TVen Bu Şarkı Benim 1.Hafta (2.Sezon)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Sen böyle açık açık söyle, Barış'a tam puan ver ben sana neler yapacağım. :bhr:
tam puan verirsem rahmetli sevmediği ortamda eziyet çekmeye devam eder:) oysa ben onu erkenden bu kaostan kurtarma niyetindeyim :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Sen tam puan ver de haftaya başka şarkıcıyla geleceğim zaten, kaosta olmayacak. :bhr:
böyle dedin şimdi diğer yarışmacılar aramızda anlaştık falan zanneder olaya şike karıştı diye ciyaklamaya başlarlar :) en iyisi ben sona atayım barış amcayı ki şike dedikoduları ortadan kalksın :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
böyle dedin şimdi diğer yarışmacılar aramızda anlaştık falan zanneder olaya şike karıştı diye ciyaklamaya başlarlar :) en iyisi ben sona atayım barış amcayı ki şike dedikoduları ortadan kalksın :)
Dedikodu çıkaranları yarışmadan çıkarırız biz, sen rahat ol. Tam puan vermezsen @Çiğdem- i kendim kaçırırım, ortada @DarkLegenD e kalırsın. :Z :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Dedikodu çıkaranları yarışmadan çıkarırız biz, sen rahat ol. Tam puan vermezsen @Çiğdem- i kendim kaçırırım, ortada @DarkLegenD e kalırsın. :Z :A
hele bir dur şu recebi bir yayınlasın gözlemeci o zaman şöyle bir şarkıları ayrıntısıyla kurcalayayım kimbilir belki barış amcayada güzel üç beş puan düşer :)

yalnız bu hafta elenme falan yokmuş sanırım yani sağlamdasınız her türlü :)

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
ilk hafta herkes bomba gibi gelmeye başladı işimiz zor :)
bir @Çiğdem- in şakirasını övelim dedik ama gelenler eskileri gölgede bırakmaya başladı :)
@OzaN kesin jüri olur lp yi görünce :)

özellikle jürileri etiketlesin yarışmacı arkadaşların kendisine faydası yok halefe hiç faydaları dokunmaz :)

yarışma şarkıcıların en iyi şarkısıyla gelme imkanı veriyor ama şarkıcın favorilerimden değil:) bakalım son değerlendirmede kaçıncı sırada yer bulacak funda recebi dinlemem lazım :)
Biz yinede rakipleri görsün dedik :A :A

yarışmacıların kabahati yok bunda :) @gözlemci nin artniyetli etiketinden kopyalamışlardı :)
Bende o o etiket listesini @Çiğdem- in Music Surivor'ından çaldım :A :A
Ben kendi adıma yük olmam sana cnm bu arada geçmiş olsun hasta olmuşsun
:bhr::bhr::bhr:

Evet ama ben etiekt içinde senin olmadını fark ettim :A :A :A
Sağolasın baya kötüyüm :A Bugün yine iyiyim klavyeye basmaya bile üşeniyordum :(
Sanırım bu hafta biz yarışmacılar oy vermicez değilmi @gözlemci :A

Oyüzden trübüne oynadım seçimimle jurilere yani :A :A :A
Aynen ilk 3 hafta jüriler verecek :A ilk 3 hafta jürilerin vereceği 2-4-6 puanlar önemli o puanları alan 3 kişi avantajlı çıkacak :A Elenen olmayabilir ama 3.haftadan sonra direkt elemelere geçeceğiz sizlerinde puanlarıyla :D

@Billy Kane Şarkını buraya atıp jüri adaylarımızın erkenden görüp beğenmesini sağlayabilirsin :A

@dreamy @mrt-06 Bana özelden recap süreniz olan 60 saniyenizi belirleyip atarsanız memnun kalacağım :D

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061

Sağolasın baya kötüyüm :A Bugün yine iyiyim klavyeye basmaya bile üşeniyordum :(

Aynen ilk 3 hafta jüriler verecek :A ilk 3 hafta jürilerin vereceği 2-4-6 puanlar önemli o puanları alan 3 kişi avantajlı çıkacak :A Elenen olmayabilir ama 3.haftadan sonra direkt elemelere geçeceğiz sizlerinde puanlarıyla :D

@Billy Kane Şarkını buraya atıp jüri adaylarımızın erkenden görüp beğenmesini sağlayabilirsin :A

@dreamy @mrt-06 Bana özelden recap süreniz olan 60 saniyenizi belirleyip atarsanız memnun kalacağım :D
Atarım da ilk mesajı düzenle istersen yeni yarışmacıları ekledin mi? :A

Atarım da ilk mesajı düzenle istersen yeni yarışmacıları ekledin mi? :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,319
Puanı
1,060
Favorim :bhr:
@gözlemci hayırlı olsun. Herzamanki gibi kişiye değil şarkıya oylarımı vereceğim. Adil olmaktan hiç şaşmadım bu konuda yoksa @vadikızı zamanında az 1 lerimi kapmazdı :A

Yalnız bu ne kimse anlamamış galiba konsepti :eek: En iyi şarkılarını seçeceksiniz ama baya hoşuma gitmeyen şarkı var :T: üstelik 2 jüri dönmezse elenme olacak.
@destere işimiz kolay gibi sanki :A

Bir sürü efsane sanatcılar şarkılar varken riske girmek :eek:
Gülpempe şarkısıda doğru seçim.
Diğerlerini dinlemem gerekiyor.
@vadikızı Aleyna? :A

Ve unutmayın bundan sonra konsept seçimi olacağı için aklınızdaki en iyi şarkılarla hiç yarışamayabilirsiniz :D

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Niye şarkıma olmamış attın? (b) @sokak sanati

Beğenmedim:D
Sende onurlanıyordun olmamış atınca hoşuna gitsin dedim.:D
Dikkat et kendine cnm :bhr: @gözlemci

@sokak sanati son bölümde yer almadığı için fena gönül koymuş sana @mrt-06 :A

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Favorim :bhr:
@gözlemci hayırlı olsun. Herzamanki gibi kişiye değil şarkıya oylarımı vereceğim. Adil olmaktan hiç şaşmadım bu konuda yoksa @vadikızı zamanında az 1 lerimi kapmazdı :A

Yalnız bu ne kimse anlamamış galiba konsepti :eek: En iyi şarkılarını seçeceksiniz ama baya hoşuma gitmeyen şarkı var :T: üstelik 2 jüri dönmezse elenme olacak.
@destere işimiz kolay gibi sanki :A

Bir sürü efsane sanatcılar şarkılar varken riske girmek :eek:
Gülpempe şarkısıda doğru seçim.
Diğerlerini dinlemem gerekiyor.
@vadikızı Aleyna? :A

Ve unutmayın bundan sonra konsept seçimi olacağı için aklınızdaki en iyi şarkılarla hiç yarışamayabilirsiniz :D
Evet @Dosi haklı gibi :A

Şarkısını değiştirmek isteyenlerin bu akşam 12 ye kadar değiştirmeleri gerekiyor :D

Değiştirmek istemeyen aynı da kalabilir :A

@vadikızı @Çiğdem- @mrt-06 @dreamy @ozmoturk @Billy Kane @S.G.A.T. @Yiğitt @Halef @DarkLegenD @serhatt

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060