eTV Bu Forum Benim - 5. Bölüm | Dosi vs MEnes | Yeni Bölüm

Konumuza ne alakası var la. :A Ama 2 dil diyebilirim. :A

Farkındayım yani o işin kaçarı yok elbette olacak. :A

Başarı tabi istersen başarı değil de. :A 7 soru bilmişim la çoğu kişi 4-5'te kaldı. :A

Bırak bu işleri gözlüklü fotom 2 veya 3'tür en fazla. :A
Seni tanımaya çalışıyorum :A Keşke italyanca da bilsen :A İlla benim tebrik etmemi istiyorsun dimi :bhr:

Konumuza ne alakası var la. :A Ama 2 dil diyebilirim. :A

Farkındayım yani o işin kaçarı yok elbette olacak. :A

Başarı tabi, istersen başarı değil de. :A 7 soru bilmişim la çoğu kişi 4-5'te kaldı. :A

Bırak bu işleri gözlüklü fotom 2 veya 3'tür en fazla. :A
Bildiğin diller ne biri Türkçe diğeri İngilizce mi :F

Seni tanımaya çalışıyorum :A Keşke italyanca da bilsen :A İlla benim tebrik etmemi istiyorsun dimi :bhr:
Beni tanımak zordur yiğidim. :A İngilizce biliyorum İtalyanca ne la, gerek yok. :A Yoo umrumda değil. :A @Dosi çağırmış baktım mesaj yazmışsın, ben de iki goygoy olsun diye ordan yürüdüm. :A

Düzensizliğin ve düzenin başkentidir Fav10. :A Uzunca bir şeyler yazıp felsefe yapacaktım ama devam etmiyorum, sonra bakarız. :A
Bende çıksam iyi olacak ama çıkamadım bir türlü :F
Elimde 5-6 konu var ama bizim yarışmada yorulup erteliyorum :F neyse hafta sonuna açarım belki. Hepsi ulaşılmaz yerlerde. Kimse açamaz o konuları zaten :A
@mrt-06 nın konusunu açınca yine kendimi konu açarken buldum :F

Beni tanımak zordur yiğidim. :A İngilizce biliyorum İtalyanca ne la, gerek yok. :A Yoo umrumda değil. :A @Dosi çağırmış baktım mesaj yazmışsın, ben de iki goygoy olsun diye ordan yürüdüm. :A
İstanbulda yaşıyacağım artık buluşuruz tanışırız :F İtalyanca yakışır sana ama :A Ne demek umrunda değil :(

@cookies in seni tanıma amacı farkli ama :A

Bende çıksam iyi olacak ama çıkamadım bir türlü :F
Elimde 5-6 konu var ama bizim yarışmada yorulup erteliyorum :F neyse hafta sonuna açarım belki. Hepsi ulaşılma yerlerde. Kimse açama o konuları zaten :A
@mrt-06 nın konusunu açınca yine kendimi konu açarken buldum :F
Konu açma konusunda fikirlerimi de biliyorsun. :A O yüzden ona da girmeyelim sen aç konuları uğrarım ilgimi çektiğinde. :A
Kesin İspanyol hatun düşürdün :A
Yok bee napim yabancı hatunu. :A Sevdiğim ilgimi çeken bir dil. 3. bir dil ekleyeceksem kafamda o var. :A
İstanbulda yaşıyacağım artık buluşuruz tanışırız :F İtalyanca yakışır sana ama :A Ne demek umrunda değil :(
Bilemiyorum o kadarını. Ama buluşup tanımak da pek olası değildir beni. :A Öyle hemen huylarım kendini ortaya çıkarmaz. :A İspanyolca iyidir İtalyanca sert dil sevmem. :A Tebrik edilmek umrumda değil, yani kimin ettiğinin önemi kalmıyor. :A
@cookies in seni tanıma amacı farkli ama :A
Neyin ne olduğunun farkındayım merak etme. :A

Konu açma konusunda fikirlerimi de biliyorsun. :A O yüzden ona da girmeyelim sen aç konuları uğrarım ilgimi çektiğinde. :A

Yok bee napim yabancı hatunu. :A Sevdiğim ilgimi çeken bir dil. 3. bir dil ekleyeceksem kafamda o var. :A

Bilemiyorum o kadarını. Ama buluşup tanımak da pek olası değildir beni. :A Öyle hemen huylarım kendini ortaya çıkarmaz. :A İspanyolca iyidir İtalyanca sert dil sevmem. :A Tebrik edilmek umrumda değil, yani kimin ettiğinin önemi kalmıyor. :A

O zaman sürekli buluşuruz :F Abim ol benim :)
hayret 😱 en o gözle bakılması gereken kişilerden biri ama tabi ilgi alanı farklı onun :A Mavi göz siyah saçlı Kadın :A @MEnes @denizz19
Enesi abi olarak seviyorum ben :)

Teknoloji var evet ama üşenirsem boşveririm :A