TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon 10. Hafta Sonuçları

11. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .
Bez bebek mi çekiyoruz burada. Simge'nin taktiği onlar :A @xBUGRAx
Sen simgesin ailemize musallat oldundan beridir @dreamy la aramızı oymaya çalısıyorsun @Forumdash en son bağrıyordu bastonu kapıp geliyorum diye :A :A :A

@mrt-06 ilede aynı şekilde oyunların sürdü 2 gündür elense bitmiştik :A hedefin bizi huzur evine attırıp @dreamy ve @mrt-06 a aile reisliği sağlamak :A :A :A @Bully @Maskeli Fedai @kerem @serhatt @eskici @xemrexxx @xBUGRAx
maxresdefault.jpg

Yardımcın kızın Özgede @Ahmed bizi atınca yanında getiricen aileye :A :A :A
maxresdefault.jpg

Sen simgesin ailemize musallat oldundan beridir @dreamy la aramızı oymaya çalısıyorsun @Forumdash en son bağrıyordu bastonu kapıp geliyorum diye :A :A :A

@mrt-06 ilede aynı şekilde oyunların sürdü 2 gündür elense bitmiştik :A hedefin bizi huzur evine attırıp @dreamy ve @mrt-06 a aile reisliği sağlamak :A :A :A @Bully @Maskeli Fedai @kerem @serhatt @eskici @xemrexxx @xBUGRAx
maxresdefault.jpg

maxresdefault.jpg

@Ahmed ile iyi ikili olduk:bhr: @kerem kim peki. Şoker olsun oda. Aynı çirkin işler onda var benziyorlar:A

maxresdefault.jpg

maxresdefault.jpg
Güzel benzetme .ss