eTV Bu Forum Benim - 5. Bölüm | Dosi vs MEnes | Yeni Bölüm

27 dakika oldu :A
Kırk yılın başı bir kavga edecez ama geç gelirsen şuanki hevesim kaçar :A Acayip havamdayım şuan :A

@denizz19 sevinir kavga edersek :A

Edit: Bekletilmekten hoşlanmam :A Verilen zamanın tutulmamasını hiç sevmem :A

Ben uyumaya kaçar :A
Yiyin birbirinizi :A

Bunda cidden istem dışıydı, bir işim vardı kısa sürer sandım sürmedi. :A Ama Nadal'da haklısın elbette onu unutman garip olurdu zaten. :A

Ben de sana iyi geceler, tatlı rüyalar diliyorum. :)
Nekadarda düşünceli, unutma diyor beni süründür diyor nerdeyse :A
Güzel bir uyku çektim. Dinlenmiş olarak kendimi yoracak geziler yapabilrim bugün :A

Nekadarda düşünceli, unutma diyor beni süründür diyor nerdeyse :A
Güzel bir uyku çektim. Dinlenmiş olarak kendimi yoracak geziler yapabilrim bugün :A
Yooo ben ne zaman süründüm de o mevzu yüzünden sürünecekmişim. :A Hem sen bana kıymazsın bundan eminim. :A

Ben 6 saat bile uyumadım ama yine de dinç bir şekilde işe geldim. :A Akşama ben de bir yerlere gideyim bari. :A

Yooo ben ne zaman süründüm de o mevzu yüzünden sürünecekmişim. :A Hem sen bana kıymazsın bundan eminim. :A

Ben 6 saat bile uyumadım ama yine de dinç bir şekilde işe geldim. :A Akşama ben de bir yerlere gideyim bari. :A
Kıskanç. Ben gezecem diye gezecen demek :A

Hani bir uzun kaydırak paylaşmıştım ya, yarın o mekana gitmeyi düşünüyorum yine ama bu kez kayarmıyım bilmiyorum. En son gittiğimde, o gün yorgunluktan çökmüştüm :A

Kıyarım ya, çok ta güvenme bana :A :A

Kıskanç. Ben gezecem diye gezecen demek :A

Hani bir uzun kaydırak paylaşmıştım ya, yarın o mekana gitmeyi düşünüyorum ama bu kez kayarmıyım bilmiyorum. En son gittiğimde, o gün yorgunluktan çökmüştüm :A

Kıyarım ya, çok ta güvenme bana :A :A
Ben canım isterse program yaparsam gezerim, seninle bir alakası yok durumun. :A Vaay be eğlencenin yaşı mı olurmuş. :A Ben de salıncakta sallanmayı hala severim mesela. :A Çocukluk değil bu, eğlence. :A

Kıyarsan da benim ne karşılık vereceğimi bilmediğin bir belirsizliğe gitmiş olursun. :A Bunu göze alacağım dersen buyur. :A

Ben canım isterse program yaparsam gezerim, seninle bir alakası yok durumun. :A Vaay be eğlencenin yaşı mı olurmuş. :A Ben de salıncakta sallanmayı hala severim mesela. :A Çocukluk değil bu, eğlence. :A

Kıyarsan da benim ne karşılık vereceğimi bilmediğin bir belirsizliğe gitmiş olursun. :A Bunu göze alacağım dersen buyur. :A
Vay tehdit ha! İçindeki canavarı uyandırmamam için bir uyarı olarak görüyorum bunu :A

Eğlencenin yaşı yok evet. Ayağa fırsat geldimi değerlendirmeli insan :A :A

Bizim Liseberg diye çok büyük bir eğlence parımız var turistlerinde geldiği. Arada giderim. Orda küçük büyük herkese uygun şeyler var. Bir ara çekmiştim ordada fotoğrafda üşendim paylaşmaya :A
Sizinde bir maceranız olmuş galiba, @denizz19 seni tehdit eder gibi imalarda bulunuyordu anlamadım :A

Vay tehdit ha! İçindeki canavarı uyandırmamam için bir uyarı olarak görüyorum bunu :A

Bizim Liseberg diye çok büyük bir eğlence parımız var turistlerinde geldiği. Arada giderim. Orda küçük büyük herkese uygun şeyler var. Bir ara çekmiştim ordada fotoğrafda üşendim paylaşmaya :A
Sizinde bir maceranız olmuş galiba, @denizz19 seni tehdit eder gibi imalarda bulunuyordu anlamadım :A
Bilmiyorum artık nasıl görmek istiyorsan öyle görebilirsin. :A Tercih senin. :A

Benim korktuğumu falan sandı @denizz19 bey ama ben takla atan hız trenine bir günde 10 kez arka arkaya binmiş bir manyağım. :A Takla bile atmayan adrenalin dozu çok yüksek olmayan basit bir eğlence aracına binmiştik. :A Onun muhabbetini yapmıştı güya. :A

Ne macerası gı :A

Bilmiyorum artık nasıl görmek istiyorsan öyle görebilirsin. :A Tercih senin. :A

Benim korktuğumu falan sandı @denizz19 bey ama ben takla atan hız trenine bir günde 10 kez arka arkaya binmiş bir manyağım. :A Takla bile atmayan adrenalin dozu çok yüksek olmayan basit bir eğlence aracına binmiştik. :A Onun muhabbetini yapmıştı güya. :A

Hee korkmuyorum diyordu oyuncak tepeye çıktığında sesi kesiliyordu aşağı indiğinde huuuuu diye bağırıyordu :F
Ay bumuymuş :A Insanların korkularıyla dalga geçmeyi yakıştıramadım sana Dönis Bey ( @gözlemci den kaptım :A)

@MEnes kabullenmiyor ama :A

Yalan kötü bir şeydir. :A Ömrümde bindiğim herhangi bir lunapark aracından korkmadım. :A 10 kez hız trenine bindim diyorum arka arkaya daha ne diyim. :A
@denizz19 abartıyor ve algı yapıyor diyorsun yani? :A Bunu @gözlemci yede sormak gerek hem insan korkabilir ne var bunda :A
Düşmüşsün işte diline bir kere :F