Bu Yaz Mevsimini Nasıl Değerlendireceksiniz / Planlarınız Neler? ✈️🚃⛵🎡🏖️⚽🎶💻👣

Bu Yaz Mevsimini Nasıl Değerlendireceksiniz / Planlarınız Neler?

• Kullanılan toplam oy
    25

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Şu tür yemekli ve yataklı vagonlarda bir gün uzun yolculuk yapmak isterdim, kış mevsiminde özellikle kar yağışlı bir kış..

tcddrestaurant11.jpg

682_b.jpg
İsveç'te hiç deneyim etmedim böylesini :A
Danimarka bile uzak sayılmadığı için düz olanı yeterli. Ben küçükken Ankara'dan İstanbul'a yataklı vagonda yolculuk yapmıştım :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Danimarka bile uzak sayılmadığı için düz olanı yeterli. Ben küçükken Ankara'dan İstanbul'a yataklı vagonda yolculuk yapmıştım :A
Rahat mıydı peki ortam tıkır tıkır sallana sallana gelmişsinizdir Haydarpaşa Garı’na ama uyku tutmamıştır :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Şehir içi gezmeyi planlıyorum. Zaten burada çok fazla yerler var ve daha keşfetmediğim.
Evet planları uygulamaya devam. Bugün hava hem sıcak hem güneşli ve görmediğim bir mahalleye gideceğim :A umarım güzeldir.
İlerde açacağım bir konuda çekeceğim fotoları paylaşırım inşallah :Z

• Beğendim
Reactions: Cervantes

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Gönül isterdi yurt dışına tatile çıkalım ama pek mümkün değil, hatta yurt içi de pek mümkün değil. Bize film izleme, dizi izleme ve kitap okuma kalıyor. :)

• Beğendim
Reactions: Cervantes

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Kocaeli'de hala görmediğim Yerler var. Yaz gelmişken Kefken kayalıklarına bir plan yapmıştık. Onu gerçekleştiririz.
Ankara ve Mersin planım var. Ağustos ayında kısıtlama vs olmaz oralarda olacağım.
Evde de duracağım. Dizi film hep yapıyorum zaten. Bu sebeple 3 şıkkı da işaretledim.:D

10 gün önce kızım dünyaya geldi.O yüzden bu seneyi evde geçirme kararı almıştık.İnşallah seneye acısını çıkaracağız 😄

Hayırlı, güzel bir ömrü olur inşallah.☺️

• Beğendim
Reactions: secquin

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,830
Puanı
1,060
Kocaeli'de hala görmediğim Yerler var. Yaz gelmişken Kefken kayalıklarına bir plan yapmıştık. Onu gerçekleştiririz.
Ankara ve Mersin planım var. Ağustos ayında kısıtlama vs olmaz oralarda olacağım.
Evde de duracağım. Dizi film hep yapıyorum zaten. Bu sebeple 3 şıkkı da işaretledim.:D

Hayırlı, güzel bir ömrü olur inşallah.☺️
Aman görmesen senin için daha iyi olur, Kocaeli'nde gezilecek yer mumla arasan bulamazsın. :A

• İlginç
Reactions: cehennet

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Keşfedilmeyen yerler kısmına bir yenisini daha ekleyeceğim. Türkiye'ye gidemediğim için başta üzülüyordum ama artık keyfim yerinde. Bana acıyıp beni gezdiren yakınlarım sağolsun :A

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Aman görmesen senin için daha iyi olur, Kocaeli'nde gezilecek yer mumla arasan bulamazsın. :A

Kefken adası, Kerpe kayalıkları hem yakın hem güzel yerlere benziyor. Tozunu yutalım oraların.:A
Kocaelide her yer yeşil. Bisiklet kiralayıp kesmeyi çok seviyorum. Belediyenin bisiklet parkları çok yararlı olmuş.:D

• Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,830
Puanı
1,060
Kefken adası, Kerpe kayalıkları hem yakın hem güzel yerlere benziyor. Tozunu yutalım oraların.:A
Kocaelide her yer yeşil. Bisiklet kiralayıp kesmeyi çok seviyorum. Belediyenin bisiklet parkları çok yararlı olmuş.:D
Ay ben ne desem boş sen sevmişsin burayı, geçmiş olsun. :A

• Güldürdün

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,830
Puanı
1,060
Bugün evdeyim ve Aşkı Memnu izliyorum. Dışarısı çok sıcak.:(
Haftaya dedigim yerlere bir bakacağım. Var mı başka bir yer.:Z
Kaçıncı bölümlere gelindi, finale yaklaşmış olmalı? :A

Bana İstanbul'da bir yerler sorsan çok rahat söylerim fakat burada nereye gidilir gezi için bilmiyorum. :A

• Güldürdün

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Kaçıncı bölümlere gelindi, finale yaklaşmış olmalı? :A

Bana İstanbul'da bir yerler sorsan çok rahat söylerim fakat burada nereye gidilir gezi için bilmiyorum. :A

73 yada 74 olabilir. Matmazel'in Bihter'e posta koyduğu sahnenin olduğu bölüm. :A

İstanbulu bende biliyorum. Sıkıldım oralardan.:F

• İlginç
Reactions: serhatt