Bu Bir Veda Konusudur!

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Iyi bak kendine topragim, görüselim. :D Okul hayatinda basarilar, Allah istediklerine ulastirsin..

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Arslan Bey eski halinden pek kimse memnun değilmiş galiba, ben de seni direk bu halinle tanıdığıma memnun oldum :D Keşke ara ara girsen hafta sonları falan en azından uğrasan çok uzun süreli ara vermek yerine ama senin hayatın tabi, en doğrusunu sen bilirsin. Kendine iyi bak, ilk fırsatta dönmeni bekliyoruz tekrar :)

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@Arslan Bey eski halinden pek kimse memnun değilmiş galiba, ben de seni direk bu halinle tanıdığıma memnun oldum :D Keşke ara ara girsen hafta sonları falan en azından uğrasan çok uzun süreli ara vermek yerine ama senin hayatın tabi, en doğrusunu sen bilirsin. Kendine iyi bak, ilk fırsatta dönmeni bekliyoruz tekrar :)
Sen de eski üyelerdensin aslında da, eskiden bu kadar aktif değildin sanırım, ki bu yüzden yeni fırsat buldun tanışmakla benimle. :D Ara ara girsem olurdu da, çok bağımlı oluyorum foruma, bu da iyi değil. Sağ olasın, sen de kendine iyi bak. Rock'la kal. :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sen de eski üyelerdensin aslında da, eskiden bu kadar aktif değildin sanırım, ki bu yüzden yeni fırsat buldun tanışmakla benimle. :D Ara ara girsem olurdu da, çok bağımlı oluyorum foruma, bu da iyi değil. Sağ olasın, sen de kendine iyi bak. Rock'la kal. :)
Yok benim kayıt tarihimin 2012 olduğuna bakma sen, 2016'da geldim ben foruma :D

Forum bağımlılık yaratıyor insanda, derslerin da yoğunsa ara vermek senin için iyi olabilir tabi kendi açından haklısın sen de :) Son senen mi bari kaçıncı sınıftın sen? :D

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yok benim kayıt tarihimin 2012 olduğuna bakma sen, 2016'da geldim ben foruma :D

Forum bağımlılık yaratıyor insanda, derslerin da yoğunsa ara vermek senin için iyi olabilir tabi kendi açından haklısın sen de :) Son senen mi bari kaçıncı sınıftın sen? :D
Son sınıf olduğum için özellikle bunu düşünüyorum, daha tez var. Buraya girince her şeyi unutuyorum. Ders çalışmayı bile unuturum, arada derslere bile gitmem. Hatta kafam hep buralarda olur ve hoş olmaz. O açıdan ara vermem gerek. :)