TVen Bu Şarkı Benim 1. Sezon Şampiyonu | Bully

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Sonuç AFİŞ.png

mrt-06'nın sunumuyla 13 hafta boyunca toplam 17 yarışmacının katıldığı Bu Şarkı Benim'in sonuna gelindi!

Elemelerden sonra finale kalan @Bully ve @Ahmad toplam 41 üye tarafından gönderilen oylarla büyük bir rekabet yaşadı verilen oylara göre finalde;

Bully (Model - Değmesin Ellerimiz) 63
Ahmad (Sıla - Yoruldum) 61

Gibi birbirine çok yakın bi puanla bitirdiler. Bully'nin 13 hafta boyunca topladığı 20 final puanı, Ahmad'ın da topladığı 9 final puanından sonra toplam sonuçlar ise şöyle oldu;

Bully (Model - Değmesin Ellerimiz) 83
Ahmad (Sıla - Yoruldum) 70

Böylece 13 haftalık büyük mücadelenin kazananı 83 puanla @Bully oldu. Kendisini bu başarıdan dolayı tebrik ediyoruz ve tabii ki yarışmanın bir diğer finalisti @Ahmad'ı da başarısından dolayı kutlarız. Bully bu başarısının ödülü olarak da 3 ay boyunca programımızda açıkladığımız gibi "MÜZİK ADAMI" etiketini de kazanmış oldu.

ÖDÜL BULLY.png

Tebrikler Bully.png

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
Tebrikler kaan melunu, ahmad son zamanlarda artan anti marul hareketine kurban gittin üzüldüm :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Ahmad üzülme bence ayoll çok iyi yarıştın @mrt-06 çok güzel yürüttün yarışmayı ve @Bully müzik adamı olmayı hak ettin bence ms den sonra burdada kazanarak :A

hep beraber eğlenelim şimdi dans zamanı ayoll :Z:Z:Z

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sıla'nın kazanmasını istiyordum. Şarkı olarak bakarsak Yoruldum daha iyiydi ama halkın takdiri diyecek söz Yok @Ahmad başarılı bir yarışma dönemi geçirdin sana da tebrikler :D

@Bully seni de tebrik edelim bari Sılam gönlümün 1.si ama sen 1.oldun :A neyse fazla tebrik etmeye gerek yok sinirim bozuk :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Tebrikler @Bully, yarışma içindeki toplanan final puanlarının ne kadar önemli olduğunu da böylece gördük :A Keşke puan devri olsaydı da puanlarımı @Ahmad'a devretseydim :F

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Sıla'nın kazanmasını istiyordum. Şarkı olarak bakarsak Yoruldum daha iyiydi ama halkın takdiri diyecek söz Yok @Ahmad başarılı bir yarışma dönemi geçirdin sana da tebrikler :D

@Bully seni de tebrik edelim bari Sılam gönlümün 1.si ama sen 1.oldun :A neyse fazla tebrik etmeye gerek yok sinirim bozuk :D
La sılayla sen yarışıyon sandım @Ahmad ın 1 tane yorumu yok :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
@Bully tebrikler bu şarkı benimin ilk şampiyonu oldun,başarıların daim olsun:)
@Ahmad sanada tebrikler,yarışma boyunca çok iyi puanlar alamadın benden ama finalde oyum sanaydı,finalde kaybetmiş oldun sağlık olsun:)
@mrt-06 sanada tebrikler başarılı bir yarışma sundun,bu yarışma oldukça iyiydi çünkü konsept tarzında olduğu için,ayrıca konsept haftası butona ilk basma durumu olduğu içinde ayrıca keyifli bir yarışma oldu:) Bu şarkı benim yarışması oldukça keyifli oldu:)