okumaktan vede yorum yapmaktan hoşlanan ben ve benim gibi birçok insan var. Gereksiz yere polemik oluşturmaktansa yorum yapmaman daha doğru olacaktır.

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Bana baya sempatik geliyor, ses tonu, kullanılan cümleler vs. Ben başarılı buluyorum kendisini. Önü açık.

Edit: Aynı kanalda Billur isimli bir sunucu daha varmış, oda iyidir onunla. Eski kanalı olan oydu. :D Okan bayulgen felanda katılmış tek Cem yılmaz değil yani.

Son düzenleme:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Cem Yılmaz'dan önce de izlenme sayılarına bakardım çok daha fazlaydı diğer kıza oranla. :)

Zaten izlendiği için de Cem Yılmaz çıktı yoksa niye çıksın.
Akrabası falandır belki Beso. :D Yani ben bu kanalın ilk sunucusu izlenme oranlarını bilmiyorum ama Cem Yılmaz da her başarılı kanala gitmez o kadar kolay kolay yani.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
avivasagelecek_edit.jpg

Çok tatlı hatun ya. :D

Moderatörün son düzenlenenleri:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Cem Yılmaz bizim foruma gelse 5-10 dakika takılsa forumun hiti 5 katına çıkar şimdi Cem Yılmaz'ın katkısı yok denilmez. :D

Arkadaşlar bölümün amacı dışına çıkıyorsunuz. Burcu Bakdur hakkında düşünceniz varsa yazın. :)

Son düzenleme:

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Asla bir Billur Bolu değil. Ekşi'de bu kadının, Billur Bolu'dan daha çok sevilmesinin sebebinin Ekşi Sözlük nedir? videosu olduğunu düşünüyorum.

Nedir'in bu kadar tanınıyor olmasına çok şaşırdım ayrıca. :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Tek kelimeyle iticidir, Cem Yılmaz ve Okan Bayülgen sayesinde kısa sürede popüler oldu ve bir süre bunun kaymağını yedikten sonra kendi kanalını oluşturup oradan yürüyecek.