Bu Bir Veda Konusudur!

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Merhaba arkadaşlar!

25 Temmuz 2011'de başlayan ve bana çok şey katan Fav10 sürecim, bir zamanlar Moderatör olmama kadar gitti. Hemen hemen 2014'ten bu yana eskisi kadar aktif değildim, ta ki şu son üç aya kadar, özellikle de şu son bir ay. Mesaj yazma konusunda hiç olmadığım kadar aktiftim. İster istemez tartışmalara da girdim. Kırdığım, üzdüğüm varsa özür dilerim.

Ciddi bir imajım vardı eskiden, şimdi eskisine göre espri yapmaya çalışan biri kafasında oldum. İşte bu ciddi imajından az da olsa kurtulan, uzun mesajından kurtulamayan ben, hedeflerim doğrultusunda foruma ara vermeye karar verdim. Ekim ayında foruma hiç girmemeye başlayacağım, çok vaktimi aldığı için ve girmeyi bırakamadığım için. Eskiden bir yıl ara vermişliğim oldu, belki böyle uzun bir ara olur; belki de üç dört aylık periyotlarla girip çıkacağım bir ara olur, bilemem. Tek bildiğim, yine yollarımızın kesişeceği.

Sürç-i lisan ettiysek affola!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Böyle bir konu bekliyordum senden, okulların açılmasıyla kayboluyorsun. Alışmıştık biz sana. :(

Kısa sürede, en azından yarıyıl tatilinde mutlaka gel. Umarım güzel bir sene geçirirsin, kısa sürede bekliyoruz aramıza. Özletme fazla. :) @Arslan Bey

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Böyle bir konu bekliyordum senden, okulların açılmasıyla kayboluyorsun. Alışmıştık biz sana. :(

Kısa sürede, en azından yarıyıl tatilinde mutlaka gel. Umarım güzel bir sene geçirirsin, kısa sürede bekliyoruz aramıza. Özletme fazla. :) @Arslan Bey
Ben de alışmıştım, hatta fazlasıyla aktif oldum, özellikle de son bir ay içinde. İşte bu aktiflik, kayıplara da sebebiyet veriyor. :)

İyi dileklerin için teşekkür ederim. Umarım yakın bir zamanda tekrar geri dönerim foruma. :)

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Benim için bir sıkıntı yok. Aynı üniversitede okuduğumuz için biz görüşebiliyoruz. Forumdakiler düşünsün :D Zaten bende aktif değilim çok uzun süredir.

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,677
Puanı
1,061
İstediğin kadar git geri geleceksin öyle bir yer burası. :D Bende ilk zamanlarımda olduğu gibi aktif değilim o kadar mesaj yazmıyorum ama arada girip ilgimi çeken konulara bakıyorum haberler gibi yani sende öyle yapabilirsin komple bırakmak yerine. :)

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İstediğin kadar git geri geleceksin öyle bir yer burası. :D Bende ilk zamanlarımda olduğu gibi aktif değilim o kadar mesaj yazmıyorum ama arada girip ilgimi çeken konulara bakıyorum haberler gibi yani sende öyle yapabilirsin komple bırakmak yerine. :)
Dediğin gibi, hiçbir zaman kopamayacağım bir ortam burası. Her konu hakkında konuşulabilecek başka bir ortam bulamadım. Örneğin; Siyaset, spor, müzik, sinema, televizyon gibi her türlü konuyu konuşabiliyorsun. İşte tek bir sıkıntı var, ben kıyıdan köşeden seyredemiyorum forumu, illa ki yazma isteğim doğuyor. İşte ara, bu yüzden şart. :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@HeisenBerg var, yeni kazandı. Bir de @DarkLegenD var, o da Denizlililililililililili zaten. Hazır dört kişi olmuşken, okey atalım. :A

Tamamdır, haberleşelim. @DarkLegenD toplantıya katılmak istiyorsa, özel mesaj yoluyla iletişime geçsin, utanmasın. :A

Gelen olmazsa, Kahve Ateşi'nde otururuz artık öyle iki kişi. :)
Yok canım, ben almayayım. :A İnsan içine karışmak için zamana ihtiyacım var. :A

Gidişiniz forumun kalitesini etkileyecek ama merak etmeyin ben bu açığı kapatırım. :A

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yok canım, ben almayayım. :A İnsan içine karışmak için zamana ihtiyacım var. :A

Gidişiniz forumun kalitesini etkileyecek ama merak etmeyin ben bu açığı kapatırım. :A
İnsan içine karışmak istemeyen bir sanat tarihçisi. :A Sanat tarihi olacaksın da, onun gizemini yapıyorsun sanırım. :A

O kadar da kaliteli değilim de, neyse. Sen doldur da, benden bağımsız olarak doldur. :A