Bu Konuda Kendini Eleştir

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Burçlara kesinlikle inanmıyorum bir kaç tesadüfü özellik çıkıyor diye doğru oluyor. O kadar çok şeyden bahsediyor ki illa bir tane tutuyor mesela ben de titizim ayrıntıcıyım burcuma uyuyor diye burcum nasılsa öyle olacağım bende baskın diye bir şey yok. İnana da bir şey demem. Sonuçta buna insanlarında bir kaç inandığına dair bir açıklaması var.

Çünkü o burçta doğduğun için özelliklerini taşıyorsun :D

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Abla sen dünya üzerindeki tek balık burcu musun, balık burcunu savunma derneği daire başkanı mısın? Neden "balık burcu beni rahatsız ediyor" cümlesini üzerine alınıyorsun? :A

Çünkü balık burcuyum şuanda bana söyleniyor dimi karşılıklı konuşuyoruz ben balık burcuyum dedim aldığım yorum o dimi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Burçlara kesinlikle inanmıyorum bir kaç tesadüfü özellik çıkıyor diye doğru oluyor. O kadar çok şeyden bahsediyor ki illa bir tane tutuyor mesela ben de titizim ayrıntıcıyım burcuma uyuyor diye burcum nasılsa öyle olacağım bende baskın diye bir şey yok. İnana da bir şey demem. Sonuçta buna insanlarında bir kaç inandığına dair bir açıklaması var.
Burca inanana saygım var ama ama ama
Herşeyi burca bağlamak bazen sinirimi bozmakta :A
Her burç için sabırlı- eğlenceli- duygusal- yazabiliyor. Her Kova burcu aynı değildir.
Ben misal inatçı biriysem inatçıyım maalesef ve burcum bu, oyüzden elimde olan birşey değil demiyorum 😏
Peki neden seni rahatsız ediyorum:)
Çünkü o burçta doğduğun için özelliklerini taşıyorsun :D
Bu kesinlikle doğru değil. Her aynı ay veya aynı gün doğan insan aynı değildir.

Rahatsızlık meselesine gelince. Mevzu sandığın gibi değil. Başka bir gün detaylıca konuşalım yine.
Çünkü balık burcuyum şuanda bana söyleniyor dimi karşılıklı konuşuyoruz ben balık burcuyum dedim aldığım yorum o dimi
@Tolstoyevski artı bir kaç arkadaşım daha balık burcu. Tols fazla şey yapmıyor gerçi ya da yok yok, o na da başka nedenlerden tepki gösterdiğim oluyor :A ama senin gibi sık sık paylaşım yapan birileri daha var reelde tanıdığım.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Burca inanana saygım var ama ama ama
Herşeyi burca bağlamak bazen sinirimi bozmakta :A
Her burç için sabırlı- eğlenceli- duygusal- yazabiliyor. Her Kova burcu aynı değildir.
Ben misal inatçı biriysem inatçıyım maalesef ve burcum bu, oyüzden elimde olan birşey değil demiyorum 😏

Bu kesinlikle doğru değil. Her aynı ay veya aynı gün doğan insan aynı değildir.

Rahatsızlık meselesine gelince. Mevzu sandığın gibi değil. Başka bir gün detaylıca konuşalım yine.

@Tolstoyevski artı bir kaç arkadaşım daha balık burcu. Tols fazla şey yapmıyor gerçi ya d ayık yok, o na da başka nedenlerden tepki gösterdiğim oluyor :A ama senin gibi sık sık paylaşım yapan birileri daha var reelde tanıdığım.

he zeynep senin dediğin gibi sen haklısın olurmu :A ve doğru insan hangi burçta doğuyorsa taşıyor özelliği bilmiyorsun zeynep yorum yapma bence ben balık burcuyum kendimi biliyorum zeynep sağol:D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Hayır, sana söylenmiyor. Genelleme yapılmış ancak sen üzerine alınmışsın her zaman olduğu gibi.

Yine bu butona basma vakti geldi...

Funny (8).jpeg

• Beğendim
Reactions: Dosi

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
he zeynep senin dediğin gibi sen haklısın olurmu :A ve doğru insan hangi burçta doğuyorsa taşıyor özelliği bilmiyorsun zeynep yorum yapma bence :D
Yok canım olurmu, herzaman sen haklısın tabiki.
Ben zaten burç konularında yorum yazmıyorum bilmediğim için :D
Ama her aynı burçta olan kişilerin aynı olduğunada inanmıyorum.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Abla sen dünya üzerindeki tek balık burcu musun, balık burcunu savunma derneği daire başkanı mısın? Neden "balık burcu beni rahatsız ediyor" cümlesini üzerine alınıyorsun? :A
Yeni gördüm bunu ve evet ben burca laf attım @Angelica 'ya değil. Onun kendisinden rahatsız olsam zaten tek kelime yazmazdım kendisine. Kendini burcuna çok kaptırdığı için böyle algıladı anlaşılan.

• Beğendim
Reactions: Sherlock