Bugün Kaç Adım Attınız? 🐾

Bu hafta her gün iyi adım atmışım

Ortalama 10 bin küsür. Umarım önümüzdeki hafta iş yerinde 10 bin üzerine çıkmaz adımlar
IMG_3210.jpeg

Bende geçen hava aşırı yağmurlu diye bir saat öğrencileri içerde tutunca bu kez adımlar çok olmaz dedim ama sonuç:
Ekli dosyayı görüntüle 130033
Maşallah ya ancak uzun bir gezide atılabilecek bir adım sayısı o. Sen çalıştığın yerde atıyorsun :A

Öğrencileri içerde tuttun ve buna rağmen bu adım :A Şaşırma emojisi yani :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Maşallah ya ancak uzun bir gezide atılabilecek bir adım sayısı o. Sen çalıştığın yerde atıyorsun :A

Öğrencileri içerde tuttun ve buna rağmen bu adım :A Şaşırma emojisi yani :A
Bu da total 1 buçuk saat olan toplantı gününe ait :A
IMG_3331.jpeg

Normal bir iş günü 10bin civarı oluyor. 9 binin altı olursa bu anormal. O zaman az ayakta durmuşum diyorum :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Bully
Bu da total 1 buçuk saat olan toplantı gününe ait :A
Ekli dosyayı görüntüle 130035

Normal bir iş günü 10bin civarı oluyor. 9 binin altı olursa bu anormal. O zaman az ayakta durmuşum diyorum :A
1 buçukluk saatlik toplantıda ne diye bu kadar adım attın 😱

Normal iş günün 10, onu anladık :A 9'un altında az ayakta durmuşum diyorsun demek vay be. Benim normal ayağım için bile yüksek sayılır 9-10 :A Sen formunu hep korumuş olursun böyle :A

• Güldürdün
1 buçukluk saatlik toplantıda ne diye bu kadar adım attın 😱

Normal iş günün 10, onu anladık :A 9'un altında az ayakta durmuşum diyorsun demek vay be. Benim normal ayağım için bile yüksek sayılır 9-10 :A Sen formunu hep korumuş olursun böyle :A
Yanlış anladın. 1 buçuk saat toplantı olunca adım atmamış oldum. Toplantı olmasına rağmen yüksek demek istedim :A

Kilo problemimiz yok çok şükür :A 1-2 kilo fazlalığı dert ediyorum arada :A

• Güldürdün
Yanlış anladın. 1 buçuk saat toplantı olunca adım atmamış oldum. Toplantı olmasına rağmen yüksek demek istedim :A

Kilo problemimiz yok çok şükür :A 1-2 kilo fazlalığı dert ediyorum arada :A
1 buçuk saatlik toplantı gününde 11060 adım atmışsın ve bu sayı yine çok yüksek? :A Anladım adımı toplantıda atmadın ama yine de coşmuşsun o gün de :A

Kilo problemi olmasın bi zahmet o kadar adıma :A Aa bir de dert ediyor yok artık :A Takıntılı olduğun bir konuysa saygı duymak gerekir elbet :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
1 buçuk saatlik toplantı gününde 11060 adım atmışsın ve bu sayı yine çok yüksek? :A Anladım adımı toplantıda atmadın ama yine de coşmuşsun o gün de :A

Kilo problemi olmasın bi zahmet o kadar adıma :A Aa bir de dert ediyor yok artık :A Takıntılı olduğun bir konuysa saygı duymak gerekir elbet :A
Yok be, canım istediğinde yemek yiyorum saat kaç olursa olsun. Takıntı yapmıyorum :A

• Güldürdün

Forum İstatistikleri

Konular
171,692
Üyeler
8,458
Son Üye
axorynp