TVen Bu Şarkı Benim 1. Sezon Şampiyonu | Bully

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
@Bully yumucuğum canım kardeşim tebrik ederim bugün sınavların başladı iyi bir moral oldu sana :love1:
@Ahmad oyuma harika atıp birşey dememişsin ama önemli değil çok güzel yarıştın nasip böylemiş eziz dostum:D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Forum yarışmaları benim için bitmiştir, zaten bi Göksel ile yarışmıştım bi de bu oldu.
@Çiğdem- katılacam demiştim çok önceden ama istemiyorum kalsın.

Ama arkadaş bu kadar haksızlık olmaz? Göz var nizam var. Alayına sor herkes adı gibi biliyor Modeli ben, Sılayı @Bully seçse açık ara fark atardı bana.

Biliyorum eğlenmek için geldik bu yarışmaya ama kardeşim insana koyuyo işte bu kadar emek veriyorsun. Gelip bikac gereksiz isimler kafadan oy atacak ve kaybedecen.
@Bully sana sözüm yok, sakın yanlış anlama. Seni severim zaten, ama cidden empati kurarsan ve objektif bakarsan herşey ortada.

@mrt-06 tüm emeklerinden dolayı seni tebrik ederim, çok çok iyi bi sunucu oldun. Seviyorum seni. ❤❤❤

Seni de çok tebrik ederim Bully. :*❤

Herkese de teşekkürler.❤

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
@mrt-06 atacan unutmadan emeğine sağlık ablacım güzel eğlenceli bir yarışma oldu ;)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bu Şarkı Benim'in ilk sezonunu şampiyon olarak bitirdiğim için çok mutluyum, destekleyen herkese çok teşekkürler. :D

@mrt-06 emeklerine sağlık kardeşim, daha önce de dediğim gibi sunuculuk sana çok yakıştı, ikinci sezonu merakla bekliyoruz. :D "Müzik Adamı" etiketini kazandığım için de çok sevinçliyim. :A Muhteşem durmuş cidden nickimin ve rütbemin altında. :Z

@Ahmad seni de tebrik ederim final başarından ötürü :D Cidden büyük çekişme olmuş, Sıla'yı durdurabileceğim tek seçimi yapmışım, yoksa işim zordu. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@OzaN eski şampiyonluklarımın hakkını vermemiştin gözün kör olmasın .ss hakkımı helal etmiyorum umarım seni yolda askerler yakalar götürürler .ss

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Tebrikler @Bully :A Müzik Adamı oldun bence bundan sonra Aşk Adamı da ol. :smilingimp:

@Ahmad Sende iyi yarıştın bence dostum.:sunglasses: Tebrikler.:hearteyes::kissingsmiling::kissingheart:

@mrt-06 emeklerin için teşekkürler güzel bir sezon oldu bence en heyecanlı yarışma budur. MS olsun başka yarışmalar daha stratejik giderken bu yarışmada daha çok anlık hız lazım.:ok:

Bende kendim için yorum yapayım Çeyrek Finale iyi geldim bir sonra ki hedefi daha yükseğe çıkarmak. :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
@OzaN eski şampiyonluklarımın hakkını vermemiştin gözün kör olmasın .ss hakkımı helal etmiyorum umarım seni yolda askerler yakalar götürürler .ss

Benimde aklıma geldi bence şimdi ki yönetimden iste :A

Tebrikler @Bully :A Müzik Adamı oldun bence bundan sonra Aşk Adamı da ol. :smilingimp:

@Ahmad Sende iyi yarıştın bence dostum.:sunglasses: Tebrikler.:hearteyes::kissingsmiling::kissingheart:

@mrt-06 emeklerin için teşekkürler güzel bir sezon oldu bence en heyecanlı yarışma budur. MS olsun başka yarışmalar daha stratejik giderken bu yarışmada daha çok anlık hız lazım.:ok:

Bende kendim için yorum yapayım Çeyrek Finale iyi geldim bir sonra ki hedefi daha yükseğe çıkarmak. :A

Come to DM :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bana tebrik yok mu. :A

Yazın buralarda olursan ikinci sezonda da buluşuruz. :A