eTV Bu Forum Benim - 5. Bölüm | Dosi vs MEnes | Yeni Bölüm

Anlıyorum. :A

Hahahahaha ilerde ne olacağını kim bilebilir ki. :A Tiksinmeyi kötü olarak algılama benim nezlimde. Goygoy malzemesi olarak görebilirsin. :A
Maalesef, tiksinmeyi başka türlü algılayamıyorum :F

Sus ya sus bu forumda yerin yok artık sen sana değer verenlere nasıl böyle imalı sözler söylersin çık gözümüz görmesin seni git kanını başkaları dondursun :Z
Ben imalı sözleri herkese söyleyebilirim, ne alacağına onlar karar verir. :AHiç bir yere gitmiyorum sonuna kadar burdayım. :A
O zaman ben de tiksinmeyi kötü görmüyorum beni sevdiğini biliyordum :A
Yerine göre değişebiliyor o tiksinme durumu. Genelde goygoy oluyor ama ciddi de olabilir belki, kim bilir. :A Ve ayrıca misal olarak senden tiksinmiyorum diye seni sevdiğim kanısına nerden vardın. :A

Ben imalı sözleri herkese söyleyebilirim, ne alacağına onlar karar verir. :AHiç bir yere gitmiyorum sonuna kadar burdayım. :A

Yerine göre değişebiliyor o tiksinme durumu. Genelde goygoy oluyor ama ciddi de olabilir belki, kim bilir. :A Ve ayrıca misal olarak senden tiksinmiyorum diye seni sevdiğim kanısına nerden vardın. :A
Ciddi olursa haber et :A Gözler her şeyi anlatır :A

Maalesef, tiksinmeyi başka türlü algılayamıyorum :F
Goygoy yaparken ben çok derim normal hayatımda senden tiksiniyorum diye. :A Burda da öyle algılanabilir bence sakıncası yok. :A
Sana gelince Deniz diye bir belirtme gerekliydi bence :A
Deniz'in anlamasını beklemek hata mıydı diyorsun. :A O yüzden mi illa belirtmek gerekliydi. :A Ama o mesajda net bir şekilde anlamalıydı. Öyle iğrenç bir profil fotosu kimde var forumda. :A

Goygoy yaparken ben çok derim normal hayatımda senden tiksiniyorum diye. :A Burda da öyle algılanabilir bence sakıncası yok. :A

Deniz'in anlamasını beklemek hata mıydı diyorsun. :A O yüzden mi illa belirtmek gerekliydi. :A Ama o mesajda net bir şekilde anlamalıydı. Öyle iğrenç bir profil fotosu kimde var forumda. :A
Maalesef bunu yapmak zorundayım yine:F
20180803_092401.png

@denizz19 sexy konundaki mesajımı kaçırma :A

Maalesef bunu yapmak zorundayım yine:F
Ekli dosyayı görüntüle 60697
@denizz19 sexy konundaki mesajımı kaçırma :A
Ohooo sen de buldun İsmail Abi'mi kullan da kullan. :A Peki şimdi hangisine kullandın. Deniz'in anlayamama ihtimaline karşı yazdığım mesaja mı Deniz'in forumdaki iğrenç profil fotosuna yazdığım mesaja mı? :A :A
Atma be sıradan 2 bakışın var Ajda Pekkan suratlı :A

Ciddi olamazsın çünkü o pozisyona getirmem :A
Instagram'daki 50 fotoda bile en az 10 farklı bakış bulabilirim. :A

Ciddi olmam için zaten sağlam şeyler yaşanmalı. :A Ben birinden ciddi manada tiksiniyorsam o iş sıkıntı yani. :A

Ohooo sen de buldun İsmail Abi'mi kullan da kullan. :A Peki şimdi hangisine kullandın. Deniz'in anlamamasına mı Deniz'in forumdaki iğrenç profil fotosuna mı. :A :A

Instagram'daki 50 fotoda bile en az 10 farklı bakış bulabilirim. :A

Ciddi olmam için zaten sağlam şeyler yaşanmalı. :A Ben birinden ciddi manada tiksiniyorsam o iş sıkıntı yani. :A
"Ben imalı sözleri herkese söyleyebilirim, ne alacağına onlar karar verir. " by MEnes
Ben İsmail Abi'yi yapıştırdım, ne olduğuna sen karar ver :A

Evet şimdi İsmail Abi'nin gelme hakkı doğdu, bu mesajı yazdığım düşünülünce. :A
Konu sabah sabah yine çoştu :F
@Aserat ağzı kulaklarında dolaşıyor :A
Bizi bol yarışma ve etkinliklerin olduğu haftaya yayınladı yem etti bir nevi ama geçen haftaya göre artış olacağı kesinleşti :A
Ve evet sen goygoyuna bakıyorsun ve bende birazcık :A ama Aserat'ın amacı farklı :A:A

@Dosi Bu arada olay şimdi aydınlandı. :A Ben senin mesaja da alıntı yapmışım şimdi fark ettim bunu. :A Normal olarak da senin benden de mi tiksindin sorusunu sorman makul karşılanabilir. :A Ama orda mesajı okuyup kimden tiksindiğimi de çözmek zor olmasa gerek. :A

Konu sabah sabah yine çoştu :F
@Aserat ağzı kulaklarında dolaşıyor :A
Bizi bol yarışma ve etkinliklerin olduğu haftaya yayınladı yem etti bir nevi ama geçen haftaya göre artış olacağı kesinleşti :A
Ve evet sen goygoyuna bakıyorsun ve bende birazcık :A ama Aserat'ın amacı farklı :A:A
Herkesin kendi dertleri var işte naparsın. :A

@Dosi Bu arada olay şimdi aydınlandı. :A Ben senin mesaja da alıntı yapmışım şimdi fark ettim bunu. :A Normal olarak da senin benden de mi tiksindin sorusunu sorman makul karşılanabilir. :A Ama orda mesajı okuyup kimden tiksindiğimi de çözmek zor olmasa gerek. :A
O 1 ve 2. cisi resmini gördüm lafıda onu dedirtti. Sonuçta benide görmüş birisin :A Ama tabiki bana demediğini biliyorum. Takıldım. Sen kibar bir beyefendi olarak bir kadına öyle şeyler demezsin :A

O 1 ve 2. cisi resmini gördüm lafıda onu dedirtti. Sonuçta benide görmüş birisin :A Ama tabiki bana demediğini biliyorum. Takıldım. Sen kibar bir beyefendi olarak bir kadına öyle şeyler demezsin :A
Aslında orda profil fotoğrafı demem yanlış olmuş, avatar desem olayın forumda sınırlı kalacağı anlaşılırdı. :A Ve senin de forumdaki avatarın gayet normal olduğu için hiç bir karışıklığa maal verilmemiş olurdu. :A Ve elbette dediğin gibi benim bir kadına öyle bir şey demem imkansız olacağı için bu açıklamalara gerek bile yok. :A