TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon 15. Hafta Sonuçları

16. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .
@Ahmed'in Oyları:

6p - Shakira & Maluma - Chantaje (Normal haftada belki de çok yüksek vermem ama diğer şarkılar iyi değil diye bu şarkı parlıyor resmen. :bhr: )
5p - Luis Fonsi & Daddy Yankee - Despacito (Bu şarkıya aşırı ötesi maruz kaldığımız için riskli bir şarkıydı ama kötünün iyisi diye yüksek verdim. :D )
4p - Las Ketchup - Asereje (Bu şarkı benim de aklımda vardı, seninle genelde seçim için düşündüklerimiz benzer :D )
3p - Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego (Ergenlikde çok maruz kaldığım şarkı. Şimdi pek sevmesem de, o zamanlar aşırı dinlerdim. :A )
2p - Dan Omar & Lucenzo - Danza Kuduro (Direkt 1 puanı basacakdım ama altdakine göre daha iyi. :A )
1p - Manu Pilas - Bella Ciao (Atacan nalaka bu şarkıyı seçtin, onu geçtim peki neden lyrics videosu koydun? Hiç beğenmedim seçimini, özür dilerim. )
Tşkler @Ahmed ama popülerite maruz kalmaz değildir her zaman:A:A

• Güldürdün
Reactions: Ahmed and Çiğdem
@Çiğdem'in Oyları:

7 Manu Pilas - Bella Ciao
6 Forumdash(Çiğdem) | Luis Fonsi & Daddy Yankee - Despacito Henüz kendime tam veremedim bu hafta seçimide yaptımız halde :A
5 Dan Omar & Lucenzo - Danza Kuduro en iyi 3 seçimden biriydi :A
4 Shakira & Maluma - Chantaje
3 Indila - Derniere Danse
2 Las Ketchup - Asereje
1 Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego Ben trol sandım reklam şarkıları gibi yanı böyle yabancı şarkı duymamıştım böyle tarzda tarzı neyse artık :A
3 ne... @Çiğdem

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem
@Forumdash'ın Oyları:

6 puan Indila - Derniere Danse (2.alternatifimdin :bhr:)
5 puan Dan Omar & Lucenzo - Danza Kuduro (survivor kitlesine ulaşmak için 4.alternatifimdin :A)
4 puan Manu Pilas - Bella Ciao (ilk önerimdi ama şarkı marş olmuş sonradan olay cıkmasın diye saldim :A)
3 puan Shakira & Maluma - Chantaje (sadece Malumayla gelseydin bundan daha iyisi vardi :A)
2 puan Las Ketchup - Asereje (Allahım kurtulamadım şu şarkıdan. 90'lar-200ler yabancı- grup 2 haftada bir karşima çıktı yeter daaa)
1puan Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego (bi de bununla aynı zamanda çıkan çetçetçere çetçere ikisinden de nefret ediyorum)

İşte tam olarak bu @mrt-06 @Forumdash şimdi oldu Aile herşeydir :A :A :A @Bully @Maskeli Fedai @eskici @serhatt @alperuz @sokak sanati @xemrexxx @Ahmed @xBUGRAx
a%C4%B0le-png.83114
Valla altlı üstlü harika olmuşız. :Z

.....

• Harika
@Forumdash'ın Oyları:

5 puan Dan Omar & Lucenzo - Danza Kuduro (survivor kitlesine ulaşmak için 4.alternatifimdin :A)
4 puan Manu Pilas - Bella Ciao (ilk önerimdi ama şarkı marş olmuş sonradan olay cıkmasın diye saldim :A)
3 puan Shakira & Maluma - Chantaje (sadece Malumayla gelseydin bundan daha iyisi vardi :A)
2 puan Las Ketchup - Asereje (Allahım kurtulamadım şu şarkıdan. 90'lar-200ler yabancı- grup 2 haftada bir karşima çıktı yeter daaa)
1puan Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego (bi de bununla aynı zamanda çıkan çetçetçere çetçere ikisinden de nefret ediyorum)
Zamanında geldin 1.ciyi @mrt-06 da iki @Forumdash :Z :Z :Z
a%C4%B0le-png.83114

@Forumdash'ın Oyları:

Sona mı geldik 😱 Çicek gibi oylamişim yine

• Güldürdün
@Forumdash'ın Oyları:

Brezilya'nın müzik sektöründe yükselmesini engelleyemeyeceksiniz. :A @Forumdash @Çiğdem

• Güldürdün
Reactions: Forumdash
@Aserat'ın Oyları:

7 - Dan Omar & Lucenzo - Danza Kuduro
6 - Luis Fonsi & Daddy Yankee - Despacito
5 - Las Ketchup - Asereje (adı nick'ime benzediği için de ayrı hoşuma gitti :A )
4 - Manu Pilas - Bella Ciao
3 - Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego
2 - Shakira & Maluma - Chantaje
1 - Indila - Derniere Danse

@Çiğdem'in Oyları:

7 Manu Pilas - Bella Ciao
6 Forumdash(Çiğdem) | Luis Fonsi & Daddy Yankee - Despacito Henüz kendime tam veremedim bu hafta seçimide yaptımız halde :A
5 Dan Omar & Lucenzo - Danza Kuduro en iyi 3 seçimden biriydi :A
4 Shakira & Maluma - Chantaje
3 Indila - Derniere Danse
2 Las Ketchup - Asereje
1 Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego Ben trol sandım reklam şarkıları gibi yanı böyle yabancı şarkı duymamıştım böyle tarzda tarzı neyse artık :A
TŞKLER bacımmm :love1:

• Harika