TVen Bu Şarkı Benim 2.Sezon 4.Hafta (Sonuçlar)

5. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    32

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059
Yanlış anlaşılmazsam bir şey söylemek istiyorum düetler dedim ama şıkta yerli yabancı farketmez diyor
bir kaç seferdir yabancı ağırlıklı gidiyoruz bu seferde türk şarkılar olsa olmaz mı ya açıkcası kendi adıma bu durumdan ben sıkılmaya başladım da :D

@kerem @Yiğitt @MEnes @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @Turkuazz @MasacRE @xemrexxx @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @mrt-06 @Harunnn60 @serhatt @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @cookies @xBUGRAx @-potterhead- @Özgür @Bully @Hachiko @offensive @Tolstoyevski @S.G.A.T. @alperuz @Ahmed @hayret bi şey @Silinmiş Üye @Emre Ozansoy @12.Adam @Dosi @phoebebuffay @Forumdash @The_Erinch @Hachiko @YıldırıM @eskici @yigit_00 @12.Adam @pompy @xdragxx @Felon
Sürekli yabancı seçilmiyor ki. :D İsteyen yerli seçer isteyen yabancı seçer düetlerde abla tıpkı Eurovision gibi. :A

• İlginç
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,705
Puanı
1,060
Sürekli yabancı seçilmiyor ki. :D İsteyen yerli seçer isteyen yabancı seçer düetlerde abla tıpkı Eurovision gibi. :A

üst üste yabancılarla gidiyoruz eurovizyon yabancı ağırlıklıydı bu haftada yabancı oyladık e düetler var yerli yabancı farketmez diyor illa yabancı seçen olacak sadece türkçe şarkı diyorum ben

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059
üst üste yabancılarla gidiyoruz eurovizyon yabancı ağırlıklıydı bu haftada yabancı oyladık e düetler var yerli yabancı farketmez diyor illa yabancı seçen olacak sadece türkçe şarkı diyorum ben
Üst üste olmadı ki Eurovision yabancı ağırlıklıydı. İkinci hafta 80’ler haftasıydı ve yerli şarkı ağırlıktaydı. Geçen hafta Kral Müzik Ödülleri vardı ve haliyle hepsi yerliydi. :D Yani bence şuana kadar çok iyi gidiyor ben mesela ben eskiden çok dinlemediğim şarkıları bile sever oldum. :A

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Sadece yerli olacak haftalarda olacak. Mesela gelecek hafta 2000'li yıllar yerli pop yapacağız. Karışık gidiyoruz. Duetlerde yabancı seçecek en fazla 2 kişidir. Abartılı olmaz hep yerli olur:D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,705
Puanı
1,060
Üst üste olmadı ki Eurovision yabancı ağırlıklıydı. İkinci hafta 80’ler haftasıydı ve yerli şarkı ağırlıktaydı. Geçen hafta Kral Müzik Ödülleri vardı ve haliyle hepsi yerliydi. :D Yani bence şuana kadar çok iyi gidiyor ben mesela ben eskiden çok dinlemediğim şarkıları bile sever oldum. :A

iki sefer yabancı oluyor bu düetlerde de yabancı seçen olacak eminim özgür ya sadece türkçe şarkı istiyorum ya

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,808
Puanı
1,060
Oturdum bekliyorum. :A

Oturma şekli senin için önemli midir? Sen oturmana, kalkmana ...