Bully Forumda 7. Yılını Kutluyor!

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,060
Kaan'ım tebrikler ediyorum nice yıllara seni seviyorum :bhr:

İlk olarak kendimi hediye ediyorum :A

ENDER ARGUN.jpg

5df924a955427f0710f00eed.jpg

5d6e6ecb7af5072b68e52126.jpg

FHJtu_1573024627_6343.jpg

• Harika
Reactions: Bully

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Çok teşekkür ediyorum canım, evet güzel ve hoş bir sürpriz oldu beklemiyordum. :bhr: Açılsa da olur açılmasa da modundaydım. :A Beni çok mutlu ettin. :D

Duygularımız karşılıklı, hep beraber daha nice senelerimiz olsun. :D

Hediyelerim harika. :Z Kadın dizisi bir tatlı göründü gözüme. :A "Bir Öykü" ve Vartolu da muhteşem seçimler. :Z

Var ya, "Mecbursun"u geçen kulüp konunda ben hediye etmeyi düşünüyordum sana, son anda değiştirdim. :D Çok severim şarkıyı, kalp kalbe karşıymış. :bhr:
Aa ne demek açılsa da olur açılmasa da olur, ben açmasam bile başkası açardı eminim. :bhr: Hepimiz bu forumun bir parçasıyla ki yeniden admin oldun konusuz olmazdı. :D

Seni Kadın izlemeye davet ediyorum. Aslında İçerde, Çukur gibi ortak dizilerimiz var ama sende @Çiğdem gibi sadece mafyalı dizileri seviyorsun anlaşılan. :A

Mecbursun eski bir şarkıdır pekde bilinmez ama senin biliyor olmana sevindi. Şarkının sözleri benden sana gelsin. :Z

• Harika

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Serhat'ım çok teşekkür ediyorum, beraber daha nice yıllarımız olsun inşallah. Ben de seni seviyorum. :bhr:

Hediyeler muazzam. :Z

Sahneyi geçtiğimiz haftalarda izlemiştim şimdi yine izledim harika cidden, iyi ki hediye ettin. Aşk-ı Memnu forever. :bhr:

• Harika
Reactions: serhatt

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aa ne demek açılsa da olur açılmasa da olur, ben açmasam bile başkası açardı eminim. :bhr: Hepimiz bu forumun bir parçasıyla ki yeniden admin oldun konusuz olmazdı. :D

Seni Kadın izlemeye davet ediyorum. Aslında İçerde, Çukur gibi ortak dizilerimiz var ama sende @Çiğdem gibi sadece mafyalı dizileri seviyorsun anlaşılan. :A

Mecbursun eski bir şarkıdır pekde bilinmez ama senin biliyor olmana sevindi. Şarkının sözleri benden sana gelsin. :Z
Forumda 7.yılım ama daha önce 1 kez açılmıştı yıldönümü konum, senin açmanla beraber 2 oldu. :A Mart 2018 ve 2019'da forumda yoktum ama, o zamanlar pas geçilmesi normal. :A Tekrardan teşekkür ediyorum aynen bir de bu aralar biraz yoğun ve stresliyim. Okul bitti ama iş arıyorum. :D Bu süreç de geriyor insanı. :A O yüzden de öyle dedim. Ben de açabilirdim açmaya ama üşendim, sen açmasan açan olur muydu, bunu bilemeyeceğiz. :A

Kadın'a arada youtube'dan göz atıyordum ki zaten ben :A Arif karakteri için :Z Sonunda da ArBah olmuş, sevindim. :A Aa yok sadece mafya değil dram, komedi, gençlik de severim ama son zamanlarda güzel dram çıkmıyor eskisi gibi :D

Ben eski toprağım canım bilmem mi :A Mecbursun'un çıkış tarihi benim doğum yılım :A Bu versiyonuna bayılıyorum özellikle :Z

• Harika
Reactions: kerem

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
  • Harika

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Kaan'ım tebrik ederim kardeşim; aramızda olmaya devam edeceğin nice mutlu yıllara inşallah. :Z @Bully

aN34rU.jpg

ZnLIds.jpg

(Zamanında Cengiz Atay'ı şampiyon yapamadık ama olsun. :A)

• Harika

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Kaan'ım tebrik ederim kardeşim; aramızda olmaya devam edeceğin nice mutlu yıllara inşallah. :Z @Bully

aN34rU.jpg

ZnLIds.jpg

(Zamanında Cengiz Atay'ı şampiyon yapamadık ama olsun. :A)
Enes'im, çok teşekkür ediyorum kardeşim. Hep birlikte daha nice yıllarımız olsun inşallah. :Z

Hediyeler muazzam :Z Pazar akşamı aynen bu görüntüyü görmemiz dileklerimle :A

Sarp reyizin oldukça karizma bir fotosu :A

Vee efsane Cengiz Ezel yüzleşme sahnesi, alalım dozumuzu yine... Ramo'yu izlememin önemli sebeplerinden biri de Cengiz Atay zaten ama ordaki Yavuz karakterinin Cengiz'in yerini tutması mümkün değil tabii ki...

Forum kıymet bilmemiş, ne diyebiliriz ki... Bizim gönlümüzün şampiyonu belli. :A

• Harika
Reactions: Sherlock

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Forumda 7.yılım ama daha önce 1 kez açılmıştı yıldönümü konum, senin açmanla beraber 2 oldu. :A Mart 2018 ve 2019'da forumda yoktum ama, o zamanlar pas geçilmesi normal. :A Tekrardan teşekkür ediyorum aynen bir de bu aralar biraz yoğun ve stresliyim. Okul bitti ama iş arıyorum. :D Bu süreç de geriyor insanı. :A O yüzden de öyle dedim. Ben de açabilirdim açmaya ama üşendim, sen açmasan açan olur muydu, bunu bilemeyeceğiz. :A

Kadın'a arada youtube'dan göz atıyordum ki zaten ben :A Arif karakteri için :Z Sonunda da ArBah olmuş, sevindim. :A Aa yok sadece mafya değil dram, komedi, gençlik de severim ama son zamanlarda güzel dram çıkmıyor eskisi gibi :D

Ben eski toprağım canım bilmem mi :A Mecbursun'un çıkış tarihi benim doğum yılım :A Bu versiyonuna bayılıyorum özellikle :Z

Dur nefes al bir daha yeni mezun oldun, ne bu hız. Bak bana 23 yaşıma geleceğim gala okuyorum. :A Hayırlısı ya, umarım en kısa sürede bulursun o işi. Sadece doğru zamanı bekle. :A

Kadın'ı izleyip gömüyordun yani? Yazıklar olsun... Evet ArBah oldu neyse ki, diziyi bu yüzden övüyorum zaten. 2 başrolü öldürebildiler yada Sarbah yapabilirlerdi en iyisi oldu. :A

Haklısın son zamanlarda güzel bir dizi yok, Çukur bile sıkmaya başladı. Babil'i de zor ilerletiyorum, Öğretmen'i de orta şekerli buldum. Yeni sezona güzel diziler çıkacaktır umarım güzel birşeyler diyeceğim de benim zaten ders çalışmak lazım o yüzden en iyisi bu. :A

MS'de sen miydin Yalını savunan? Ey hain. :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Enes'im, çok teşekkür ediyorum kardeşim. Hep birlikte daha nice yıllarımız olsun inşallah. :Z

Hediyeler muazzam :Z Pazar akşamı aynen bu görüntüyü görmemiz dileklerimle :A

Sarp reyizin oldukça karizma bir fotosu :A

Vee efsane Cengiz Ezel yüzleşme sahnesi, alalım dozumuzu yine... Ramo'yu izlememin önemli sebeplerinden biri de Cengiz Atay zaten ama ordaki Yavuz karakterinin Cengiz'in yerini tutması mümkün değil tabii ki...

Forum kıymet bilmemiş, ne diyebiliriz ki... Bizim gönlümüzün şampiyonu belli. :A

Rica ederim Kaan'ım, inşallah. :Z

SİNERJİYE DEVAM. :A

Cengiz Atay bambaşka bir karakterdi, gelmiş geçmiş en iyi dizi karakterleri arasında kesinlikle. O yüzden muhtemelen dediğin gibidir. :A

• Harika

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
@Bully
Nice 7 yıllar dilerim ..
1583870180931.png

Sevdiğim adamsın,yoksa bir Fenerbahçeli asla bu resmi hediye diye bir Galatasaraylıya yollamaz.

Herşey gönlünce olsun dostum.

• Harika