TVen Bu Şarkı Benim 1. Sezon Şampiyonu | Bully

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,833
Puanı
1,061
Sonuç AFİŞ.png

mrt-06'nın sunumuyla 13 hafta boyunca toplam 17 yarışmacının katıldığı Bu Şarkı Benim'in sonuna gelindi!

Elemelerden sonra finale kalan @Bully ve @Ahmad toplam 41 üye tarafından gönderilen oylarla büyük bir rekabet yaşadı verilen oylara göre finalde;

Bully (Model - Değmesin Ellerimiz) 63
Ahmad (Sıla - Yoruldum) 61

Gibi birbirine çok yakın bi puanla bitirdiler. Bully'nin 13 hafta boyunca topladığı 20 final puanı, Ahmad'ın da topladığı 9 final puanından sonra toplam sonuçlar ise şöyle oldu;

Bully (Model - Değmesin Ellerimiz) 83
Ahmad (Sıla - Yoruldum) 70

Böylece 13 haftalık büyük mücadelenin kazananı 83 puanla @Bully oldu. Kendisini bu başarıdan dolayı tebrik ediyoruz ve tabii ki yarışmanın bir diğer finalisti @Ahmad'ı da başarısından dolayı kutlarız. Bully bu başarısının ödülü olarak da 3 ay boyunca programımızda açıkladığımız gibi "MÜZİK ADAMI" etiketini de kazanmış oldu.

ÖDÜL BULLY.png

Tebrikler Bully.png

Tebrikler kaan melunu, ahmad son zamanlarda artan anti marul hareketine kurban gittin üzüldüm :A

@Ahmad üzülme bence ayoll çok iyi yarıştın @mrt-06 çok güzel yürüttün yarışmayı ve @Bully müzik adamı olmayı hak ettin bence ms den sonra burdada kazanarak :A

hep beraber eğlenelim şimdi dans zamanı ayoll :Z:Z:Z

Sıla'nın kazanmasını istiyordum. Şarkı olarak bakarsak Yoruldum daha iyiydi ama halkın takdiri diyecek söz Yok @Ahmad başarılı bir yarışma dönemi geçirdin sana da tebrikler :D

@Bully seni de tebrik edelim bari Sılam gönlümün 1.si ama sen 1.oldun :A neyse fazla tebrik etmeye gerek yok sinirim bozuk :D

Tebrikler @Bully, yarışma içindeki toplanan final puanlarının ne kadar önemli olduğunu da böylece gördük :A Keşke puan devri olsaydı da puanlarımı @Ahmad'a devretseydim :F

Sıla'nın kazanmasını istiyordum. Şarkı olarak bakarsak Yoruldum daha iyiydi ama halkın takdiri diyecek söz Yok @Ahmad başarılı bir yarışma dönemi geçirdin sana da tebrikler :D

@Bully seni de tebrik edelim bari Sılam gönlümün 1.si ama sen 1.oldun :A neyse fazla tebrik etmeye gerek yok sinirim bozuk :D
La sılayla sen yarışıyon sandım @Ahmad ın 1 tane yorumu yok :A

@Bully tebrikler bu şarkı benimin ilk şampiyonu oldun,başarıların daim olsun:)
@Ahmad sanada tebrikler,yarışma boyunca çok iyi puanlar alamadın benden ama finalde oyum sanaydı,finalde kaybetmiş oldun sağlık olsun:)
@mrt-06 sanada tebrikler başarılı bir yarışma sundun,bu yarışma oldukça iyiydi çünkü konsept tarzında olduğu için,ayrıca konsept haftası butona ilk basma durumu olduğu içinde ayrıca keyifli bir yarışma oldu:) Bu şarkı benim yarışması oldukça keyifli oldu:)