TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon Yarı Final Sonuçları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Duygularımla oynadın demek. Neyse açıkladım sana o konuyu o fevri çıkışların bir daha olmasın. :A

Elendigin için yaşadığın buhran veriyorum bu tavrını :A

Bana umutlar verip, şimdi kimi seviyorsun... @sokak sanati
Senin sanki yok askerden dönüyormuş ya işte. Bir de bana laf söylüyor. :A @sokak sanati

Çarpık ilişkilerinize beni karıştırmayın. Zaten Ahmet'in çocuk buraya üye. Her an çıkabilir :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: dreamy and Ahmed

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,735
Puanı
1,060
@dreamy ve @xBUGRAx iki cift lafiniz vardir umarim, 19 hafta boyunca cok iyi yarisarak buraya geldiniz ama bu son cikista finalist olamadiniz bir veda konusmasi bekliyorum sizden. :bhr:

• Beğendim
Reactions: dreamy

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@xBUGRAx özellikle senin için çok üzüldüm. Keşke finalde olabilseydin ama malesef 2 kişi finalist oluyor. Geçmiş olsun canım.:( Bu yarışma ile galiba ilk kez final turlarına kaldın. İlerisi açık.:Z

@dreamy geçen sezonlarda şampiyon etiketi taktığın için hevesini aldığını düşünüyordum o yüzden en rahatı sendin ve sevdiğin şarkı ile geldin. 2'dır final turlarındasın. @Bully 'nin varisi olabilirsin bu gidişle. Eline sağlık.:X
Geçmiş olsun.:(

@Ahmed ve @mrt-06 ikinize final turlarında başarılar diliyorum. İkiniz ile de yakınlığım çok iyi. O yüzden hakeden kazansın diyorum. Başarılar canlarım.:bhr:
@Ahmed şarkını değiştirmek ile iyi yapmışsın. Tebrikler canım.:Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Al cocugu eledin rahat ettiin mi @sokak sanati :bağır: @dreamy
tumblr_nbpandKyAs1tpostto1_500.gif

CjI_tomWUAAIvsd.jpg

• Üzücü
Reactions: dreamy and kerem

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
@xBUGRAx özellikle senin için çok üzüldüm. Keşke finalde olabilseydin ama malesef 2 kişi finalist oluyor. Geçmiş olsun canım.:( Bu yarışma ile galiba ilk kez final turlarına kaldın. İlerisi açık.:Z

@dreamy geçen sezonlarda şampiyon etiketi taktığın için hevesini aldığını düşünüyordum o yüzden en rahatı sendin ve sevdiğin şarkı ile geldin. 2'dır final turlarındasın. @Bully 'nin varisi olabilirsin bu gidişle. Eline sağlık.:X
Geçmiş olsun.:(

@Ahmed ve @mrt-06 ikinize final turlarında başarılar diliyorum. İkiniz ile de yakınlığım çok iyi. O yüzden hakeden kazansın diyorum. Başarılar canlarım.:bhr:
@Ahmed şarkını değiştirmek ile iyi yapmışsın. Tebrikler canım.:Z
Aynen yeni şarkım daha orjinaldı diye iyi yakaladı jürileri. :Z
teşekkürler. :Z

• Beğendim
Reactions: sokak sanati