Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Güzeldi ama kabul et :A

Faruk bey yaptığı bu espriden dolayı bir oklavayı haketti yapıştır Çiko :A :A
@Forumdash da forumun kütük kardeşleri @MasacRE- @Maskeli Fedai gibi sana kütüklük ediyor onuda ekleyecem en sonunda :A :A :A
85d7089084.png

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Diziyi dün gece izlemeye başladım, ilk bölümüne bakarsak izlediğime değdi diyebilirim.

1×1

Tren sahnesinde canlı bombanın oluşu, son yıllarda günümüzde sıklıkla rastlanan böyle olaylara dem vurmaları iyi olmuş. Birkere dizi beni buradan tuttu ama şu başrol çocuk bana yapmacık geldi ya. Sanki fazla zorlama gibi. İkide bir bastırarak 'mom' deyişi çok kötü. :( Onun dışında ilk bölüm olmasına rağmen heyecanlandırtan nadir dizilerden diyebilirim. İçişleri Bakanı'nı gayet sevdim. Dıştan saygılı vr güvenilir havası veriyor ama içten çirkeflik akıyor resmen. :F Security'nin de kadının tam tersi olduğu için içten içe onu öldürme dürtülerini ilk bölümden gördük diyebilirim. :A
@Harunnn60 @Forumdash @xemrexxx

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
1×2

Aksiyon olarak gerçekten iyi bir bölümdü. Araçta keskin nişancı tarafından vurulmaları, arabadaki kanlar, bakanın korkusu heleki keskin nişancının kendisi ve intihar etmesi gerçekten kaliteli sahnelerdi. Hakkını vermişler gerçekten ama, fakat ve lakin bakan ve securitynin ilişkilerine söyleyecek sözüm yok. Tek anlamıyla çok kötü, iğrenç, saçmalık ve gereksiz birşeydi. Öyle bir bakanın hemen 2. bölümde korumasıyla yatması falan ne kadar inandırıcı tartışılır. :X

@Forumdash @Harunnn60

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1×2

Aksiyon olarak gerçekten iyi bir bölümdü. Araçta keskin nişancı tarafından vurulmaları, arabadaki kanlar, bakanın korkusu heleki keskin nişancının kendisi ve intihar etmesi gerçekten kaliteli sahnelerdi. Hakkını vermişler gerçekten ama, fakat ve lakin bakan ve securitynin ilişkilerine söyleyecek sözüm yok. Tek anlamıyla çok kötü, iğrenç, saçmalık ve gereksiz birşeydi. Öyle bir bakanın hemen 2. bölümde korumasıyla yatması falan ne kadar inandırıcı tartışılır. :X

@Forumdash @Harunnn60
Diziyi dün gece izlemeye başladım, ilk bölümüne bakarsak izlediğime değdi diyebilirim.

1×1

Tren sahnesinde canlı bombanın oluşu, son yıllarda günümüzde sıklıkla rastlanan böyle olaylara dem vurmaları iyi olmuş. Birkere dizi beni buradan tuttu ama şu başrol çocuk bana yapmacık geldi ya. Sanki fazla zorlama gibi. İkide bir bastırarak 'mom' deyişi çok kötü. :( Onun dışında ilk bölüm olmasına rağmen heyecanlandırtan nadir dizilerden diyebilirim. İçişleri Bakanı'nı gayet sevdim. Dıştan saygılı vr güvenilir havası veriyor ama içten çirkeflik akıyor resmen. :F Security'nin de kadının tam tersi olduğu için içten içe onu öldürme dürtülerini ilk bölümden gördük diyebilirim. :A
@Harunnn60 @Forumdash @xemrexxx
@Harunnn60 İle senden önce izledik bu sefer geç kaldın :A :A :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
1×3

Son sahne dışında dışında yorumlanacak pek birşey yok. Son sahne şok etkisi yarattı resmen. O asyalı çocuğun kendini canlı bomba olarak kullandığına inanmıyorum. Yani bu kadar güvelik önlemi varken bakanın konuşması sırasında patlama olmasını abartılı bulsam da illa bi nedeni vardır diyip diğer bölüme geçeyim en iyisi. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
1×4

Oha, bakan resmen öldü. :eek: Bu kadar erken harcayacaklarını düşünmüyordum, resmen şok etkisi yarattı. Üzüldüm de açıkçası. :( David'in de intihar etme girişini görünce dizide resmen karakter kalmadı diye üzülecekken elindeki silah kurusıkı çıktı. :F Bölüm olarak gayet iyi bir bölümdü, izlerken kendimi bölümdeki o atmosferde hissettim. Darısı son iki bölümün başına. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
1×5

Bölüm olarak diğer bölümlere nazaran sıkıcıydı gerçekten. Öyleki ortasında durdurup kahvemk içip geldim. Problem şu ki bunlar herşeyi buldular ama o buldukları şeyleri birleştiremiyorlar o yüzden olaydan hiçbir sonuç çıkmıyor. Umarım son bölümde ellerindeki yetersiz kanıtların bağlantısını bulurlar ki bizde öğrenmek için 1 yıl daha beklemeyelim hani. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
1×6

Her ne kadar sonu tamamen tatmin etmiş olmasa da 6 bölüm boyunca derli toplu kaliteli bir dizi izledim diyebilirim. Diziyi izleyenlere önerilir, izlerseniz pişman olmazsınız. :X

7.5/10

Ve geldik final bölümüne. Baştan başlarsak David'e o bombayı nasıl bu kadar başarılı takmışlar anlayamadım. Hadi o arap kadın mühendis, ama onu David'e bağlayacak kişinin de mühendis olması gerek. :D

Sonra David'in keskin nişancıyla ilişkilerini öğrenince Afrikan polisin sorup sorgulamadan suçu ona atmasını çok saçma buldum. Hele anons yapıp David Budd çok tehlikeli demesi falan. Bunlar birde İçişleri Bakanının soruşturan memurlar olacak. :X Bomva anı gerçekten heyecanlıydı, David'in makasla kestiği anda öyle bir müzik veriyorlar ki strese girmemek elde değil. Ha David'in o bombayla o parktan evine kadar yürüyebilmesine nazar boncuğu olsun diyelim. :A

Final anı biraz ani olsa da İçişleri Bakanının hiçbir nedenden dolayı öldürmesine gerçekten çok şaşırdım. Anlacığım kadarıyla güç gösterisi yapıp kontrolu elde tutmak ve insanları korkutmak için yapılan bir saldırıydı. Kadın güme gitti resmen. :A

Tabii, üst kurulda David'e terfi veren kadının onlarla işbirliği yapmasına şaşırdım. Beklenmedik biri olmayacağını tahmin etmiştim. Diğer şoka girdiğim nokta arap kızın gerçek yüzüydü. Yani bazı mantık hataları olsada birçok şeyi onun üstüne yıkmalarını absürt buldum. Madem kadın tüm bunları yaptı, neden masum rolünü oynamaya devam etmeyip olan herşeyi polise ifşa etti ki?

Finalde ailecek derli toplu ve sonunda mutlu, huzurlu bir ortam olmasına sevindim. Her ne kadar Vicky David'i haketmese de son bölümde kocasına inandığı için biraz sempati oluştu diyebilirim. :A

@Forumdash @Harunnn60 @Çiğdem- @xemrexxx