Bully Forumda 7. Yılını Kutluyor!

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Dur nefes al bir daha yeni mezun oldun, ne bu hız. Bak bana 23 yaşıma geleceğim gala okuyorum. :A Hayırlısı ya, umarım en kısa sürede bulursun o işi. Sadece doğru zamanı bekle. :A

Kadın'ı izleyip gömüyordun yani? Yazıklar olsun... Evet ArBah oldu neyse ki, diziyi bu yüzden övüyorum zaten. 2 başrolü öldürebildiler yada Sarbah yapabilirlerdi en iyisi oldu. :A

Haklısın son zamanlarda güzel bir dizi yok, Çukur bile sıkmaya başladı. Babil'i de zor ilerletiyorum, Öğretmen'i de orta şekerli buldum. Yeni sezona güzel diziler çıkacaktır umarım güzel birşeyler diyeceğim de benim zaten ders çalışmak lazım o yüzden en iyisi bu. :A

MS'de sen miydin Yalını savunan? Ey hain. :A
Temmuz'da 26 dolacak benim :A Okul biraz uzadığı için iş konusunda kaybedecek zamanım yok. :D Bulabilirim umarım, gelişmelerden haberdar ederim sizleri. :A Haklısın, her şeyde doğru zamanı beklemek önemli. Şans da önemli tabii, denk gelecek bir de. :D

Yalın'ı Sertab'dan daha çok, EDHO'yu da Kadın'dan daha çok seviyorum napim. :bhr: :A Sarp ölmese Bahar'ın Arif'e varacağı yoktu, en iyisi oldu dediğin gibi. :A

Aynen önce dersler tabii, birkaç tane de dizin olacak, kafa dağıtmak için bakarsın :A Ben foruma ara vermemiş olsam bitmezdi o okul :A

• Harika
Reactions: kerem

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully
Nice 7 yıllar dilerim ..
Ekli dosyayı görüntüle 76244

Sevdiğim adamsın,yoksa bir Fenerbahçeli asla bu resmi hediye diye bir Galatasaraylıya yollamaz.

Herşey gönlünce olsun dostum.
Abi çok teşekkür ediyorum, hep birlikte inşallah. 🙏

Vay be, bu hediye gerçekten de çok özel, kıymetini bileceğim. :A Bu güzel hareketin senin ne kadar centilmen bir insan olduğunu da gösteriyor ayrıca.

Bilmukabele, sen de seviliyorsun.

• Harika
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Abi çok teşekkür ediyorum, hep birlikte inşallah. 🙏

Vay be, bu hediye gerçekten de çok özel, kıymetini bileceğim. :A Bu güzel hareketin senin ne kadar centilmen bir insan olduğunu da gösteriyor ayrıca.

Bilmukabele, sen de seviliyorsun.
Ezeli rakipi,edebi dostluk ;)

Sevgiler kardeşim. :love1:

• Harika
Reactions: Bully

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,545
Puanı
1,060
Serhat'ım çok teşekkür ediyorum, beraber daha nice yıllarımız olsun inşallah. Ben de seni seviyorum. :bhr:

Hediyeler muazzam. :Z

Sahneyi geçtiğimiz haftalarda izlemiştim şimdi yine izledim harika cidden, iyi ki hediye ettin. Aşk-ı Memnu forever. :bhr:
Beğenmene sevindim canım :bhr:

Aşk-ı Memnu bir efsanedir ve hep öyle kalacaktır :bhr:

• Harika

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
@Bully :Dkonuyu yeni gördüm etikette gelmemiş kuzum 7.yılın kutlu olsun nice yıllara inşAllah hep
beraber olması dileğiyle bu vesile ile güzel dualarımı güzel dileklerimi sana gönderiyorum huzurlu bir ömrün severek yapacağın bir işin hayatının büyük aşkını diliyorum sanaa gülünce o kısılan gözlerinden öpüyorumm 😘 😘 😘

klipteki oyunculuğuna bayıldığım şarkı ayrı güzel çok sevdiğim şarkısınıı :D

İlk çıkış şarkısı dinlerken armağan etmek istedimm :D

sen pek sevmedin ama bu şarkıya bu ara taktım dinliyorum bunu armağan edeyim dedim :D

• Harika

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aşko tebrik ediyorum, hep beraber nice güzel yıllar diliyorum. İyi ki aramızdasın, iyi ki bizimlesin, iyi ki seni tanımışım. Nice güzel yıllarına inşallah aslanım. :bhr: :Z

Kaliteli hediyelerin...
1583947465232.png

1583947601143.png

• Harika

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
@Bully fanı napabilirim tabi onu sevindirmek için sevdiği şeyi hediye edicem :A Bilmıyormuydun:eek:
Biliyor canım da, artık Serdar'dan nasıl nefret ediyorsa. :A
Koyu bir Ahmet Kaya'cigim hassas noktam lütfen ama. :A

Konuyu o acabilir sen mutlu ol :bhr: onun konusunda da konuyu acana hediye veririz :F @kerem
Iyi en son @Dosi'ye hediye etmen gerekiyordu o zaman. :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
  • Güldürdün
  • İlginç
Reactions: kerem and Forumdash

Dosi

Süper Mod.