Starz Black Sails 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x4

Genel kanının aksine ben pek beğenmedim bölümü. Bilmiyorum belki biraz kötüydüm diziyi izlerken ve istenmeyen sebeplerden 1 saatlik diziyi 3 saatte falan bitirmek durumunda kaldım.

Artık dördüncü bölüme geldik ama dizide daha "bu benim karakterim" diyebileceğim kimse yok. Eleanor var biraz ama o da çok sırıtıyor. Güzelliğine diyecek bir şey yok ama bence fazla iyi bir oyuncu değil ve öyle bir toplulukta öyle bir güzellik anormal. :):)

İlk bölümdeki beklentimi karşılayamıyor gibi dizi ama dediğim gibi bu bölümü çok normal şartlarda izlemedim belki bir kez daha izlerim daha sağlıklı bir kafayla. :)

En çok Flint ile aşçının yemek sahnesini sevdim. :D

6/10

9-8-7-6 diye gidiyor diziye verdiğim puanlar, hayırlısı. :):)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
1x4

Genel kanının aksine ben pek beğenmedim bölümü. Bilmiyorum belki biraz kötüydüm diziyi izlerken ve istenmeyen sebeplerden 1 saatlik diziyi 3 saatte falan bitirmek durumunda kaldım.

Artık dördüncü bölüme geldik ama dizide daha "bu benim karakterim" diyebileceğim kimse yok. Eleanor var biraz ama o da çok sırıtıyor. Güzelliğine diyecek bir şey yok ama bence fazla iyi bir oyuncu değil ve öyle bir toplulukta öyle bir güzellik anormal. :):)

İlk bölümdeki beklentimi karşılayamıyor gibi dizi ama dediğim gibi bu bölümü çok normal şartlarda izlemedim belki bir kez daha izlerim daha sağlıklı bir kafayla. :)

6/10

aksine bende kişileri tanıdıkça diziyi daha çok sevdim ..

özellikle kaptan vane in son sahnesi aksiyonu karşıladı marlowda seyir zevkine olumlu etki yaptı :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
1x4

6/10

Aynen yorumumumda da dedim "ben Flint'in reyiz olur" diyordum ama mıymıy yardım bekliyor :X Şimdilik adamım Billy reyiz :X Spartacus Agron havası estirdiler geçen bölüm adam hakkında ama bakalım :X

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
aksine bende kişileri tanıdıkça diziyi daha çok sevdim ..

özellikle kaptan vane in son sahnesi aksiyonu karşıladı marlowda seyir zevkine olumlu etki yaptı :)
Ben kişileri sevemedim işte sorun orada herhalde. :):)

Aynen yorumumumda da dedim "ben Flint'in reyiz olur" diyordum ama mıymıy yardım bekliyor :X Şimdilik adamım Billy reyiz :X Spartacus Agron havası estirdiler geçen bölüm adam hakkında ama bakalım :X

Yok ya Billy'den reyiz falan olmaz. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059

birde işi bilmiyor adam :)

marlowu öyle yakalamışken insan çuval gibi kendisini bırakırmı ? akıl var mantık var :))

ama zamanında fenaymış lordun karısı kaçırmış :))

aha yukarda spoi verdim :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
birde işi bilmiyor adam :)

marlowu öyle yakalamışken insan çuval gibi kendisini bırakırmı ? akıl var mantık var :))

ama zamanında fenaymış lordun karısı kaçırmış :))

aha yukarda spoi verdim :)
Yaşlandıkça durulmuş hayattan vazgeçmiş:F Nasıl bi kadınmış Marlow(b) Adamı o işlerde bile bitrmiş:F

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İlk bölümü izledim.

Hesapta korsan dizisi, bütün olay karada geçiyor.

Biraz hızlanması lazım dizinin, bir kağıt parçası peşinde koşturup duruyorlar.dizide bir şeyler eksik ama ne? bi' türlü ısınamadım.

İnanılmaz hayal kırıklığına uğrattı ilk bölüm

Yok ya dizi ilerlemiyor. Sanırım izlemeyi bırakacağım.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
İlk bölümü izledim.

Hesapta korsan dizisi, bütün olay karada geçiyor.

Biraz hızlanması lazım dizinin, bir kağıt parçası peşinde koşturup duruyorlar.dizide bir şeyler eksik ama ne? bi' türlü ısınamadım.

İnanılmaz hayal kırıklığına uğrattı ilk bölüm

Yok ya dizi ilerlemiyor. Sanırım izlemeyi bırakacağım.
ilk bölümden sonra olaylar sakin ilerliyor. Ama sen başta da demişin korsan dizisi diye aksiyon mu bekliyordun?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Denizde geçmesini bekliyordum bunlar adayı kurtarmaya çalışacaklar galiba.:)
Bu dizi denizler altında 20bin ferseh mı ne kitap var ondan uyarlama. İlk okuldayken okumuştum ama olaylar nasıl gelişiyordu hiç hatırlamıyorum:F Bu dizi de o kitabin 20 yıl öncesini ele almişlar. (öyle deniyordu) Bence devam et. Bu haftaya yetişemezsen de finale kesin yetişirsin:) Hatta haftaya da yetişirsin.Gerçi zaman meselesi dizi işi(b)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bu dizi denizler altında 20bin ferseh mı ne kitap var ondan uyarlama. İlk okuldayken okumuştum ama olaylar nasıl gelişiyordu hiç hatırlamıyorum:F Bu dizi de o kitabin 20 yıl öncesini ele almişlar. (öyle deniyordu) Bence devam et. Bu haftaya yetişemezsen de finale kesin yetişirsin:) Hatta haftaya da yetişirsin.Gerçi zaman meselesi dizi işi(b)
Bir korsan dizisinden beklenmeyecek kadar sıkıcı,yavaş tempoya sahip.Bölümün nerdeyse tamamı konuşmayla geçiyor.Sarışın afetin çıplaklık ve sevişme sahneleri dışında birşey yok.:)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şimdilik pek korsan dizisi gibi sayılmaz aksiyon hiç yok. Daha çok stratejik olaylar dönüyor. Ben ilk bölümde sevmiştim ama gitgide düşüşe geçti benim için dizi. Sezon sonuna kadar bekleyeceğim gelecek sezona onay verip vermemek için. :):)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Şimdilik pek korsan dizisi gibi sayılmaz aksiyon hiç yok. Daha çok stratejik olaylar dönüyor. Ben ilk bölümde sevmiştim ama gitgide düşüşe geçti benim için dizi. Sezon sonuna kadar bekleyeceğim gelecek sezona onay verip vermemek için. :):)
Sarışın afet için bu diziyi izleyemem Orphan Black'da bu gece bitiyor dizi önerin varmı?yeni bir diziye başlamalıyım.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sarışın afet için bu diziyi izleyemem Orphan Black'da bu gece bitiyor dizi önerin varmı?yeni bir diziye başlamalıyım.
Geçen gün bahsettiğim Newsroom'a başlarız diye düşünüyorum birkaç gün sonra.

İstersen House of Cards'ı deneyebilirsin o zamana kadar. 13 bölüm ilk sezonu. İkinci sezonu yakında çıktı @Forumdash ile izleyeceğiz bu yakında. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2.Bölümü izledim

Gemi kaptanı elinde harita olan ahçıyı karaya çıkmasına engel olamayarak kaçmasına niye izin veriyor?

Koskoca gemi kaptanı istese ahçının karaya çıkmasına izin vermezdi diye düşünüyorum.

Birde o dönem condommu varmış,bölümde bir sahnede geçiyor..

İkinci bölümü ilk bölüme göre daha çok beğendim,sanırım izlemeye devam edeceğim.

Ama o gemi hala denize inmedi.:)

Açıkçası Disney yapımı Kara İnci korsanları ve kaptan Barbossa bunlardan daha sert vahşiydi.Umarım ileri bölümlerde daha hareketli,kanlı ve çarpıcı bölümler izleriz.

7/10

@OzaN @Çiğdem- @BesaleT @Forumdash @yatutarsa @destere

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2.Bölümü izledim

Gemi kaptanı elinde harita olan ahçıyı karaya çıkmasına engel olamayarak kaçmasına niye izin veriyor?

Koskoca gemi kaptanı istese ahçının karaya çıkmasına izin vermezdi diye düşünüyorum.

İkinci bölümü ilk bölüme göre daha çok beğendim,sanırım izlemeye devam edeceğim.

Açıkçası Disney yapımı Kara İnci korsanları ve kaptan Barbossa bunlardan daha sert vahşiydi.Umarım ileri bölümlerde daha hareketli,kanlı ve çarpıcı bölümler izleriz.

7/10

ilk 2 bölüm braz sıkıcı ama 3.bölüm en iyi bölümlerinden birisi ve 4.bölümde çok iyiydi yani 3.bölümden itibaren çok sürükleyici bir hal alıyor sende beğenmeye başlarsın eminimki o_Oo_O

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
2.Bölümü izledim

7/10

devam et kesinlikle sonraki bölümleri beğeneceksin yüzde yüz eminim buna o gemi denize inecek bir gün :)

ilk 2 bölüm braz sıkıcı ama 3.bölüm en iyi bölümlerinden birisi ve 4.bölümde çok iyiydi yani 3.bölümden itibaren çok sürükleyici bir hal alıyor sende beğenmeye başlarsın eminimki o_Oo_O

beğenilerimiz aynı diyordum inanmıyordun :) ikimizde esmer kıza aşığız dedim inanmadın bak sende kaptırdın diziye kendini :)

Forum İstatistikleri

Konular
170,458
Kullanıcılar
8,420
Son Üye
Sailormoon