Bu Yaz Mevsimini Nasıl Değerlendireceksiniz / Planlarınız Neler? ✈️🚃⛵🎡🏖️⚽🎶💻👣

Bu Yaz Mevsimini Nasıl Değerlendireceksiniz / Planlarınız Neler?

• Kullanılan toplam oy
    25

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Anıtkabir- 1000 kez gittim.
Kızılay Meydanı- Ankara'nın en dandik yeri
Harikalar Diyarı, Güvenpark- Gündüz sıcağında kuru sıcakta çekilmez. Akşam gidersem de dönüş bizim eve 1.5 saat gitmek de 1.5 saat. Orada harcayacağım vakitten daha çok yola vakit gidecek.
Hamamönü-1000 kez gittim bir olayı yok.
Mogan Gölü- Şehirler arası ulaşım yapmam daha kolay
Gençlik Parkı- Keko yeri
Botanik Parkı, Seğmenler, Kuğulu Parkı- Benim için karşı cinsle gidilecek yerler tek başına gitmeye değmez
Kızılcahamam- Olayı yok
Mavi Göl- Sadece piknik yapmaya gidilir
Aoç- Yarısını sağ olsun mahvettiler. Kalan yarısında da kokoreç falan yenir en fazla...
Tek başına bu saydıkların hiç bir yerine gitmek zevkli olmaz zaten. Piknik alanları aile ile yapılır ve hepside zaten akşam üstü ve akşam serinliğinde yapmak çok daha iyi. Gölbaşına uzak olmanıza üzüldüm. En güzel temiz hava ve huzur ortamı bana göre orda var. Hem manzara hem de sakinlik açısından.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Tek başına bu saydıkların hiç bir yerine gitmek zevkli olmaz zaten. Piknik alanları aile ile yapılır ve hepside zaten akşam üstü ve akşam serinliğinde yapmak çok daha iyi. Gölbaşına uzak olmanıza üzüldüm. En güzel temiz hava ve huzur ortamı bana göre orda var. Hem manzara hem de sakinlik açısından.
Yok ben üzülmedim :A 1-2 hafta sonra daralırdım ben orada bir olayı yok.
------

Mlsf....

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Üstüne Stockholm yaptın mi yeter de artar bile :A
Onun için aile bireylerini ikna etmem gerekir :A tek başıma gitmek istemem. Dayım veya abimi kandırabilirsem fena olmaz, bana eşlik etsinler. Hazır @bazinga 'da bilgi deposu konu açmışken önden planlama kolay olur :A
------

Yok ben üzülmedim :A 1-2 hafta sonra daralırdım ben orada bir olayı yok.
------

Mlsf....
Gidip orda kal diyen yok, 1 kere gitmen yeterliydi. Neyse sen evinde 4 duvar arasında takılmaya devam et. Gölbaşı sana fazla gelir :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Onun için aile bireylerini ikna etmem gerekir :A tek başıma gitmek istemem. Dayım veya abimi kandırabilirsem fena olmaz, bana eşlik etsinler. Hazır @bazinga 'da bilgi deposu konu açmışken önden planlama kolay olur :A
------

Gidip orda kal diyen yok, 1 kere gitmen yeterliydi. Neyse sen evinde 4 duvar arasında takılmaya devam et. Gölbaşı sana fazla gelir :A
Hee dosi gölbaşı'na hiç gitmedim zaten :A Hiçbir olayı yok diyorum yakın olsa da gitmem :A

• Olmamış
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Hee dosi gölbaşı'na hiç gitmedim zaten :A Hiçbir olayı yok diyorum yakın olsa da gitmem :A
Şehir Parkına gittin kesin.
Ankara’nın en yüksek dönme dolaplarından olan Şehir Parkı Dönme Dolabı yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olacak. 42 metre yüksekliğindeki dönme dolap, yavaş tur hızı ile kullanıcılara manzara imkanı ve fotoğraf çekme fırsatı sunuyor. 20 kabinden oluşan dönme dolap yaz ve kış dönemlerinde de ziyaretçilerini ağırlayacak. Her bir kabinin en fazla 6 yolcu alabileceği dönme dolap, konforlu kabin yapısıyla da Eymir ve Mogan Gölleri’nin manzarasının tadını çıkarmak isteyenlere rahat kullanım imkanı sunacak."

- Park adrenalin tutkunlarının uğrak noktası olacak

Duruay, 260 metre mesafeli teleferik-zip line sisteminin de yer aldığı Şehir Parkı’nın, adrenalin tutkunlarının da uğrak noktası olacağını anlatarak, "Şehir Parkı'nı tasarlarken Gölbaşılı hemşehrilerimizin tüm ihtiyaçlarını ve konforunu düşündük. Şehir Parkı'nda vatandaşlarımızın sakin, bol yeşil alan içeren, estetik açıdan çok güzel bir parkı vatandaşlarımızın kullanımına sunuyoruz."
Şehir Parkı'nda biri büyük olmak üzere su ve ışık gösterisine sahip 5 gölet bulunduğunu anlatan Duruay, sözlerini şöyle tamamladı:

"Parka, vatandaşlarımızın sporun her çeşidini rahatça yapmaları için gençlere ve orta yaş grubuna da hitap etmek üzere ikişer açık basketbol sahası, kapalı futbol sahası, kapalı tenis kortu ve çok sayıda açık hava fitness alanları, bisiklet yolu, koşu ve yürüyüş yolları gibi spor faaliyetlerinin gerçekleştirileceği alanlar yerleştirdik. Yine vatandaşlarımızın aileleri ile iyi vakit geçirmesi için dumansız piknik alanlarını da ihmal etmedik. Bu parkta hemşehrilerimizin rahatı için deyim yerindeyse yok yok."

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sanal dünya turuna ve filmlere devam. :A

Aşı olabilirsek en azından Eylül'de falan yurtdışında bir yerlere gitmek istiyorum ama şu sıralar pek mümkün gözükmüyor...

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Anketi işaretle :A
Ağustos biraz geç ama Almanya'da Temmuz sonu okul bitiyor, size normal fakat umarım ozamana kadar yine pandemi sıkıntısı çıkmaz yani fazlalaşmaz.
Aşı işlemleri çok yavaş ilerliyor, o yüzden yeni bir dalga gelebilme söz konusu. Okulları bilmem de üniversitelerde 2. sömestırlar bitmek üzere. .A

• Beğendim

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,279
Puanı
1,060
Pandemi sürecinin ilerleyişi birçok şeyi şekillendirecektir;

Çalıştığım için 2 hafta yaz tatili ve bayram arası dışında uzunca yaz tatilim yok.

En büyük avantajım Manisa nın yazlık eve yakın mesafede olması.

Çok büyük planlarım yok.

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Aşı işlemleri çok yavaş ilerliyor, o yüzden yeni bir dalga gelebilme söz konusu. Okulları bilmem de üniversitelerde 2. sömestırlar bitmek üzere. .A

Sizin okul düzeni çok farklı :A Temmuzda okul mu olur ama işte ilk okul sizde Temmuz sonu kapanmakta :A
Dün virüs konusunda buradaki aşı sayısını paylaştım. Yazı sonu yarısından fazlası aşı olur gibi. Gerçi baya istemeyen kişilerde var.
Bizim tüm okullar 1 hafta sonra kapanıyor, buna Üniversite de dahil. Okullar Ağustos ortası veya 20 si gibi açılır. Üniversite ise 30 Ağustos veya 1 Eylül gibi açılır.
------

Başlık nasıl @Tolstoyevski :A

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Çay
Sizin okul düzeni çok farklı :A Temmuzda okul mu olur ama işte ilk okul sizde Temmuz sonu kapanmakta :A
Dün virüs konusunda buradaki aşı sayısını paylaştım. Yazı sonu yarısından fazlası aşı olur gibi. Gerçi baya istemeyen kişilerde var.
Bizim tüm okullar 1 hafta sonra kapanıyor, buna Üniversite de dahil. Okullar Ağustos ortası veya 20 si gibi açılır. Üniversite ise 30 Ağustos veya 1 Eylül gibi açılır.
------

Başlık nasıl @Tolstoyevski :A

Futbol topu ve sonrasındakiler olmasa da olur gibi ama diğerleri oldukça iyi :A Başlıklara Emoji olayı iyi oluyor renk getiriyor konuya :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Evde dizi/film izleyip yaz okuluna çalışıp Ağustos'ta köyde fındık toplayarak.
Aklıma getirdin bak. Bizim mahallede fındık ağaçları var. Nedense 1 yaz var ama diğer yaz yok. Geçen yaz toplamadım ama bu sene toplarım. Yapacaklarım arasında o da var artı 🍒 ve vişne ağaçları da var.

Yol kenarlarına gidip toplamakta keyifli.
Bi de çilek tarlaları oluyor. Sabah erken saatte gidip topluyorsun adamlara ve toplarken istediğin kadar ye serbest :A onun zamanı nezamandı hatırlamıyorum ama yakındır o da. Belki onu da yaparım :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Aklıma getirdin bak. Bizim mahallede fındık ağaçları var. Nedense 1 yaz var ama diğer yaz yok. Geçen yaz toplamadım ama bu sene toplarım. Yapacaklarım arasında o da var artı 🍒 ve vişne ağaçları da var.

Yol kenarlarına gidip toplamakta keyifli.
Bi de çilek tarlaları oluyor. Sabah erken saatte gidip topluyorsun adamlara ve toplarken istediğin kadar ye serbest :A onun zamanı nezamandı hatırlamıyorum ama yakındır o da. Belki onu da yaparım :A
Geçen sene o vişnelerden yaptığın reçeli unutmadık, bi paylaştın bir kaldırdın derken gözümüz arkada kaldı bu sene telafisini isterim :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Geçen sene o vişnelerden yaptığın reçeli unutmadık, bi paylaştın bir kaldırdın derken gözümüz arkada kaldı bu sene telafisini isterim :A
Geçen sene az vardı. Önceki sene bir sürü. Bu senede çok olur gibi. Yine toplar paylaşırım :A Dur galeride eskiden kalma olacaktı birşeyler. Bakayım
------

Galeri okadar dolu ki bulmakta zorlanıyorum :A bu arada fındık en son Eylül 2019'da toplamışım. Bir kaseye doldurup foto almışım :A Demek Eylül'de toparım :A
Çok belirgin değil vişne ama idare et @Tolstoyevski
IMG_20200708_193309.jpg

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Geçen sene az vardı. Önceki sene bir sürü. Bu senede çok olur gibi. Yine toplar paylaşırım :A Dur galeride eskiden kalma olacaktı birşeyler. Bakayım
------

Galeri okadar dolu ki bulmakta zorlanıyorum :A bu arada fındık en son Eylül 2019'da toplamışım. Bir kaseye doldurup foto almışım :A Demek Eylül'de toparım :A
Çok belirgin değil vişne ama idare et @Tolstoyevski
Ekli dosyayı görüntüle 103424
Yes bu fotoydu ve bu Eylül’de sadece ağaçtan değil topladığın birikintiyi de görürüz artık artı yapacak olursan reçeli :A Profiliminden sildiydin gözümden kaçmış görmemişim diye 😏:A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Yes bu fotoydu ve bu Eylül’de sadece ağaçtan değil topladığın birikintiyi de görürüz artık artı yapacak olursan reçeli :A Profiliminden sildiydin gözümden kaçmış görmemişim diye 😏:A
Ben niye sileyim be, paylaşılan site yok oldu. Ondna uçtu. Profilimde de gitti hep :/
Fındık dedik canım çekti. Geçen 400 Gr kabuklu fındık 10 Kr inmişti. Baya aldım. yiyeyim şimdi :A
2 sene önce geç keşfedip anca biraz toplamıştım. Bu sene acımam kovalarca Toplarız :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski