TVen Bu Şarkı Benim 1.Hafta (2.Sezon)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
@dreamy @S.G.A.T. enis biraz rahatsız dinleniyor şuan konuştum ben ama gelecek foruma o gelene kadar söyle abla dediği için diyorum ileri ki haftalarda aynı şarkıcı olacak değişik şarkıcılarda olacak ama 2.haftadan itibaren düzene sokacakmış mesela 2015-2017 şarkılarından seçmemizi isteyecek:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
@dreamy @S.G.A.T. enis biraz rahatsız dinleniyor şuan konuştum ben ama gelecek foruma o gelene kadar söyle abla dediği için diyorum ileri ki haftalarda aynı şarkıcı olacak değişik şarkıcılarda olacak ama 2.haftadan itibaren düzene sokacakmış mesela 2015-2017 şarkılarından seçmemizi isteyecek:D
aracı kabul etmiyoruz hastalık falan dinlemeyiz kendisi gelecek buraya :)

Bana da torpil geçersin artık :A :A :A

Oda başka sefere artık :F
ayy her torpilim sana olsun hogatha ama desteklediklerimin yüzü bugüne kadar hiç gülmedi yani durumun vahim :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
aracı kabul etmiyoruz hastalık falan dinlemeyiz kendisi gelecek buraya :)

ayy her torpilim sana olsun hogatha ama desteklediklerimin yüzü bugüne kadar hiç gülmedi yani durumun vahim :)
girer girmez forumu çökerttim sanırım :) yada eskiden beri çökükde sabrediyorsunuz bir türlü mesaj yazamıyorum :)
ne diyordum hah bende gözlemeciye destek olmak için katıldım yoksa şakirayı günahım kadar sevmem yani :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
girer girmez forumu çökerttim sanırım :) yada eskiden beri çökükde sabrediyorsunuz bir türlü mesaj yazamıyorum :)
ne diyordum hah bende gözlemeciye destek olmak için katıldım yoksa şakirayı günahım kadar sevmem yani :)
Daha beterdi aslında şuan biraz düzeldi bile :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Daha beterdi aslında şuan biraz düzeldi bile :F

forum berbat mesaj yazamıyoruzki çöküyor habire bir baktım kapı dışarı edilmişim :)

Şarkı mı Şebnem mi? :bhr:
niye içine kurt düştüki şimdi :)
yani sonuçta önemli olan sana puan gelmesi ne demişler üzümünü ye bağını sorma :)

hay tepsi kadar kafana taş düşsün :A Ben yapayım kızlara oy gelmediyse :D
demiştim intikamım korkunç olacak diye :) daha bunlar iyi günlerin :)

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Valla kraliçelere yakışır bir jest olmuş :bhr: Şarkı da güzel Shakira da :A @destere anladı beni :A
nerde kalmıştık @gözlemci :))

neyse ısrarlarına fazla dayanamayıp jüri olmaya karar verdim :)
Beni kırmamış olmandan ötürü ne diyeceğimi bilemedim :A :bhr:

@S.G.A.T. @dreamy şarkı aynı olmamak koşuluyla aynı sanatçıdan devam da edebilirsin farklı kişiye yönele de bilirsin :D

Ama muhtemelen farklı kişiler seçersiniz çünkü sonuç açıklanırken haftaya ne olsun diye size soracam , örneğin 90 lar ,en yeniler , youtube da 100 milyon üzeri izlenmeye sahip gibi yada başka başka şeyler sunup ankete göre ayarlayacam :D