eTV Bu Forum Benim - 5. Bölüm | Dosi vs MEnes | Yeni Bölüm

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060
@Dosi forumun gediklilerinden olduğunu, tüm soruları doğru yanıtlayarak göstermiş. Tebrik ederim. :A

Adaşım @MEnes ise az aktif olmasına rağmen yalnızca bir soruyu yanlış cevaplamış, güzel tahminleriyle sezgilerinin ne kadar kuvvetli olduğunu göstermiş. :A Adaşımı da tebrik ederim. :A

@Aserat eline sağlık. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,292
Puanı
1,061
@Dosi forumun gediklilerinden olduğunu, tüm soruları doğru yanıtlayarak göstermiş. Tebrik ederim. :A

Adaşım @MEnes ise az aktif olmasına rağmen yalnızca bir soruyu yanlış cevaplamış, güzel tahminleriyle sezgilerinin ne kadar kuvvetli olduğunu göstermiş. :A Adaşımı da tebrik ederim. :A

Teşekkürler. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
@denizz19 ben sana turkuazz'ın mesajını beğen demiştin. Gidip benimkini beğenmişsin :F galiba 5. sayfada :A

gedikli çok konuşan demek oluyor galiba?
Hep yeni ve zor kelimeler çıkıyor karşıma :A @MEnes

Bir öğretmenden beklenen performansı göstermişsin, tebrikler. :A
Beni kırmadığın için teşekkürler :bhr:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,717
Puanı
1,060
Teşekkür ederim :D Güzel ve eğlenceli oldu evet :Z

@vadikızı Turkuazz'ın bu mesajına beğeni atarmısın canım? Listeye girsin :A
@denizz19 beğeniyi güldürüye çevirmişti turkuazz, haydi sende bu alıntılanan mesaja beğeni at :A

:Dİyiki dedin ben dün görmemişim yoksa @turkuazz kardeşimin yorumunu es geçmezdim yorumunu es geçmediklerimden o