eTV Bu Forum Benim - 5. Bölüm | Dosi vs MEnes | Yeni Bölüm

Bir zahmet bakma yani. Bana o tarz bir durumla gelinse söyleyeceklerimden çekinmesi gerekir o kişinin. :A

Yapma Zey nerden bulacaz siyah saç mavi gözü yaa. :A Hatırlattın yine bana. :A
Bulan buluyor :A Daha öncede dedim, olmadı mavi gözlünün saçını boyatıriz yada siyah saçlıya lens taktırırız :A onada kabüldün galiba :A

Bulan buluyor :A Daha öncede dedim, olmadı mavi gözlünün saçını boyatıriz yada siyah saçlıya lens taktırırız :A onada kabüldün galiba :A
Olabilir ama onda da dip boyası geliyor olmuyor be. :A Siyaha boyattım da noldu tekrar beyaz oldu saçımın her yeri. :A
Beğenilmek güzel tabi bir erkeğin bir erkeği beğenmesi günah olmamalı :A İlla eşcinsel mi olmalıyız .ss
Sonra niye kanın donuyor dersin. :A
Beni tanımak istemiyor musun melun şey :( sana danışcaklarım vardı
Bakarız la sorun değil. :A Ben bir büyüğün olarak yardımcı olurum sana. :A

Olabilir ama onda da dip boyası geliyor olmuyor be. :A Siyaha boyattım da noldu tekrar beyaz oldu saçımın her yeri. :A

@cookies la sen saf mısın bu Enes benden küçük bana Deniz diyon ona abi kafan mı güzel :A

Bana her konuda yardımcı ol :( İstanbulu bilmiyorum kötü yola düşerim falan mazallah :(

Sana başka gözle bakcak en son kişiyim merak etme :A
Bu da makul. :A

Bana her konuda yardımcı ol :( İstanbulu bilmiyorum kötü yola düşerim falan mazallah :(
Düşmezsin düşmezsin. :A Bi de sallama la 2 yıldır İstanbul dışındasın, ondan önce burdaydın. :A
Ahan da dediğim meşhur laf :F

ozaman lens olur :A Tr'de siyah saçlı çok :A
Meşhur lafım yerine ulaşmıyor ki sürekli tekrar kullandırtıyor adam. :A O olabilir bak ona hayır diyemiyorum. :A

Bu da makul. :A

Düşmezsin düşmezsin. :A Bi de sallama la 2 yıldır İstanbul dışındasın, ondan önce burdaydın. :A

Meşhur lafım yerine ulaşmıyor ki sürekli tekrar kullandırtıyor adam. :A O olabilir bak ona hayır diyemiyorum. :A
Saçmalama be :F İstanbulda hiç yaşamadım.Bursadayım ben.