NBC Brooklyn Nine-Nine - Dizi Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
4x9

Ortalamanın altında bir bölümdü yine. Terry'nin Gina'yı, Holt'un da diğer komiseri alt etmesi iyiydi. :)

6.5/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x4 4x5 4x6

Dizi çok zayıfladı maalesef. Aslında özlediğimi düşünüyordum ve hevesliydim izlemeye ama hiç tat alamadım. Bölümler içinde yer yer güzel kısımlar vardı (özellikle jenerik önceleri hala çok güzel) ama sonuç vasat. Bu sezon bitirirseler sevineceğim. :(

6/10 6/10 6/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
4x11 4x12

Jake'in seksi araba isimleri sayarken annesinin ismini de sayması, Rosa'nın ''karanlık bir geçmişim var'' dediği kısım-Terry'nin düşmesi, Judy'nin Jake için ''ilgiye muhtaç yalak'' sözü çok iyiydi. Umarım bölüm sonunda Gina'ya bir şey olmamıştır. :)

7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
4x13

Güzel bölümdü yine.

Jake'in ceket ve papyonun altına şort giymesi ve arabanın arkasına boş teneke kutularını bağlaması sesli güldürdü. :)

7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
4x14

Terry'nin komiser ablayla mevzusu ve son sahne gerçekten iyiydi ama geneli itibariyle yavan bir bölümdü.

6.5/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
4x15

Sezonun en güzel bölümlerinden biriydi. :)

Hitchcock ve Scully'nin dövme ve tuvalette suçluyu enselemesi, Gina'nın milletin içkisine kattığı, Amy'nin sondaki bağırması çok iyiydi. :)

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
7x1

Ortalama bir sezon açılışıydı. Holt'u bu durumda görmek ilginç olacak. :D

7/10

-------

7x2

Bu bölüm baya iyiydi. Geçici kadın komiser çok iyiydi. Keşke kalıcı olsaydı en azından bir süre daha. :D

Charles'ın ceketi ise bölümün yıldızıydı. :A

9/10

--------

7x3

Bu bölüm de baya iyiydi. Memento vs Finding Dory muhabbeti efsaneydi. :A

9/10

---------

7x4

Bu bölüm önceki iki bölümün altındaydı ama yine güzeldi. The Greatest Showman göndermeleri iyiydi. :D

8/10

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
7x1

Ortalama bir sezon açılışıydı. Holt'u bu durumda görmek ilginç olacak. :D

7/10

-------

7x2

Bu bölüm baya iyiydi. Geçici kadın komiser çok iyiydi. Keşke kalıcı olsaydı en azından bir süre daha. :D

Charles'ın ceketi ise bölümün yıldızıydı. :A

9/10

--------

7x3

Bu bölüm de baya iyiydi. Memento vs Finding Dory muhabbeti efsaneydi. :A

9/10

---------

7x4

Bu bölüm önceki iki bölümün altındaydı ama yine güzeldi. The Greatest Showman göndermeleri iyiydi. :D

8/10
Ve efsane geri döndü ve bu sezonu sevdi sanırım. Önceki sezonlarda yerin dibine soktuğunu görmüştüm diziyi. :D

• Güldürdün
Reactions: bazinga

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Güzel başladı sezon. :D
İlerleyen bölümlerde ünlü bir konuk oyuncu göreceksin, bu mesajı hatırla gördüğünde. Üst düzey bir konuk oyuncu hem de, seversin muhtemelen. Bir de soygun bölümü de efsane ve sürpriz biri kazanıyor, onu da söylemeyeceğim, spoiler olmasın. :D

• Beğendim

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
7x13 (Lights Out - Sezon Finali)

Fox'tan NBC'ye geçtiğinden beri bölüm sayısı düştü. Geçen sezon 22'den 18'e düştü, bu sezon da 18'den 13'e düştü bölüm sayısı. Tam da ısınmaya başladığım zamanlarda bitmesi iyi olmadı ama en azından devam ediyor. Sezon finaline gelince, çok iyi bir sezon finaliydi. Jake ile Amy'nin 5. sezonda evlenmesi gibi bir bölümdü, aksilik üstüne aksilik çıktı. Bu kez tek bir fark vardı, bu kez evlenme değil, çocuk telaşı vardı. Çok iyiydi bölüm.

Elektrik kesintisi yaşandı, sebebi ise banka soygunuydu. Tabii çılgın bir macera da başladı ama bütün bunlara rağmen umarsız bir Hitchcock ile Scully vardı. Adamlar dünya yansa karınlarını düşünecekler, güldürdü o sahneler. Jake ile Charles'ın dışarıda suçlu yakalama sahnesi, sonrasında da Ditty isimli kadının hareketleri de vardı, o da güldürdü. Suçluya karşı tavırları iyiydi Ditty'nin, kendi adaletini sağlamaya çalıştı. Amy'nin suyu gelmesi, sonrasında da yaşananlar vardı, onlar da çok iyiydi.

Senarist yalnız iyi yazmış. Hitchcock ile Scully'nin işe yaramaz görüntüsüyle Amy'nin doğurmasına yakın işe yarar bir görüntüye sokması çok iyiydi. Charles'ın Fıstık Ezmesi isimli atı kıskanması, sonrasında da onu çağırıp, Jake'i kurtarması da çok iyiydi. Jake, Fıstık Ezmesi sayesinde yetişebildi Amy'e. Bir de Amy'nin Hitchcock'a saydırması da güldürdü. Hamile kadının klasik reaksiyonları aslında abartılı tepkiler. Tepkileri güldürdü. Bu arada Amy'i doğurtan itfaiyeciydi ve yine polis ile itfaiyeci çatışmasını gördük. Tabii esas bomba bağlantı ise, asansörde kalan Holt ile Terry'nin orada dans edip dikkatlerini dağıtması, sonrasında da Amy'nin dikkatini dağıtmak için dans etmeleriydi. Rosa'nın videoyu kaydedip, Jake'in de hemen bakmak istemesi de vardı ki, o da iyiydi. Bebek oldu, bebeğin ismi de "Die Hard" göndermeli. Gerçi daha çılgın bir bitiriş bekliyordum ama yine de iyiydi.

Geçen sezon balayıyla başlamıştı, gelecek sezon artık bebek bakımıyla başlar. Sezon eğlenceli geçti. Umarım gelecek sezon bölüm sayısı artar ve eğlenceli bölümler aynen devam eder.

9.5/10

• Beğendim

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
7x5 7x6

Sıradan bölümlerdi aklımda bir şey kalmadı.

7/10 7/10

7x7

Güzel bölümdü. Sevmiyordum zaten o kadını çıkması iyi oldu. :D

Fake cenaze çok iyiydi. :D

8/10

7x8

Bu bölüm de güzeldi. Otomat olayı özellikle keyifliydi. Sonu üzücüydü. :D

Sondaki bilerek tutuklatma iyi twistti. :D

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
7x9

Bu bölüm de keyifliydi. JK Simmons büyük renk katmış. Karakteri ve performansı efsaneydi. Konuk oyuncu dalında bir Emmy adaylığını hak ediyor. :D

8/10

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İlerleyen bölümlerde ünlü bir konuk oyuncu göreceksin, bu mesajı hatırla gördüğünde. Üst düzey bir konuk oyuncu hem de, seversin muhtemelen. Bir de soygun bölümü de efsane ve sürpriz biri kazanıyor, onu da söylemeyeceğim, spoiler olmasın. :D
7x9

Bu bölüm de keyifliydi. JK Simmons büyük renk katmış. Karakteri ve performansı efsaneydi. Konuk oyuncu dalında bir Emmy adaylığını hak ediyor. :D

8/10
İşte kastım bu konuk oyuncuydu. :D

• Beğendim