eTV Bu Forum Benim - 5. Bölüm | Dosi vs MEnes | Yeni Bölüm

La tıp nasıl bişi biliyo musun sen :A Hem de 3 e geçtim ben nasıl zor bir yıl.Zaten ünide de değilim hastanedeyim :) Gel bana kültür şoku yap :A
Tıp okuyan arkadaşım var biliyorum tabi. :A Hatta şuan bir tanesi doktor diğeri de göreve başlayacaktı bu yıl. :A Benim dediklerim biraz daha geneldi, tabi senin durumuna istinaden konuşacak olursak zamanın çok daha az olacaktır. :A Sana kültür şoku yapmam imkansız, kültürü kafanda kendin kazanman lazım. :A Zaman yönetimi yapacaksın her şeye biraz zaman ayıracaksın, başka türlü olmaz. :A

Ula gelmişsin 20 yaşına kişiliğin zaten oturmuştur, ben sana ne öğreteyim. :A Senin derinine inmeden, neyi nasıl bildiğini bilmeden, ya da neyi nasıl algıladığını bilmeden sana hiç bir şey katamam. :A O kadarıyla uğraşır mıyım, ona da üşenebilirim. :A
Uzak dur, sapık bu.

@DarkLegenD dün yarım saat konudaydın. Hani yorum? 😱
@MEnes gibi senin deyiminle entel birini yendim. İnsan bir iki laf söyler burda :A
Konuya harikayıda at. Muazzam bir performans gösterdim rakibimle :A
Yarışmayı @MEnes in kalitesi bile kurtaramamış.

Tıp okuyan arkadaşım var biliyorum tabi. :A Hatta şuan bir tanesi doktor diğeri de göreve başlayacaktı bu yıl. :A Benim dediklerim biraz daha geneldi tabi senin durumuna istinaden konuşacak olursak zamanın çok daha az olacaktır. :A Sana kültür şoku yapmam imkansız, kültürü kafanda kendin kazanman lazım. :A Zaman yönetimi yapacaksın her şeye bir vakit zaman ayıracaksın, başka türlü olmaz. :A
Yardımcı ol biraz işte :A

Napayım yiğidim o kadar goygoy yaptım, uğraştım ama otosansür bile yedim. Mesajlarımı kısmış, çok basit ve yüzeysel geçmiş o sanatsal yazılarımı.

Kısmet, göreceğiz neler olacağını. Benim sağım solum belli olmaz. :A
Sana güveniyorum Enes abi :A

Hayatımda kız olsa hepten kafayı yerdim heralde. :A İzleyecek o kadar şey var ki. (anime, dizi, sinema) Üstüne oyun da oynuyorum, gezmeler oluyor falan. İşten kalan zamanda birçoğu yetmemiş oluyor. :A
Arada sırada benle izle benle gez ölür müsün :F

Senin sinema zevkinin olduğu ihtimali pek olası gelmiyor bana. :A Sinemada kafama uyan bir arkadaşım var zaten onunla gidiyoruz. :A Gezme işine kesin bir şey demem imkansız, anca o zamanki programıma göre ayar çekebilirim. :A
Sinema zevkim çok iyidir :( Bana güven