Bugün Kaç Saat Uyudunuz? 💤

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Tehlikeli kısmına katılırım :A bana yanlışı olan kendiliğinden belasını buluyor
nervous tom and jerry GIF by Boomerang Official

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,174
Puanı
1,061
Ben geçen yazdan bu yana nihayet cumartesi pazar erken uyanmayıp 10a kadar uyumuşum (tabi 1 gibi uyumuştum) kışın ortalama 7 saat uyurdum. Havalar ısındığından beri 6buçuk :A

Bildiğin şey başka bir şey ama neyse, ayrıca neden uykusuzluk çektiğimi çok iyi biliyorsun. İftira atma :A

Stalklamayan kimse yoktur ama ben eskiden forumda yapardım bunu. Seneler önce yani. Artık stalklamayı gerektirecek ilgi çeken mevzular yok :A

Tehlikeli kısmına katılırım :A bana yanlışı olan kendiliğinden belasını buluyor

Hangi hesapmış özelden de hele … :A

Biriniz de açık açık yazayım demez mevzuları :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
@BARON男爵 ’un yazacak bir şeyi yok, kişi kendinden bilir işi. Demek ki kendisi sabaha kadar stalklama ile meşgulmüş ben ve @12.Adam ’a iftira atmaya çalıştı. Herkesi kendisi gibi sandı galiba (hoş 12.Adam’ın takip ettiği sayfalar çoktur :A )

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,174
Puanı
1,061
@BARON男爵 ’un yazacak bir şeyi yok, kişi kendinden bilir işi. Demek ki kendisi sabaha kadar stalklama ile meşgulmüş ben ve @12.Adam ’a iftira atmaya çalıştı. Herkesi kendisi gibi sandı galiba (hoş 12.Adam’ın takip ettiği sayfalar çoktur :A )

İstanbul ne kadar yukarıdaysa @12.Adam o kadar derindedir. :A

Gazetelerdeki bulmacalar bile bunu çözmekten daha kolay. Kafam ağrıyacak anladım. :A

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Konu döndü dolaştı yine bana geldi sabaha kadar uyuyamayan onlar ama suçlu ben oldum :A

Angry Tom And Jerry GIF by Boomerang Official

@Yakamoz-Asi isviçre gibi tarafsızlığın ile konuya el at.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,366
Puanı
1,060

Evet birçok sayfa takip ediyorum.Ne var bunda? :A Takip etmek öyle kolay mı sandın? Kolaysa söyle hemen takiplerim.
İstanbul ne kadar yukarıdaysa @12.Adam o kadar derindedir. :A
Ben kvp seyretmiş değilim. :A
Gazetelerdeki bulmacalar bile bunu çözmekten daha kolay. Kafam ağrıyacak anladım. :A
Ahahahaha
Konu döndü dolaştı yine bana geldi sabaha kadar uyuyamayan onlar ama suçlu ben oldum :A

Angry Tom And Jerry GIF by Boomerang Official

@Yakamoz-Asi isviçre gibi tarafsızlığın ile konuya el at.
Dedeyi karıştırma. :A Kavgada vurkaç yapan insan.
Bu gece hepimiz 21:30 da yatıyoruz. Karar budur. :A @Dosi @12.Adam
Yooo ben gün içinde siestamı yaparım.Vücüt normale döner.Gece beni beklesin @BARON男爵 iftira atmak neymiş hesabını soracağım. :A
21.30 da daha hava aydınlık ne yaptın :A 11.30 en geç 12 uyar bana :A

Çünkü sen sabahlayıp öğlene kadar uyuduğun için uykusuz değilsin.
Mikasa hanım haklı. :A